dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne firmy splendoor

    Witam. Czy ktos mial doczynienia z firma splendoor. Dokładnie chodzi mi o drzwi zewnetrzne. Jest masa rozbierznych opini może podpowiecie czy warto w cos takiego zainwestowac. Cenowo typowy chinczyk bo 1400zł. A jak z jakoscia?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Jakość też typowa. Jak chińczyki.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Potwierdzam. Nic szczególnego bym się nie spodziewał po tych drzwiach. Poszukaj choćby w Mar-Tomie czy tańszych seriach Wikędu i KMT. Znacznie lepsza jakość za podobne pieniądze.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sebastian gliczynski

    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Dla zainteresowanych. Zapraszam po rzetelną opinię i bezpośredni kontakt. Rozwieję wszystkie wątpliwości, nawet bezpośrednio na naszych fabrykach w Toruniu.

    Sebastian Gliczyński, Dyrektor Operacyjny firmy Crystal, marki Splendoor, tel 519544758

  5. #5

    drzwi splenddor

    Cytat Napisał bolek89 Zobacz post
    Witam. Czy ktos mial doczynienia z firma splendoor. Dokładnie chodzi mi o drzwi zewnetrzne. Jest masa rozbierznych opini może podpowiecie czy warto w cos takiego zainwestowac. Cenowo typowy chinczyk bo 1400zł. A jak z jakoscia?
    Stosuję drzwi splendoor na każdej mojej budowie. Nie mam z nimi problemu, tak jak wcześniej z wikędem, sputnikiem. Co drugie drzwi to reklamacja. Mają grubą blachę, trwała powłokę, wbudowałem juz 50 skrzydeł i zero reklamacji. Raz klamkę nawet przedstawicielka dowiozła, bo mi majster zepsuł na budowie.

    Mają polskie drzwi, poniewaz dobrze to sprawdziłem, żeby miec odbiory na budowie bez problemu. Teraz weszłem w absi glass i jestem mega zaskoczony ich technologią. Chłopak z Wikęda, mówił, ze wykupili drzwi splendoora, rozebrali do zera i nie potrafili odpowiedzieć jak to zrobili, że im wyszły takie parmetry. Jak tak dalej pójdzie to widzę dużego konkurenta dla Wikęda.

  6. #6

    Domyślnie

    Głupoty gadasz, Wikęd i Kmt do pięt im nie sięga. Pracuję na tym materiale i nie wiem, czemu tak piszesz, chyba, że sprzedajesz te drzwi w Mar-Tomie

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebastian gliczynski Zobacz post
    Witam,

    Dla zainteresowanych. Zapraszam po rzetelną opinię i bezpośredni kontakt. Rozwieję wszystkie wątpliwości, nawet bezpośrednio na naszych fabrykach w Toruniu.

    Sebastian Gliczyński, Dyrektor Operacyjny firmy Crystal, marki Splendoor, tel 519544758
    Panie Sebastianie, bardzo proszę rozwiać moje wątpliwości.
    Czy Wasze drzwi są importowane? Ew. od kiedy produkowane w Polsce? I z komponentów jakiej produkcji? Szczerze jestem ciekaw.

    Cytat Napisał Wykonawca54 Zobacz post
    Stosuję drzwi splendoor na każdej mojej budowie. Nie mam z nimi problemu, tak jak wcześniej z wikędem, sputnikiem. Co drugie drzwi to reklamacja. ..
    Zdajesz sobie sprawę, że ten wpis brzmi jak: "łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To mówiłem ja.."
    Wierzę, że jesteś wykonawcą, zakładam, że robisz mniejsze inwestycje (nie bloki, bo było by setki drzwi a nie 50 skrzydeł), ale... no jak piszę: brzmi jak post wyproszony przez fabrykę, co nie jest zakazane, ale można to robić bardziej przekonująco .
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebastian gliczynski Zobacz post
    Witam,

    Dla zainteresowanych. Zapraszam po rzetelną opinię i bezpośredni kontakt. Rozwieję wszystkie wątpliwości, nawet bezpośrednio na naszych fabrykach w Toruniu.

    Sebastian Gliczyński, Dyrektor Operacyjny firmy Crystal, marki Splendoor, tel 519544758
    Nie wiem czy to nawiązanie do mnie sprzed 3 lat ? Mi ta marka osobiście nie podchodzi. Ale każdy ma swoje zdanie i każdy wydaje swoje pieniądze w sposób świadomy. Jak ktoś chce Splendora, KMT, CALa, Wikędy, Mar-Tomy i inne podobne to sobie pewnie kupi drzwi takiej czy owakiej firmy.

    P.S. Jakby ktoś do mnie dzwonił po opinię o mojej firmie i moich montażach to nie wiem czy nie byłbym lekko stronniczy .

  9. #9

    Domyślnie

    Potrzebuję drzwi zewnętrze do kotłowni. Jakiej firmy drzwi stalowe byście polecili rozważyć zakup, ewentualnie ,które firmy omijać z daleka?
    Ostatnio edytowane przez gdzies2 ; 11-11-2022 o 18:44

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał theme Zobacz post
    Potwierdzam. Nic szczególnego bym się nie spodziewał po tych drzwiach. Poszukaj choćby w Mar-Tomie czy tańszych seriach Wikędu i KMT. Znacznie lepsza jakość za podobne pieniądze.
    Odkopię nieco temat, bo szukam porządnych drzwi do mieszkania. Chcę coś na poziomie tych https://www.castorama.pl/drzwi-zewne...91174_CAPL.prd . Drzwi niby wewnątrzklatkowe, ale klatka nieogrzewana, zimna, dlatego chcę porządne drzwi zewnętrzne o niskim współczynniku przenikalności ciepła.

    Zastanawia mnie tutaj niepolecanie właśnie marki SPLENDOR, bez żadnych konkretnych doświadczeń z nią, zaś polecanie przykładowo MARTOM albo WIKĘD - właśnie przeglądałem przez pół godziny opinie o nich. I nie są zbyt pozytywne, delikatnie pisząc... Drzwi często z wieloma problemami a reklamacje trudno wyegzekwować... To ja już chyba naprawdę wolę kupić drogie drzwi w Castoramie, które i tak będą 50% tańsze, niż "fimowe". Bo skoro mogę mieć problemy i tu i tu, to wolę wydać mniej.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Jakbyś mógł rozwinąć o co chodzi z "takim poziomem"? W linku są typowe drzwi zewnętrzne z szybą, spełniające wymogi Uw dla programu Czyste Powietrze. Ok, to nie jest nic wygórowanego.
    Nie znam tych drzwi. Nie wiem ile wytrzymają (szczególnie pod względem koloru), więc nie polecam, bo nie mam ku temu podstaw.
    To jest Twój wybór i ryzyko.
    Piszesz o opiniach? Ok, rzuciłem okiem na te w linku na stronie marketu. No nie są optymistyczne. Potem spojrzałem na google.. wcale nie lepsze i poniekąd potwierdzają to co tu pisane..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #12

    Domyślnie

    Nie chodzi o samo spełnienie wymogów, tylko o parametr przenikalności na poziomie 0,75.

    Opinie trzeba też umieć czytać. Obie negatywne opinie w Castoramie są mało istotne, bo niewiele z nich można wywnioskować... Z jednej nic, z drugiej, że trudno było zamontować... Rama wcale nie jest wiotka, bo widziałem na żywo. Opinie o producencie są podobne jak i u uznanych producentów.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zastanawiałem się skąd wytrzasnąłeś ud 0,75. Już widzę - z katalogu. Ok.
    Czy do mieszkania są potrzebne drzwi z takim parametrem? Moim zdaniem 1,3 byłoby w zupełności wystarczające, ale jak ktoś chce to nie bronię. Na klatce schodowej powinny dać radę - nie są przecież narażone na czynniki zewnętrzne typu deszcz czy wiatr.

    Przy okazji poszukiwałem na ich stronie jakiś badań. Nic..tylko marketingowe "dyplomy" i dziesiątki identycznie wyglądających obrazków o nazwie "certyfikat" w języku obcym. Jakieś rzeczowe świadectwo badań z podanymi parametrami - bardziej by mnie przekonało.

    Opinie na Casto uznaję za wiarygodne, być może że właśnie tak sobie wyobrażam marketowy produkt - delikatny i wymagający w montażu by całość działała. Wiotkość ościeżnicy też mnie dziwi. Nie jeden markowy produkt widziałem w liniach i wersjach odchudzonych.

    Będę niezmiernie wdzięczny jak po montażu pokażesz efekty.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony