dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Rozbudowa domu-kostki dobry-pomysłowy architekt (Kraków-gmina Zabierzów)

    Witam. Macie jakiegoś architekta godnego polecenia (Kraków, gmina Zabierzów)? Kogoś z ciekawymi pomysłami, sprawdzonego? Szukam kogoś do zaprojektowania dobudowy do domu-kostki. Obostrzenia MPZP wymuszaja dach dwuspadowy pod kątem 37-45 stopni. Ja mam dom z prawie płaskim dachem i tutaj pojawia się problem: jak to wszystko połączyć by było estetycznie, funkcjonalnie i zgodnie z przepisami. Proszę o namiary. Może ktoś z Was będzie mógł pochwalić się swoimi realizacjami?

  2. #2

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2king Zobacz post
    Witam. Macie jakiegoś architekta godnego polecenia (Kraków, gmina Zabierzów)? Kogoś z ciekawymi pomysłami, sprawdzonego? Szukam kogoś do zaprojektowania dobudowy do domu-kostki. Obostrzenia MPZP wymuszaja dach dwuspadowy pod kątem 37-45 stopni. Ja mam dom z prawie płaskim dachem i tutaj pojawia się problem: jak to wszystko połączyć by było estetycznie, funkcjonalnie i zgodnie z przepisami. Proszę o namiary. Może ktoś z Was będzie mógł pochwalić się swoimi realizacjami?
    - sprawdź, czy w PM nie ma "dopuszczenia" dla dachu płaskiego dla obiektów istniejacych, rozbudowywanych

    " jak to wszystko połączyć by było estetycznie, funkcjonalnie i zgodnie z przepisami ? "
    - to zadanie architekta ... i projektantów branżowych
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wwaga

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-564
    Posty
    1

    Domyślnie

    Również poszukuje architekta, praktycznie ten sam cel - rozbudowa i inwentaryzacja kostki i też w Zabierzowie.

    Czy udało się pozyskać kogoś do współpracy ? Ktoś do polecenia??

  5. #5

    Domyślnie

    Dzien dobry, Udało się Państwu przeprowadzic te projekty? Z jakim rezultatem?

    Właśnie kupiliśmy naszą kostkę i zaczynamy działać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony