dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 10
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 200
  1. #81
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ыясяусшт
    Posty
    392

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    ...........
    Sznurek czyli Mateusz to swietny wykonawca a zarazem kolega po fachu z Wielkopolski, zatem chociaz niezwykle rzadko polecam wykonawcow, bo to roznie z tym bywa - ten robi robote. "Sznurek" Mateusz 721-668-808.........
    Kumaty koleś i chętny do pomocy nawet przez telefon. Szkoda, że nie robi "na wyjeździe". Muszę dalej szukać w zachodniopomorskim.........
    Może i na zachodzie masz kogoś wartego polecenia ?
    “Tylko dwie rzeczy nie mają końca: wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nie mam pewności.”
    Albert Einstein

  2. #82
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał dpo Zobacz post
    Kumaty koleś i chętny do pomocy nawet przez telefon. Szkoda, że nie robi "na wyjeździe". Muszę dalej szukać w zachodniopomorskim.........
    Może i na zachodzie masz kogoś wartego polecenia ?
    ostrozny bardzo jestem w poleceniach wykonawcow, bo czuje sie odpowiedzialny za takie polecenie.
    sprobuj wbic w FB w "Grupa Prace Wykończeniowe" mnostwo wykonawcow roznej masci, ale tam wlasnie pozanalem "Sznurka"
    tyle ze tam od elewacji generalnie jest kilku - kilkunastu - przynajmniej udzielajacych sie
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #83

    Domyślnie

    Styro dotarło wszystko w porządku, czas realizacji taki jak zapowiadany także wszystko na +. Ogólnie jeśli chodzi o ważenia wizualno/dotykowe to na prawdę Etixx to całkiem inna liga styropianu niż wszystkie jakie w swym życiu widziałem

    Moja Ania tylko zadała mi trudne pytanie, więc obiecałem, że zapytam... dlaczego jedne paczki Etixxa maja ciemniejszy kolor a drugie jaśniejszy

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał _arek_ Zobacz post
    Styro dotarło wszystko w porządku, czas realizacji taki jak zapowiadany także wszystko na +. Ogólnie jeśli chodzi o ważenia wizualno/dotykowe to na prawdę Etixx to całkiem inna liga styropianu niż wszystkie jakie w swym życiu widziałem

    Moja Ania tylko zadała mi trudne pytanie, więc obiecałem, że zapytam... dlaczego jedne paczki Etixxa maja ciemniejszy kolor a drugie jaśniejszy
    Automatowe nie wymagają sezonowania. A te ciemniejsze nie są cięższe przy okazji?
    Jeżeli tak - bardziej wilgotne jeszcze.
    Jeżeli nie - inna partia surowca

  5. #85

    Domyślnie

    Witam
    Czy styropian knauf etixx i Knauf Therm EXPERT Fasada XTherm λ 31 to produkty tej samej jakości ? Niestety mój wykonawca nie chce pracować na etixx ze względu na niestandardowy rozmiar płyty. Podobno nie pasuje w maszynkę do docinania.

  6. #86

    Domyślnie

    To zupełnie inne styropiany, ale "zwykły" jest wystarczająco dobry.

  7. #87

    Domyślnie

    A jakie kleje polecacie do tego styropianu poza ks300 i kzw700 ? Mam około 400m2 powierzchni.

  8. #88
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    jakis system fajnej jakosci:
    Caparol/Greinplast/STO/Dryvit/Basf
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #89

    Domyślnie

    Jakieś porównania, wrażenia właśnie między Caparol vs STO ?? Kolejność wypisania przypadkowa czy tak to sie klasyfikuje... Chociaż w sumie u Ciebie to kolejność raczej nie przypadkowa

  10. #90

    Domyślnie

    Też jestem ciekaw. Mam w planie niedługo zobaczyć dwie białe elewacje STO na ziarnie 1mm. Z Caparola widziałem narazie jedną na Carbopor FP K15 i niczym dla mnie od ceresita się nie różniła. Elewacja, jak elewacja. Technicznie/jakościowo IMO oba produkty będą dobre.

  11. #91
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał _arek_ Zobacz post
    Jakieś porównania, wrażenia właśnie między Caparol vs STO ?? Kolejność wypisania przypadkowa czy tak to sie klasyfikuje... Chociaż w sumie u Ciebie to kolejność raczej nie przypadkowa
    przypadkowa troche.
    troche tego co mam w dystrybucji, troche tego co jest moja konkurencja.
    poza tym podajemy tu nazwy firm, a u kazdej z tych beda produkty swietne jakosciowo, bda tez takie sobie i beda taki , za ktore wypadoloby sie wstydzic, ale koniecznosc i potrezba rynku zmusila tych producentow do wprowadzenia tego w swoja oferte
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #92

    Domyślnie

    Witam , jestem przed zakupem styropianu 15 cm eps 80 dach podłoga lambda 0,38 , ściany z pustaka lm 500 h+h - czy to dobry wybór tak doradza fachowiec
    POSIADAM PIEC ZĘBIEC KWKS 16 KW

  13. #93

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    przypadkowa troche.
    troche tego co mam w dystrybucji, troche tego co jest moja konkurencja.
    poza tym podajemy tu nazwy firm, a u kazdej z tych beda produkty swietne jakosciowo, bda tez takie sobie i beda taki , za ktore wypadoloby sie wstydzic, ale koniecznosc i potrezba rynku zmusila tych producentow do wprowadzenia tego w swoja oferte
    STO masz u siebie w ofercie ?? Co u niech byłoby w takim razie "świetne jakościowo", możesz coś polecić ?

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał endi2483 Zobacz post
    Witam , jestem przed zakupem styropianu 15 cm eps 80 dach podłoga lambda 0,38 , ściany z pustaka lm 500 h+h - czy to dobry wybór tak doradza fachowiec

    Ale to na ściany czy na podłogę, bo nie rozumiem za bardzo ?? Wydaje mi się, że teraz to chyba 20cm to takie minimum na ściany a jak już 15 to chyba jednak wziąłbym coś z lepsza λ
    No chyba, że to "fachowiec" co chce ci wcisnąć ten materiał
    Ostatnio edytowane przez _arek_ ; 11-09-2019 o 11:09

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał _arek_ Zobacz post
    STO masz u siebie w ofercie ?? Co u niech byłoby w takim razie "świetne jakościowo", możesz coś polecić ?
    Kwestia STO jest powiedzialbym problematyczna. Dystrybutorem nie jestem - bo nie moge byc.
    Ale wykonawczo z kolei od czasu do czasu wpadaja tematy zwiazane z wbudowaniem ich materialow i wtedy trzeba sie zaopatrzyc w STO.
    z tynkow:
    STO Lotusan - mistrzostwo
    STO Silco tez robi robote
    no i kilka rozwiazan rewelacyjnych uzupelniajacych: bonie na przyklad - takich jak STO nie ma chyba nikt.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #96

    Domyślnie

    To jeszcze jedno pytanie do szpecjalisty wykonawcy. Odwieczny temat, klej z wora czy z puchy?? Ciagnie mnie do puszki ze względu na praktyczną bezobsługowość aplikacji. Wpadam po robocie cyk myk i sobie przyklejam kilka płyt. Koncze odkładam pistolet i ide do domu.

    Jedak co w przypadku jakiś odchyłek w jakości prostoty scian??

  17. #97

    Domyślnie

    Mnie namówił na klej z wora. Jednak czerwony caparol trzyma jak cholera. Musiałem oderwać w dwóch miejscach styropian po rynny chowane i nie szło. A klej z z zagruntowanej silki musiałem wiertarką skuwać, bo ręcznie przecinakiem nie szło Kleiłem też pianką i co drugą płytę wypchnęło. Jak nie zabezpieczysz przed odepchnięciem, to duże prawdopodobieństwo, że odepchnie. Wygoda pianki zdecydowanie większa jednak.

  18. #98

    Domyślnie

    O moc sie raczej nie boje bo nawet marketowy klej do wełny trzyma sie BK jak rzep psiego ogona... Tylko właśnie te mieszanie, nakładanie, mycie itd... A tu pssssyyyttt i po sprawie. O tym wypychaniu też właśnie czytałem.

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    na sama piane : rowne sciany musza byc idealnie - a nie sa prawie nigdy, poza tym powstaje problem wypychania plyt i jest faktem
    na samym kleju: roboty moze i wiecej ale mozna skorygowac niedoskonalosci powierzchni , wyprowadzic piony
    metoda mieszana: czyli pare plackow kleju i piana po obwodzie.
    formalnie nie wiedziec jakim cudem producent o nazwie Skała zdolal sobie to opatentowac i teraz wszystkim grozi palcem ze to oni wpadli na ten pomysl ktory de gfacto juz wiele osob probowalo.
    oczywiscie w zwiazku z powyzszym - nie bardzo da sie stosowac przez firmy wykonawcze i producenckie w systemach do zaraz jakby sie sprawa rypla to przyleci jeden z drugim i bedzie sie skarzyc na zlamanie patentu.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #100

    Domyślnie

    Tak z ciekawości zapytam, mierzył ktoś swoje płyty pod kątem trzymania deklarowanych wymiarów ?? Jestem ciekaw waszych spostrzeżeń/opinii...

    fighter jak to jest z tym "marginesem błędu" jakie mogą być odchyłki na płytach... Szukałem w specyfikacji jednak nie ma tam jasno napisane a pewnie jest to zawarte w jakiś magicznych cyferkach...
    Ostatnio edytowane przez _arek_ ; 18-09-2019 o 09:24

Strona 5 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony