dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83

Domyślnie

W "mojej" grafit jest w takim stanie, że nadaje się co najwyżej na ocieplenie budy dla psa.

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo

Domyślnie

Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    ...........
    Sznurek czyli Mateusz to swietny wykonawca a zarazem kolega po fachu z Wielkopolski, zatem chociaz niezwykle rzadko polecam wykonawcow, bo to roznie z tym bywa - ten robi robote. "Sznurek" Mateusz 721-668-808.........
    Kumaty koleś i chętny do pomocy nawet przez telefon. Szkoda, że nie robi "na wyjeździe". Muszę dalej szukać w zachodniopomorskim.........
    Może i na zachodzie masz kogoś wartego polecenia ?
    “Tylko dwie rzeczy nie mają końca: wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nie mam pewności.”
    Albert Einstein

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Kod pocztowy
    09-472
    Sprzedaż i wykonawstwo Specjalizacja: Systemy dociepleń budynków, hydroizolacje, żywice epoksyd i poliuretan Sprzedaż materiałów: Polska i UE Wykonanie: mazowieckie Tel: 512875135 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Płock, Warszawa, Cała Polska

Domyślnie

Cytat Napisał dpo Zobacz post
    Kumaty koleś i chętny do pomocy nawet przez telefon. Szkoda, że nie robi "na wyjeździe". Muszę dalej szukać w zachodniopomorskim.........
    Może i na zachodzie masz kogoś wartego polecenia ?
    ostrozny bardzo jestem w poleceniach wykonawcow, bo czuje sie odpowiedzialny za takie polecenie.
    sprobuj wbic w FB w "Grupa Prace Wykończeniowe" mnostwo wykonawcow roznej masci, ale tam wlasnie pozanalem "Sznurka"
    tyle ze tam od elewacji generalnie jest kilku - kilkunastu - przynajmniej udzielajacych sie
    Systemy dociepleń: Caparol, Greinplast na terenie całego kraju.
    Najniższe ceny styropianu Swisspor, Austrotherm w internecie
    tel: 512-875-135

Zapraszam na mojego bloga (zdjęcia z realizacji, opisy i inne głupoty)
    e-mail: sprzedaz(malpisko)med-bud.pl
    kontaktuj sie ze mną przez e-mail lub telefon - forumowa skrzynka raz działa raz nie, poza tym nie da się wstawiać załączników

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia