dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zapytanie do hydraulika. Pomoże ktoś cos ??

    Witam. Z racji tego ze z tym miałem mało do czynienia mam z tym problem i tu do Was prośba i pytanie. Czy ktoś jest wstanie rozrysować jak wykonać podłączenie w kotłowni aby wszystko działało i funkcjonowało jak powinno i jakie zastosować rozwiązania. Opisze jak najlepiej moge.
    Sa dwa zrodla ciepła ktore nie koniecznie beda uzywane na raz ale czasem pewnie tak. Pierwsze to piec pelet albo ekogroszek i drugie to kominek z plaszczem wodnym. Dalej mamy bojler jeszcze nie wiem jaki bedzie potrzebny czy z jedną czy z dwoma wężownicami napewno musi mieć powrót do cyrkulacji ciepłej wody użytkowej. Nastepnie kaloryfery i podłogowki. I teraz seria pytań jak podlaczyc to aby działało i moc tym sterować gdzie dac elektrozawory jak wykonać obnizenie wody idacej na podlogowke. Ile pomp. Z gory dziękuję za jakies podpowiedzi jesli jakiekolwiek beda.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Sam to chcesz robić ?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Po co Ci DWA systemy grzewcze?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jasiek71

    Zarejestrowany
    May 2011
    Kod pocztowy
    23-407
    Posty
    12.461

    Domyślnie

    Lekarstwem jest zbiornik buforowy...
    Chałupa 154m2 z klocków styropianowych U-0,28, podłoga 15cm, dach ok 30cm wełny, bez izolacji fundamentów, okna zwykłe dwu szybowe, ogrzewanie kable Elektra 10,6kw, GWC rurowe,reku, fotowoltaika w ciągłej rozbudowie obecnie ok 5kWp off gird , magazyn li-ion 23kWh...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony