dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 35
Pokaż wyniki od 681 do 684 z 684
  1. #681
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Naprawdę podziwiam (i zazdroszczę umiejętności organizacji czasu) ile i jak fajnie jesteście w stanie zrobić przy dzieciach...

  2. #682
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    seler2

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    pod Wrocławiem
    Posty
    353

    Domyślnie

    Niezłe tempo narzuciliście

  3. #683
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Jolka Bobek
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warmia
    Kod pocztowy
    12-120
    Posty
    452
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Też podziwiam, niby dom stoi, wszystko jest a pierdyliard szczegółów i szczególików do ogarnięcia. Jesli o mnie chodzi to mi sie włos dosłownie zjeżył na głowie od wyliczanki. I do tego jeszcze trójka maluchów (no może jedno trochę starsze) do zaopiekowania. Niezła logistyka, medal i uznanie sie należy. Ale podziwiam jeszcze za jedno - jak patrze na tę klatke schodową to od samego patrzenia dostaje gęsiej skórki, poważnie! A Wy musicie ganiać w te i z powrotem. Te linki tak watło się prezentują jakby ich tam w ogóle nie było. To pewnie złudzenie optyczne ale ja bym się bała czy się tam te małe raczki i nóżki nie przesmykną...tfu, tfu.
    Dom 170m2 pow.uż z antresolą, PF 10 cm XPS pod i 10 cm EPS na płycie, 100% podłogówka, PC gruntowa CTC Ecoheat 410, ocieplenie ścian 18 cm grafit 0,032, dach 18 cm PIR 0,023, reku z odzyskiem wilgoci (będzie)

  4. #684
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Naprawdę podziwiam (i zazdroszczę umiejętności organizacji czasu) ile i jak fajnie jesteście w stanie zrobić przy dzieciach...
    no przy dzieciach ciężko, drugi raz bym nie budowała przy maluchach, na szczęście tylko większe już będą


    Cytat Napisał seler2 Zobacz post
    Niezłe tempo narzuciliście
    to jest tak jak z biegami - na finiszu dajesz z siebie wszystko co prawda jeszcze dużo rzeczy do zrobienia, ale i tak mieszka sie lepiej niż z trójką maluchów w bloku w czasie pandemii

    Cytat Napisał Jolka Bobek Zobacz post
    Też podziwiam, niby dom stoi, wszystko jest a pierdyliard szczegółów i szczególików do ogarnięcia. Jesli o mnie chodzi to mi sie włos dosłownie zjeżył na głowie od wyliczanki. I do tego jeszcze trójka maluchów (no może jedno trochę starsze) do zaopiekowania. Niezła logistyka, medal i uznanie sie należy. Ale podziwiam jeszcze za jedno - jak patrze na tę klatke schodową to od samego patrzenia dostaje gęsiej skórki, poważnie! A Wy musicie ganiać w te i z powrotem. Te linki tak watło się prezentują jakby ich tam w ogóle nie było. To pewnie złudzenie optyczne ale ja bym się bała czy się tam te małe raczki i nóżki nie przesmykną...tfu, tfu.
    no ja mówię do męża - co my byśmy robili, gdyby już wszystko było skończone

    co do linek na schodach - z całą pewnością, gdybyśmy mieli jakieś obawy o nasze dzieci, zroblilibyśmy inne barierki
    najmłodsze dziecię, które jeszcze nie do końca potrafi przewidzieć konsekwencje różnych działań (tak mi się wydaje przynajmniej) nie zostaje samo, nawet do toalety ją biorę, jeśli nie ma nikogo, kto mógłby na nią spojrzeć przez kilka minut

    co do ganiania po schodach to w bloku musiałam się więcej wspinać niż teraz, bo w sypialniach głównie śpimy, dzieciaki bawią się na dole albo na dworzu, więc nie narzekam póki co

Strona 35 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony