dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Co pod basen???

    Witam serdecznie.
    Kupiłem basen stelazowy 427x107 zrobiłem kwadrat z krawężników i środek wyrownalem piaskiem, całość jest w zasadzie do poziomu, piach ubijalem tylko walcem 50kg. Myślicie że pod same nogi od basenu położyć jakieś klapki drewniane? Na pewno po nalaniu wody przy tej masie nóżki zapadną się trochę w ziemię, co myślicie? I czy styropian np 5 cm pod cały basen czy słaba opcja, kiedyś gdzieś wyczytałem że styropian popękal i strasznie nie równe dno się zrobiło. Zależy mi aby było solidnie i nic się nie rozwalało bo dużo pracy kosztowało mnie wyrównanie terenu, naprawdę miałem mega krzywizny.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Ja na piasku mam 5cm posklejanego taśmą styropianu i od trzech lat nic nie popękało. Bardzo przyjemnie się po tym chodzi.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MagikX

    Zarejestrowany
    Jul 2020
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-303
    Posty
    13

    Domyślnie

    Też planuję zakup basenu stelażowego 7.3 x 3.66 intexa , na spodzie planuje 15cm ubitego piachu i zdecydowanie jakieś 5cm styropianu dopiero na styropian podłoga pod basen , jedyny problem to brak informacji czy mogę go jakość obsypać "wkopać" z jednej strony bo działka jest na tyle pochyła że na tych 7 metrach długości jest około 80cm różnicy.


    updejt:

    Zrewidowałem swoje poglądy na temat basenów stelażowych , mój błąd ,moja pomyłka
    jak dla mnie strata kasy . Basen stalowy galwanizowany przysypany ziemią albo suchym betonem do 90% wysokości to jest to czego potrzebuje .

    polecam poszukać na youtube : Azuro Vario V7 Czesi mają Skodęmy nie mamy nic
    w basenach też są 5 lat przed nami albo i więcej
    Ostatnio edytowane przez MagikX ; 04-07-2020 o 09:24 Powód: aktualizacja pomysłu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony