dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Czy jest gwarancja na uszczelki w oknoplaście?

    Witam. Czy jest może jakaś gwarancja na te zewnętrzne uszczelki znajdujące się na połączeniu szyby z ramą okna na zewnątrz? Mam okna z oknoplastu, z termoramka, więc gwarancje na profile mam na 10 lat, a po 4,5 roku od montażu wszystkie uszczelki mam do wymiany bo sparciały i popękały. Kolor złoty dąb

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał turalyon Zobacz post
    Witam. Czy jest może jakaś gwarancja na te zewnętrzne uszczelki znajdujące się na połączeniu szyby z ramą okna na zewnątrz? Mam okna z oknoplastu, z termoramka, więc gwarancje na profile mam na 10 lat, a po 4,5 roku od montażu wszystkie uszczelki mam do wymiany bo sparciały i popękały. Kolor złoty dąb
    Dziwne pytanie. Jaki wpływ ma "termoramka" na trwałość profili? Ok, prawo gwaranta. Rozumiem, że te 10 lat wyczytane zostało z karty gwarancyjnej. Czy uszczelki są tam wykluczone?
    I od kiedy to reklamację składa się na forum a nie u sprzedawcy/gwaranta?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Brązowe uszczelki dla Oknoplastu robi (robiła??) firma która coś spieprzyła i były masowo wymieniane w ramach gwarancji, robili to przedstawiciele owego dostawcy. Czy tak jest nadal nie wiem, pytaj tam gdzie kupiłeś okna.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam ponownie - reklamacje zgłosiłem - przyjechała po miesiącu ekipa i na podstawie jednego zdjęcia które im wysłałem wymienili wszystkie uszczelki na gwarancji - a więc i wewnętrzne, zewnętrzne i te ze środka okien. Nazbierało się z 13 okien 100l worek uszczelek.

    Więc radzę się spieszyć bo jak napisaliście problem jest globalny - uszczelki w kolorach brązowych parcieją - wina producenta
    Jest na nie 7 lat gwarancji - u mnie problem pojawił się po 4 latach

    Tak więc duży plus dla oknoplastu za wymianę bezproblemową
    Minus za to że sami powinni się zgłosić jeżeli wiedzieli że tak się dzieje w oknach

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    A jak Twoje relacje ze sprzedawcą? On istnieje? rozstaliście się w zgodzie? bo z tego co wiem, to dilerzy wymieniali te uszczelki swoim klientom własnie w ramach własnej inicjatywy.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #6

    Domyślnie

    Sprzedawca istnieje i wszystko było ok.

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    januaryr

    Zarejestrowany
    Aug 2022
    Skąd
    gryfino
    Kod pocztowy
    74-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam mi również sparciały uszczelki w oknach oknoplast złoty dab ale niestety jest już po gwarancji, ale piszecie że to był problem globalny to może ktoś ma doświadczenie w tym temacie i może mi pomóc. Przedstawiciel w szczecinie powiedział że jest już po gwarancji i trzeba zapłacić. Podaję mojego maila i proszę o pomoc. [email protected]

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Jeśli to ten przedstawiciel, o którym myślę, to ja bym nie liczył na jego dobrą wolę.
    Pisz do producenta. To w jego gestii leżała kampania wymiany i on płacił za całą akcję.

    Z drugiej strony - okna mają pewnie więcej niż 10 lat, to już jest wiek w którym co słabsze uszczelki zaczynają się sypać, także nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.. Towar się starzeje i trzeba liczyć się z nakładami.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony