dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gosia1589

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    3

    Post AGD do zabudowy 2017

    witam,
    jestem nowa na forum, bardzo proszę o wasze opinie na temat sprzętu do zabudowy. Poniżej podaję produktu które zostały wybrane po wnikliwej analizie:
    mikrofala bosch HMT84M654
    piekarnik bosch HBA43T150E
    płyta gazowa amica PG6411SR
    lodówka samsung BRB260034ww lub BRB260187ww
    zmywarka bosch smv46KX02E lub beko din28220
    okap gorenje DKF6045ET
    pralka (wolnostojaca) beko WMN71243PTLMB3 lub samsung WF70F5ECW2W

    rozważałam wybór mikrofali i piekarnika z serii 6 ale jest droższa wiec wybrałam 4.
    Bardzo proszę o pomoc, ponieważ przeanalizowałam wiele postów i stron, ale z tego wszystkiego mam tylko mętlik w głowie i nie wiem co wybrać . POZDRAWIAM

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pod

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    GOP
    Kod pocztowy
    44-120
    Posty
    586

    Domyślnie

    To może napisz dlaczego akurat te modele wybrałaś. Bo na pewno kryterium nie była cena.
    Pow. grz. podlóg 100m2 (93m2 ogrzewane) Sciany Porotherm 24cm+16cm styro(λ0.032), posadzka na gruncie styro 12-13 cm (λ0.037), stropodach 35cm (ekofiber λ0.037), fundament 8cm XPS okna 3S Uw=0,75, 100% OP, WM+reku,
    Pci Samsung EHS 9KW.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gosia1589

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cena tez jest dla mnie ważna, natomiast przy ich wyborze sugerowałam się technologiami, ilością funkcji/ programów ( chodziło mi o to aby były funkcje potrzebne do codziennego uzytku a nie zbędne bajery), klasa oszczędności, pojemnością.
    wiem ze sa modele innych firm tansze ale nigdy nie wybierałam tego typu sprzętów więc boję się kupić cos co moze zepsuć sie za dwa lata . czasami moze lepiej dopłacić do pewnych firm tylko w głowie mam jedno pytanie czy warto?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia1589 Zobacz post
    Cena tez jest dla mnie ważna, natomiast przy ich wyborze sugerowałam się technologiami, ilością funkcji/ programów ( chodziło mi o to aby były funkcje potrzebne do codziennego uzytku a nie zbędne bajery), klasa oszczędności, pojemnością.
    wiem ze sa modele innych firm tansze ale nigdy nie wybierałam tego typu sprzętów więc boję się kupić cos co moze zepsuć sie za dwa lata . czasami moze lepiej dopłacić do pewnych firm tylko w głowie mam jedno pytanie czy warto?
    Niestety niezależnie od producenta sprzęt ma "coraz krótszy termin przydatności"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony