dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wioletta_roman

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    34-534
    Posty
    1

    Domyślnie Sypialnia a pościel, czyli gdzie i jak wybierać pościel.

    Witam,
    Jestem aktualnie w momencie wykończania sypialni po remoncie generalnym i powoli szykuje się do zakupu pościeli. Problem polega na tym że wcześniej nigdy nie kupowałam wcześniej i nie bardzo wiem czym się kierować.
    Szukam czegoś prostego i eleganckiego, ale styl wybiorę już sobie sama, natomiast gdzie znajdę pościel wysokiej jakości- nie wiem. Kilku znajomych poleciło mi sklep [SPAM] - ceny ok ale jak z jakości pościeli na tej stronie?
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 13-06-2017 o 13:21

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    Myślę, że zanim zapytasz tutaj powinnaś poczytać na temat pościeli i rozeznać się w temacie, powinna pomóc Ci w tym ta strona: https://www.jakkupowac.pl/jaka-posciel-kupic/
    Zapewne po przeczytaniu tego Twoje pytanie będzie zupełnie inne, nakierowane na Twoje indywidualne preferencje i mniej więcej będziesz wiedzieć jakie są główne standardy w tym temacie.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał wioletta_roman Zobacz post
    Kilku znajomych poleciło mi sklep [SPAM] - ceny ok ale jak z jakości pościeli na tej stronie?
    pozdrawiam
    Znajomi polecili Ci sklep w którym nic nie kupili - na odległość śmierdzi postem małokumatego handlowca

  4. #4
    Banned
    Elwira128

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Wadowice
    Kod pocztowy
    34-116
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Polecam sklep internetowy pościel elegancka i przystępne ceny,a co najważniejsze jakość ,mam już 3 rok pościel i wygląda jak nowa.Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-06-2020 o 10:00

  5. #5
    Banned
    DorotaMilewicz

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Stargard
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja polecam gorąco pościel satynowo-bawełnianą. Delikatność satyny ale zalety naturalnej bawełnianej pościeli. ja już od kilku lat używam pościel firmy,
    Nic nie dzieję się w praniu i nawet nie trzeba prasować jeśli od razu po praniu się ją wywiesi.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-02-2022 o 10:47

  6. #6
    Banned
    DorotaMilewicz

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Stargard
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja polecam gorąco pościel satynowo-bawełnianą. Delikatność satyny ale zalety naturalnej bawełnianej pościeli. ja już od kilku lat używam pościel firmy

    Nic nie dzieję się w praniu i nawet nie trzeba prasować jeśli od razu po praniu się ją wywiesi.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-02-2022 o 10:43

  7. #7

    Domyślnie

    Mogłabyś napisać coś więcej o tej pościeli? Również przymierzam się do kupna.

  8. #8
    Banned
    DorotaMilewicz

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Stargard
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapi89 Zobacz post
    Mogłabyś napisać coś więcej o tej pościeli? Również przymierzam się do kupna.
    A co dokładnie chciałbyś wiedzieć? ja mam model , którego nie mogę już znaleźć na tej stronie. Ale dałam kiedyś mamie w prezencie ten model i także jest zadowolona
    Satyna bawełniana idealna na lato i na zimę , człowiek się pod nią nie poci. W dodatku polski producent. Polecam z czystym sumieniem.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 16-06-2020 o 13:03

  9. #9
    Banned
    alinkowska

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-453
    Posty
    2

    Domyślnie

    W tym momencie chyba najlepszym wyjściem jest kupowanie pościeli przez internet. Jest bardzo dużo dobrych takich stronek z pościelą. Co do samego rodzaju pościeli, to myślę, że bawełna będzie najbardziej uniwersalna i optymalna dla każdego. Osobiście lubię też pościel satynową. Sama najczęściej korzystam ze czy łózkoholików, polecam przede wszystkim na ogromny wybór wzorów, również dla dzieci.
    Polecam wypróbować też makosatynę. bardzo przyjemna i dobrze przepuszcza powietrze.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 20-02-2021 o 23:40

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agawaw

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-307
    Posty
    2

    Domyślnie

    Moją ulubioną jest bawełniano-satynowa. Jest przyjemna i dość łatwa w praniu itd.
    Jak mogę to podpowiem jeszcze jedną rzecz. Polecam kupować komplety, które do siebie pasują wizualnie.
    Najczęściej kupuję w szwedzkiej sieciówce

  11. #11
    Banned
    Magdamama

    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    49-120
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam

    Co do pościeli to mam już spore doświadczenie w kupowaniu , niestety wiele razy się przejechałam.
    Życie mnie nauczyło że nie warto kupować najtańszej pościeli ( zazwyczaj rozwala się po pierwszym praniu, jest sztuczna i kiepskiej jakości)
    Dlatego kupuje już tylko i wyłącznie pościele bawełniane lub satynowe , ale nie satynowe z napisem,, satyna "tylko prawdziwe satynowe.
    Sklep z pościelą który skradł moje serce to Pościel Szpulka, nie tylko dlatego że mają najlepsze pościele , ale również bardzo miłą i profesjonalną obsługę.
    Zapracowali sobie , mają dobre produkty i renomę na rynku. Tu kochani macie link jakby ktoś chciał sobie zobaczyć :

    Pozdrawiam :*

    Magda Lenka
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-02-2022 o 10:44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony