dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 127
  1. #21
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Już było
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6570221

    ... te łowiska "potraw kulinarnych" mogą być skuteczną terapią dla odchudzających się
    Dlaczego np. takiego linku nie wkleiłeś by mi naubliżać.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...je-czyli/page8
    Mówiłem ci starszy człowieku ,że nie masz honoru .Nie masz go za grosz.Twoja zazdrość w ty wieku jest już komiczna.Powiedziałeś ,że odchodzisz. , a teraz w chwale wklejasz jakiegoś niemerytorycznego linka by oznajmić światu ,że wkleiłem hot dogi z Orlenu ,a wkleiłem je zupełnie w innym celu i intencji.Gubisz się waść i z uporem maniaka znowu zaczynasz być upierdliwy .Starzejesz się w bardzo złym kierunku.Powtórzę.Ów topik jest tylko prostą odpowiedzią na to co nas może spotkać na talerzy ,garnku ,pojemniku itp.w jakimś lokalu gastronomicznym.Wyglądasz jak idź stąd.Ferment i zamieszanie siejesz.Odpuść nie masz już poczucia godności osobistej i przez takie durnowate wpisy tracisz dobre imię.
    p.s
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ................Pozdrawiam Wszystkich smakoszy i zapraszam na FB gdzie w miarę czasu będę publikował wpisy nie tylko kulinarne (co zresztą cały czas ma miejsce).
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 02-08-2017 o 08:10 Powód: link dla starszego

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    Mówiłem ci starszy człowieku ,że nie masz honoru .Nie masz go za grosz.Twoja zazdrość w ty wieku jest już komiczna.Powiedziałeś ,że odchodzisz. , a teraz w chwale wklejasz jakiegoś niemerytorycznego linka by oznajmić światu ,że wkleiłem hot dogi z Orlenu ,a wkleiłem je zupełnie w innym celu i intencji.
    ...
    Nie kłam ... napisałem, że "biorę dłuższa urlop od tego forum"
    ... a z zazdrości o Twe "rewolucje" i "wariacje" spać po nocach nie mogę ... a najbardziej "komiczne" są tam Twoje wypowiedzi i personable ataki (brzmiące niczym bulgotanie szamba) na najmniejszą nawet krytykę

    Był taki okres, kiedy zupełnie nieźle radziłeś sobie w kuchni
    Niestety ostatnio jest coraz gorzej
    "Obudź się"
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 02-08-2017 o 14:48 Powód: uzupełnienie
    unde venis et quo tendis

  3. #23
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Nie kłam ... napisałem, że "biorę dłuższa urlop od tego forum"
    ... a z zazdrości o Twe "rewolucje" i "wariacje" spać po nocach nie mogę ... a najbardziej "komiczne" są tam Twoje wypowiedzi i personable ataki (brzmiące niczym bulgotanie szamba) na najmniejszą nawet krytykę

    Był taki okres, kiedy zupełnie nieźle radziłeś sobie w kuchni
    Niestety ostatnio jest coraz gorzej
    "Obudź się"
    Nic nie kłamię .Po Waszej aferze karabinowej (którą uważam nadal za karygodną w wątku kulinarnym czy byłby on syfiasty czy nie)
    Boże Ty nigdy nie odpuścisz??? .Napisałem i napisze ostatni raz ponieważ z racji wieku należny ci jest szacunek.Chce i jak mi się to uda sfotografować albo za przyzwoleniem albo z ukrycia to co mi podają na talerzu.Czym Polska nas karmi kur......a ...............nie potrafisz tego zrozumieć???

    p.s te twoje epitety .:szambo rzyganie sraczka.Wybacz wołają o pomstę do Nieba..Jesteś katolikiem??? .Jeśli jesteś to nie masz go w sercu.

  4. #24
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Nie kłam ... napisałem, że "biorę dłuższa urlop od tego forum"
    Weź ten dożywotni.Weź zwolnienie lekarskie ale przestań majaczyć i nakręcać.Najlepiej wiesz co !!!. Zniknij z tego FM jak to oferowałeś Redakcji.Zniknij i swoje doznania kulinarne szerz na swoim ukochanym forum.To takie proste.

    p.s
    zapomniałem dopisać ,że dawno mam w dupi....e twoja kąśliwa krytykę.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 02-08-2017 o 16:47

  5. #25

    Domyślnie

    Jak na kogoś kto ma w du... czyjąś krytykę reagujesz strasznie agresywnie. Ale to fajnie - jest trochę radości, ileż można czytać o cegłach i posadzkach

    A co do tematu to fajnie, że fotografujesz, ale takie dania jak chińczyk z felicity są dokładnie takie same w każdym centrum handlowym w tym kraju - nic ciekawego. A przecież w Lublinie czy po sąsiedzku w Nałęczowie jest trochę ciekawych miejsc - wystarczy się trochę wysilić a nie wklejać badziew tylko żeby zaliczyć posta.

  6. #26
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał hun19 Zobacz post
    Jak na kogoś kto ma w du... czyjąś krytykę reagujesz strasznie agresywnie. Ale to fajnie - jest trochę radości, ileż można czytać o cegłach i posadzkach

    A co do tematu to fajnie, że fotografujesz, ale takie dania jak chińczyk z felicity są dokładnie takie same w każdym centrum handlowym w tym kraju - nic ciekawego. A przecież w Lublinie czy po sąsiedzku w Nałęczowie jest trochę ciekawych miejsc - wystarczy się trochę wysilić a nie wklejać badziew tylko żeby zaliczyć posta.
    Pozwolisz ,że tych twych wypocin nie skomentuje.Powiem tylko .że wklejone są tu na FM moje fotki z knajpek o większej reputacji niż mój Nałęczów czy Kazimierz.Nie postarałeś się.

    p.s o nabijaniu postów już się wypowiadałem i to większym od ciebie personom.Nie przeginaj jak nie musisz.

  7. #27

    Domyślnie

    No to skoro tak bywasz to po cholerę to nieszczęsne felicity??
    Ale już się nie odzywam i w milczeniu czekam na relację z McD

  8. #28
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał hun19 Zobacz post
    No to skoro tak bywasz to po cholerę to nieszczęsne felicity??
    Ale już się nie odzywam i w milczeniu czekam na relację z McD
    Nie felek ale inna knajpa .Znowu ąka ponieważ gdyż tam byliśmy znowu byliśmy w pobliżu u kosmetyczki i fryzjera.Dzisiaj na śniadanie pokonałem tego lubelskiego.Możesz szydzić i wyśmiewać.masz swoje 5 min.




    Chcesz coś dodać???

    CDN....

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie felek ale inna knajpa .Znowu ąka ponieważ gdyż tam byliśmy znowu byliśmy w pobliżu u kosmetyczki i fryzjera.Dzisiaj na śniadanie pokonałem tego lubelskiego.Możesz szydzić i wyśmiewać.masz swoje 5 min.




    Chcesz coś dodać???

    CDN....
    Panierka zarąbista ale mięso rozmrażane w mikrofali.

  10. #30
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Panierka zarąbista ale mięso rozmrażane w mikrofali.
    Tego niestety nie wiem..Smakowało dobrze bo głodny byłem.

  11. #31

    Domyślnie

    Trafiłem kilka lat temu na podobnego schaboszczaka, panierka przepiękna, nawet tłukli go prawie na oczach gości, niestety z rozmrażanego w mikrofali schabu. Nie bylo by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że leżało tam co najmnie pół roku i wyraźnie jechało starym tłuszczem. Pomimo doś sporego głodu schabowy wygrał i nie dał się zjeść do końca.

  12. #32
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Trafiłem kilka lat temu na podobnego schaboszczaka, panierka przepiękna, nawet tłukli go prawie na oczach gości, niestety z rozmrażanego w mikrofali schabu. Nie bylo by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że leżało tam co najmnie pół roku i wyraźnie jechało starym tłuszczem. Pomimo doś sporego głodu schabowy wygrał i nie dał się zjeść do końca.
    Nie pomyślałem by spytać czy to danie jest z mrożonego mięsa.Bardzo słuszna uwaga.Jak w/w ........chce tu wklejać czym nas karmią w knajpach i restauracjach.Chcę to pokazać za pozwoleństwem albo z ukrycia jak "Emil" .Odczuwam jakąś nić porozumienia.Obym się nie mylił.Przecież skakanie do gardeł już powinno pójść do lamusa.Obym się nie mylił.Pozwolisz ,że pozdrowię cię serdecznie.Jedziemy do Port Zelende w Holandii i nie wiem co nas tam spotka.Obiecuję ,że fotki w/w zrobię. i pokażę je tutaj.Wiem ,że to nie Polska ale przemycę je niemerytorycznie do tego topiku.

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    legenda głosi że można coś zjeść nie robiąc zdjęcia.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  14. #34
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    legenda głosi że można coś zjeść nie robiąc zdjęcia.
    Ale jak mi dają syf na talerz to właśnie chciałem to pokazać.Czy to będzie Mariot czy Pohulanka spod Warszawy.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jedziemy do Port Zelende w Holandii i nie wiem co nas tam spotka.Obiecuję ,że fotki w/w zrobię. i pokażę je tutaj.Wiem ,że to nie Polska ale przemycę je niemerytorycznie do tego topiku.
    I to mi się kiedyś u ciebie podobało.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie pomyślałem by spytać czy to danie jest z mrożonego mięsa.Bardzo słuszna uwaga.Jak w/w ........chce tu wklejać czym nas karmią w knajpach i restauracjach.Chcę to pokazać za pozwoleństwem albo z ukrycia jak "Emil" .Odczuwam jakąś nić porozumienia.Obym się nie mylił.Przecież skakanie do gardeł już powinno pójść do lamusa.Obym się nie mylił.Pozwolisz ,że pozdrowię cię serdecznie.Jedziemy do Port Zelende w Holandii i nie wiem co nas tam spotka.Obiecuję ,że fotki w/w zrobię. i pokażę je tutaj.Wiem ,że to nie Polska ale przemycę je niemerytorycznie do tego topiku.
    Topór wojenny zakopałem a wyjazdu zazdroszczę, szczególnie ze względu na możliwość degustacji miejscowych potraw. Moim marzeniem jest wycieczka do Japonii i zajadanie się owocami morza w ich mistrzowskim wydaniu. Na drugim miejscu są Filipiny lub Tajlandia. Myślę, że kiedyś się spełni. Pzdr.

  17. #37
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam po powrocie.Mało tego mam ponieważ ze szwagrem bardziej degustowaliśmy w stołecznym destylacie ale zaraz coś wkleję.

  18. #38
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Mieszkają nad chińczykiem.Choć nie polska ale przemycę kilka fotek tak powiedzmy dla jakiegoś tam porównania.Taka trochę inna niechlujność.












    i dalej w Polskę.

  19. #39
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.Pizza podana ohydnie ale ciasto i górka bardzo smaczna.Park rozrywki Bobbejaanland



    Dlaczego wkleiłem.Stoi się w dwóch kolejkach.Jedna ustala składniki i wkłada do pieca.Druga wydaje w pudełku i do stołu.

  20. #40
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Wyruszam na łowy.

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony