dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 363
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 7246
  1. #1

    Domyślnie o krok od zdrady ?

    No i nadszedł czas że muszę skorzystać z porad psychologa
    Jestem na forum już długo,ale wolałam się zalogować raz jeszcze.
    Mam problem.Wyjechałam służbowo na kilka dni za granicę i podczas delegacji poznałam kogoś i klops zupełnie zgłupiałam.Jak za dawnych czasów,kiedy byłam podlotkiem totalne zauroczenie.Myślałam że już wyrosłam z tego rodzaju fascynacji.Objawy: gwałtowne bicie serca na jego widok, ukradkowe długie spojrzenia sobie w oczy podczas rozmów z innymi osobami, przypadkowe elektryzujące dotknięcia.I gdyby nie to że mieszkałam w pokoju z koleżanką na 100% nie spałabym sama tej nocy.I tego się właśnie przestraszyłam .Że jestem zdolna do zdrady (o ile przygodą na jeden wieczór można nazwać zdradą),ja która nigdy nie wybaczyłaby zdrady mężowi....Nie mogę przestać o nim myśleć,ale co ciekawe ,nie interesuje mnie związek z tą osobą,tylko cały czas pragnę kontaktu fizycznego,sex w czystej postaci.Nie jestem w stanie spojrzeć w oczy mężowi,czuję sie idiotycznie.I nie wiem co będzie dalej

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    A co ma byc? Hmmmm.....? Co?
    Jesli macie mozliwosc kolejnego spotkania to "wyrokuje" ze nastapi upojna noc we dwoje - takie zwierzece bzykanie . Jesli zas nie - to umrze to zauroczenie smiercia naturalna.
    Zdrada?! Mamy wiosne, chormony buzuja, cialo budzi sie z letargu do zycia, malzonek znany od lat nie wzbudza juz takich emocji jak kiedys - calkiem normalne. Sadze ze wielu z nas to przezywa tylko boi sie do tego przyznac ze chcialoby taki maly skok w bok. Zwlaszcza przy tak silnej reakcji na kogos naszego ciala i mysli
    SEX dla samej fizycznej ekstazy,
    SEX dla orgazmu,
    SEX dla nowego doznania,
    SEX dla nowej pieszczoty i nowego spojrzenia na wlasna sexualnosc,
    SEX jako dzika rzadza i zatracenie w pieszczocie
    - jejku - jakiez to piekne i normalne wiec dlaczego od razu zdrada to nazywac?
    Wiem... wiem...wiem... zaraz uslysze ze malzonek, niebezpieczenstwo zakochania sie itp.
    Przy okazji masz mozliwosc zweryfikowania swojego podejscia do hipotetycznej zdrady swego malzonka i sposobu jej oceny i wybaczenia
    Coz bym zrobil na Twoim miejscu? Wyslal kolezanke na dlugi spacer lub oddzielny pokoj wynajal i .......... bzykal jak pszczolka
    Cholerka, ze tez ja na delegacje nie jezdze
    Pszczolka chce byc i pobzykac
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  3. #3

    Domyślnie

    Jareko, Redakcja się pomyliła, Ty powinieneś mieć tytuł "NAJLEPSZY SEKSUOLOG NA TYM FORUM!!!" Poważnie

  4. #4
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    To tzw "czynnik ludzki" Dużo delegacji mam i wiem na ile pokus narażony jest człowiek Z drugiej zaś strony kocham żonę i nie szukam przygodnych znajomości. Sama ochota na dzikie bzykanie to nic złego, skoro jednak ma się ochotę przejść do czynów no to już jest oznaka, że w małżeństwie się coś dzieje nie tak.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ...czasem tak jest...jak napisał Jareko.....wiosna itp....i zgadzam sie z nim ze wiekszosc tak ma albo chciałaby tak miec...przezyc cos takiego....

    i wiecie co??? pewnikiem sporo osób to przezyło....tylko oczywiscie sie nie przyzna do czegoś takiego...

  6. #6

    Domyślnie

    jareko jesteś naprawdę doradcą
    Faktycznie,dopiero po tej sytuacji jestem w stanie zrozumieć takie małżeńskie wyskoki.I nie jest tak że szukam przygód na boku,nigdy nie przyszłoby mi to do głowy.Ale ta sytuacj była zupełnie inna,jakby mi ktoś w głowę dał i miałam totalną amnezję,nawet na chwilę nie pomyślałam o mężu .A zabawne jest jeszcze to ze ów mężczyzna jest hiszpanem mówiącym po angielsku,natomiast ja znam tylko niemiecki.I zapweniam że w takich sytuacjach nawet bariera językowa nie ma znaczenia.Spotkam go prawdopodobnie za 2 miesiące (znowu delegacja),no i co? Podadć się emocjom czy wypić szklankę zimnej wody i grzecznie zasnąć ,myśląc o swojej rodzinie

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    donna


    no nie wiem....

  8. #8
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał donna
    Spotkam go prawdopodobnie za 2 miesiące (znowu delegacja),no i co? Podadć się emocjom czy wypić szklankę zimnej wody i grzecznie zasnąć ,myśląc o swojej rodzinie
    Hmm, skoro nastawiając się na naastępną delegację pod kątem spotkania z tym facetetm to ... do poradni małżeńskiej trzeba się udać albo do psychologa..

  9. #9

    Domyślnie

    Mariusz ja nie zakładam z góry że tak się stanie.Poprostu myślę co będzie jeśli mój organizm zareaguje tak samo jak podczas tego wyjazdu.
    Myślę że poradnia małżeńska nie jest mi potrzebna.Moje małżeństwo to sielanka,jesteśmy z sobą 6 lat i jeszcze nigdy,ale to nigdy nie było między nami najmniejszego nieporozumienia.Jeśli chodzi o kontakty pozamałżeńskie,zawsze myślałam że mężczyźni decydują sie na taki krok dla sprawdzenia swej seksualności,natomiast kobiety szukają innych kontaktów wtedy kiedy w małżeństwie jest jej źle.Ale ta sytuacja jest jeszcze inna.Ja nie mam najmniejszej ochoty na inne związki,tylko na szybki numerek bez zobowiązań

  10. #10
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    :] no to ja nie wiem co Ci poradzić Może wątek ktosia1948 Cię choć trochę ochłodzi..

    Tak to jest, że te szybkie numerki mają przeważnie zaj&^%@%cie duże konsekwencje w przyszłości.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Teska - przyznac sie gdy jest niebezpieczenstwo iz slubna to przeczyta? Ja wierny zawsze bylem No prawie zawsze
    Mariusz - jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Jak widac nie poczules nigdy takiej chemi, takiego napiecia gdy dotyk dloni juz powoduje ze podnieceni jestesmy do granic wytrzymalosci i gdyby nie to ze jestesmy wsrod linnych powalilibysmy partnera na glebe by dac upust... ...bzykaniu (ech te pszczolki )
    Nie potepiam donny jak i nie doszukuje sie w tej sytuacji tego ze w jej malzenstwie cos jest nie tak. Po prostu Mariusz - trzeba tego doswiadczyc by zrozumiec. Wtedy nie mysli sie o niczym innym, otaczajacy swiat w danej chwili nie istnieje - liczy sie ta chwila, ta sekunda, ta rozkosz i ekstaza.
    donna - jest tylko jedno na co musisz uwazac - za dwa miesiace znow go ujrzysz, jesli chemia dzialac tak samo silnie bedzie jak za pierwszym spotkaniem to hmmm....... sadze ze wspolnie noc spedzicie (wszak zyje sie raz ) Uwazaj tylko na to Kobieta jest inaczej skonstruowana nie tylko zewnetrznie Facet jednak potrafi pojsc do lozka i nie angazowac sie uczuciowo na dluzej - u Was bywa inaczej. Tu moze byc pozniej klopot
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  12. #12

    Domyślnie

    Moim zdaniem zamiast do poradni małżeńskiej i psycholaga idż do fryzjera i jeżeli chcesz to zrobić to poprostu zrób.Jeżeli nie chcesz z obojętnie jakich powodów-strach,wyrzuty sumienia itp to sobie odpuść.Oto cała filozofia zdrady.Tego dylematu nikt za ciebie nie rozwiąze.Powodzenia

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Jednym wyskokiem dla zaspokojenia swoich marzeń erotycznych chcesz zniszczyć sobie zycie?
    Jeżeli uważasz, że seks to tylko fizjologia, nic nie pozostawiająca w psychice, czyń co nakazuje ci zwierzęcy instynkt.
    Ale może jesteś jednak homo sapiens.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał M@riusz_Radom
    Hmm, skoro nastawiając się na naastępną delegację pod kątem spotkania z tym facetetm to ... do poradni małżeńskiej trzeba się udać albo do psychologa..
    No przecież donna jest u psychologa

    Donna szklanka zimnej wody... Nie wszyscy niestety (nie wiem, czemu napisałm niestety ) potrafią potraktować to jako normalkę (jak Jareko). Dla niektórych miałoby to ogromne znaczenie, pozostawiłoby ślad, może coś popsuło, zniszczyło coś wielkiego. Ten facet pewnie jest taką właśnie pszczółką... na każdej delegacji A kobitkom w głowach się kotłuje, myślą, przemyśliwają , rozważają. Warto???

    Gdyby nie to, że za 2 m-ce znowu.. całkiem szybko umarłoby to śmiercią naturalną...

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał donna
    .....Ja nie mam najmniejszej ochoty na inne związki,tylko na szybki numerek bez zobowiązań
    donna - nagroda ci sie nalezy za to ze potrafisz o tym otwarcie i wprost powiedziec. Znam wiele..... no dobrze, powiem inaczej, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wiele kobiet o tym marzy i tego pragnie i coraz wiecej to czyni a straszenie przypadkiem ktosia1948 - nie bede tego komnetowal gdyz metod ustrzezenia sie przed ciaza jest wiele zarowno przed jak w trakcie jak i po w ciagu 72 godzin. Niestety edukacja seksualna jest w naszym spoleczenstwie bliska zeru
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    własnie..... bea ma racje.....sama pomyśl co i jak....


    Jareko ma racje.....taka chemia.....mi kiedys kolana sie trzesły i nie mogłam słowa wykrztusic....wiec rozumiem donne.

  17. #17

    Domyślnie

    Spotkam go prawdopodobnie za 2 miesiące (znowu delegacja),no i co? Podadć się emocjom czy wypić szklankę zimnej wody i grzecznie zasnąć ,myśląc o swojej rodzinie
    Poddanie się emocjom byłoby fajne, tylko ...
    Ja sobie myślę, że jeżeli masz problem z dokonaniem wyboru i chciałaś się nas poradzić, to oznacza, że twój system wartości nie koniecznie akceptuje takie zachowanie. a skoro tak, to masz sumienie i możesz mieć poczucie winy. I ciągnąc dalej wątek, może się okazać, że nie osiągniesz spokoju dopóki nie powiesz o tym mężowi, a co za tym idzie, on wcale nie musi tego zrozumieć - a to może oznaczać kłopoty.

    Życzę trafnego wyboru i, jeżeli nie wybierzesz szklanki wody, miłej zabawy [/quote]
    ________________________________________
    Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło !!!
    GG 92925

  18. #18
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Jak widac nie poczules nigdy takiej chemi, takiego napiecia gdy dotyk dloni juz powoduje ze podnieceni jestesmy do granic wytrzymalosci i gdyby nie to ze jestesmy wsrod linnych powalilibysmy partnera na glebe by dac upust... ...bzykaniu
    Jestes pewien ?

    Na brak okazji, z racji wykonywanego zawodu i częstych wyjazdów, nie moge narzekać. Ale chyba jestem zbyt przyzwoitym człowiekiem i meżem bo portafię zpanować nad tą "chemią".

    A skoro udzielasz takich fantastycznych rad, to wyobraź sobie, że ktoś może udzielać podobnych Twojej żonie i co ?

  19. #19
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    donna - nagroda ci sie nalezy za to ze potrafisz o tym otwarcie i wprost powiedziec.
    Aha - szczególnie, że jak sama napisała, zmieniła nicka na potrzeby tego wątku. Nagroda za odwagę cywilną

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Zastanów się ile możesz stracić.
    Bo sądząc po Twoich rozterkach wyrzuty sumienia będziesz miała i to nie małe. A jakoś tak dziwnie się układa że oszustwo zawsze wychodzi na jaw. Czy warto 6 letni zwiazek stracić dla 1 godziny uniesień.

    Ja to bym się zastanowiła czy ten facet jest zdrowy i nie ma np. choroby wenerycznej, HIV.( może to smieszne ale wydaje mi się że to niezła "szklanka zimnej wody")

    A swoją rządzą sexu opanuj swojego męża i wyjedźcie na weekend i nie wychodzcie przez 2 noce z łóżka.

    Paty.

Strona 1 z 363

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony