dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie Czy dziala wam dobrze forum?

    Od wczoraj nie mogę wchodzić w wątki na forum w działy się da wejść w tytuły wątków jakby nie były linkami. Używam opery. Teraz próbowałem IE , niby się da kliknąć ale na 3 wątkach nie wchodzi bo piszę że strona nie istnieje.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    U mnie wszystko ok. Przeglądarka chrome daje radę.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #3

    Domyślnie

    jajmar potwierdzam problem. Przeglądarka Chrome.
    Jak wchodzę w "co nowego" problem nie występuje. Jak kliknę w wybrany temat z poziomu forum, to mam podobnie, albo link nie jest aktywny albo wyrzuca mi error 404.

    Problem nie występuje na telefonie, wersja mobilna działa ok.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 26-07-2017 o 15:22 Powód: Łączenie postów

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mi na windows phone forum nie dziala, ani w wersji klasycznej ani mobilnej.Z wyszukiwarki wchodze na stronę ale po wybraniu innej strony wyskakuje error.Na androidzie problemów brak.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Może warto byłoby zgłosić Wasze problemy z poruszaniem się na FM w tym wątku .
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Zgłaszałeś im ten problem?
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Warto zgłaszać problemy w funkcjonowaniu FM w wątku, który podałem wcześniej. Redakcja reaguje na posty i stara się pomóc forumowiczom. Spróbujcie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Tylko tam zaglądają? Mi forum dalej nie działa z Opery, czegoś nie łapie to mi zależeć żeby FM działało? a nie Muratorowi? Nie łapie tego.

  9. #9

    Domyślnie

    Zgłaszałam ten problem już na początku roku w wątku technicznym i w wątku "Problem z przeglądaniem Forum" . Do niektóych działów mogę wejść, do innych nie. Jak można wejść do działu to już do tematów różnie. Do jednych tak, do innych nie. Bak dyji u usuwanapostó, kłopoty prz isaniu (nie wchodzą litery). Itd. itd..
    Kilka tygodni korespondowałam z działem IT.
    Nic nie pomogli W końcu stwierdzili, że to wina mojego sprzętu i Murator nic nie jest wstanie zrobić.
    Tyle!
    Tak że porzućcie nadzieje...

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    clean fire

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    białystok
    Kod pocztowy
    15-339
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Zgłaszałam ten problem już na początku roku w wątku technicznym i w wątku "Problem z przeglądaniem Forum" . Do niektóych działów mogę wejść, do innych nie. Jak można wejść do działu to już do tematów różnie. Do jednych tak, do innych nie. Bak dyji u usuwanapostó, kłopoty prz isaniu (nie wchodzą litery). Itd. itd..
    Kilka tygodni korespondowałam z działem IT.
    Nic nie pomogli W końcu stwierdzili, że to wina mojego sprzętu i Murator nic nie jest wstanie zrobić.
    Tyle!
    Tak że porzućcie nadzieje...
    Potwierdzam.
    W przeglądarce Google Chrome nie da się wejść w poszczególne posty z poziomu - tematy.
    W przeglądarce Mozilla Firefox wszystko "chodzi" prawidłowo.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Zgłaszałam ten problem już na początku roku w wątku technicznym i w wątku "Problem z przeglądaniem Forum" . Do niektóych działów mogę wejść, do innych nie. Jak można wejść do działu to już do tematów różnie. Do jednych tak, do innych nie. Bak dyji u usuwanapostó, kłopoty prz isaniu (nie wchodzą litery). Itd. itd..
    Kilka tygodni korespondowałam z działem IT.
    Nic nie pomogli W końcu stwierdzili, że to wina mojego sprzętu i Murator nic nie jest wstanie zrobić.
    Tyle!
    Tak że porzućcie nadzieje...
    W takim razie zainstaluj adBlocka. Mam Chrome i na jednym komputerze bez ab i tam jest problem - nie mogę klikać w tematy.
    A że to trochę nie fair wobec forum?Chyba lepszy użytkowik żywy, niż ten ktory z "powodów sprzętowych" musiał odpuścić sobie przeglądanie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #12
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Czy problem nadal występuje? Pozdrawiamy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    clean fire

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    białystok
    Kod pocztowy
    15-339
    Posty
    74

    Domyślnie

    Niestety, bez zmian.
    Rzeczywiście, zainstalowanie adBlock'a rozwiązuje problem (dla użytkownika).

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Czy problem nadal występuje? Pozdrawiamy
    Tak, występuje!

    I mam pytanie - czy Murator ma zamiar coś z tym zrobić? A może liczy na to, że to użytkownicy będą zmieniać przeglądarki, instalować dodatkowe programy by móc być pełnoprawnym użytkownikiem Forum? Nie idziecie państwo przypadkiem na łatwiznę?

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcelixx

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    podlaskie gm. Grabowo
    Kod pocztowy
    18-507
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam.
    Dodam i ja swoje trzy grosze. Zdaje się że FM jest prężne i zrzesza bardzo dużą grupę ludzi i powinno działać bez zarzutu, a tym czasem kiedykolwiek tutaj zaglądam tracę nadzieję na uzyskanie jakiejkolwiek informacji. Otwieranie poszczególnych tematów graniczy z cudem. Ja osobiście kombinuję w ten sposób że otwieram poprzez wyszukiwarkę GOOGLE i jakoś ona sobie z tym radzi, ale na litość to powinno działać sprawnie i szybko. Jestem członkiem innych forów i tam takich problemów nie mam więc raczej to nie jest wina posiadanego sprzętu i oprogramowania, czy też mocy obliczeniowej posiadanego procesora.
    Droga administracjo, proponuję pochylić się nad problemem, bo widzę że nie jestem odosobnionym przypadkiem.
    Pozdrawiam Marcin.

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000)
    eliks

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Lidzbark
    Kod pocztowy
    13-230
    Posty
    1.102

    Domyślnie

    Mógł by ktoś rzucić linkiem do wersji mobilnej forum? Dzięki.
    Kocioł Edilkamin Laguna P12. Powierzchnia ogrzewana 150m2, instalacja kaloryferowa, grube, stalowe rury. Ściany 36cm beton komórkowy + 10cm styro. W domu 23* bez obniżenia nocnego.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Podobnie jak autor tematu pytam: czy forum działa Wam dobrze? Ja od jakiegoś tygodnia, może dwóch mam problem - owarcie nowego okienka z tematem skutkuje komunikatem "witryna nieosiągalna" - zupelnie jakbym nie miał połączenia z internem. Raz na kilka prób odświeżenia "wejdzie". Usunięcie coockies też pomaga ale tylko na chwile.
    Gdzie może tkwić przyczyna..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    miałam coś takiego dwa tygodnie temu przez kilka dni.
    Teraz przestało.

    A ponieważ pojawia się w różnym czasie, to chyba nie wina forum, ale serwerów lokalnych?

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    U mnie na razie bez problemów. Za to po zalogowaniu na Forum w pasku adresu mam ikonkę tarczy "Ta strona próbuje wczytać skrypty z nieuwierzytelnionych źródeł" - może program antywirusowy lub zapora robi Wam kłopoty?
    Ostatnio edytowane przez przemo1 ; 04-09-2018 o 18:37
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Fakt, ze problem mam tylko na starym laptopie i tu przy wolnym wczytywaniu widzę jakieś paski przekierowań..
    W tej chwili działa. Ad blockera też przez chwilę wyłączyłem. Ten sam laptop nie dał rady reklamom
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony