dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 41
Pokaż wyniki od 801 do 803 z 803

Domyślnie

Witam,
    Nie jest zle . Jesli lodowka musi byc tu, gdzie jest, to w szafce obok mozna zrobic wysuwana polke na odstawianie rzeczy. Miedzy tymi dwoma drzwiczkami bedzie dobra wysokosc (to zreszta jest do dopasowania), a jej zrobienie jest bardzo proste.

Zlew dwukomorowy zawsze jest przydatny - jesli tylko jest miejsce. Proponuje przesunac go pod okno - bedzie blizej plyty, i bedzie troche blatu przy piecyku. Zeby bateria nie przeszkadzala w otwieraniu okna, polecam baterie gietka - i nie tylko dlatego, po prostu jest swietna. Nie zamienilabym jej na zadna inna . ( Fabrykanci powinni chyba odpalic mi jakis procent za reklame )
    Ostatnio edytowane przez ariater ; Wczoraj o 12:22

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

Domyślnie

Rozważaliśmy różne warianty, ten nam się najbardziej podobał (teraz w kuchni mamy lodówkę bez blatów dookoła i nie widzę dyskomfortu w użytkowaniu - chociaż pomysł z wysuwaną półką ciekawy i do rozważenia).
    Zlew chcemy duży na pewno dwukomorowy - natomiast gdyby zrezygnować z osobnego ociekacza i przesunąć zlew w stronę okna pojawiłby się kawałek blatu obok piekarnika. Z drugiej strony zlew chciałem schować w rogu kuchni, bo w zlewie (przynajmniej u nas) jest zawsze największy bałagan

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pawel250

Dzielnica
    Białołęka

Domyślnie

Nie wiem jaki masz plan na zagospodarowanie tej wneki obok zlewu i piekarnika ale sieganie tam bedzie bardzo nieergonomiczne. Tylko prawą ręką twarza do piekarnika. Mam podobny uklad kuchnii i tez planowalem ustawic piekarnik obok lodowki ale zdecydowalem sie je rozdzielic i dac na przeciwlegla sciane. Zyskalem blat obok lodowki i zlewu na ktorego mi bardzo brakowalo. Kuchnia mniejsza od twojej.
    Zobacz czy uda Ci sie umiescic slupek z piekarnikiem po drugiej stronie po prawo od okna.

Strona 41 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia