dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lew2 Zobacz post
    Wszystkie inne urządzenia też mają serwis. A jaki kominiarz przy Wentylacji Mechanicznej?
    Grzejniki elektryczne nie mają serwisu i podłogówki elektryczne też nie a nawet jak grzejniki się zepsują po 50 latach to można wymienić za 200 zł /sztukę, PV tez nie wymagają serwisu

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lew2 Zobacz post
    Wszystkie inne urządzenia też mają serwis. A jaki kominiarz przy Wentylacji Mechanicznej?
    ja nie ma WM i jestem jej przeciwnikiem w czystych i fajnych terenach, jak ktoś mieszka koło wysypiska śmieci lub w uciążliwym sąsiedztwie to zło konieczne i nie wiem jakie to są koszty przeglądów.

  3. #23

    Domyślnie

    Wiem, że temat wielokrotnie poruszany, ale nie mogę się oprzeć pokusie zapytania Cie gawel dlaczego WM jest zła na czystych terenach?

    I rzeczywiście na zachodzie widzi się tendencje do odchodzenia z gazu, ale muszę przyznać, że grzanie prądem z cop 1 jest po prostu drogie i również takie ogrzewanie bez paneli nie przejdzie. Pompa ciepła również kosztuje bardzo dużo i przynajmniej na początku w ramach gwarancji potrzebuje serwisu. U mnie wymaga to jeszcze przeliczenia, ale jeśli gaz do mojej działki doprowadzi gazownia, a wstępnie słyszałem, że tak ma być to raczej zdecyduję się na gaz.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony