dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Meble

  1. #1

    Domyślnie Meble

    Witajcie! Właśnie kończy się remont w moim nowym mieszkaniu. No właśnie, pozostało kupić tylko meble. Przeszukałam tyle sklepów, oglądałam.. ale stacjonarnie nie ma nic ciekawego! Polecicie jakiś sklep internetowy, bo mi udało się znaleźć takie [SPAMER] myślę, że są ok
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-08-2017 o 14:21

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Glamur

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-839
    Posty
    8

    Domyślnie

    Sklepów online z meblami jest już naprawdę sporo, wystarczy wpisać sobie w google, chyba że głównym czynnikiem jest cena to wtedy proponuje poszukać nieco dłużej.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA!

  3. #3

    Domyślnie

    Dlatego ja najcześciej szukam na Hombeooku. Tam można zobaczyć, co jest w różnych sklepach.

  4. #4
    Banned
    Paulina.Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jak meble, to tylko na wymiar Może trochę drożej - chociaż nie zawsze! Ale w efekcie wychodzi taniej. Meblegotowe to zawsze dużo słabsza jakość i szybciej trzeba wymienić. Meble zrobione na wymiar, jak są dobrej jakości posłużą kilka a nawet kilkanaście lat. A nie musisz iść na żadne ustępstwa i umeblujesz dokładnie tak, jak cchesz! U nas w całym domu meble robiła - Mają siedzibę w Krakowie i chyba w Nowym Sączu, ale z tego co wiem to pracują w całej południowej polsce, a może i dalej - pewnie zależy od zlecenia Ale meble mamy już piąty rok i nic się nie dzieje. A dodam, że w łazience mamy drewniane szafki i blat, o co wszyscy się boją a tu są tak wykonane, że woda im nie straszna
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-02-2021 o 09:31

  5. #5

    Domyślnie

    Serdecznie polecam Samodzielnie wykonują meble z metalu, widać porządnie wykonaną pracę!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 20-05-2022 o 14:07

  6. #6
    Banned
    kblondon

    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał albiniakow Zobacz post
    Witajcie! Właśnie kończy się remont w moim nowym mieszkaniu. No właśnie, pozostało kupić tylko meble. Przeszukałam tyle sklepów, oglądałam.. ale stacjonarnie nie ma nic ciekawego! Polecicie jakiś sklep internetowy, bo mi udało się znaleźć takie [SPAMER] myślę, że są ok
    Cześć Polecam sklep K&B London mają tam dużo ciekawych mebli link do strony na dole
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 01-03-2023 o 13:22

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał albiniakow Zobacz post
    Witajcie! Właśnie kończy się remont w moim nowym mieszkaniu. No właśnie, pozostało kupić tylko meble. Przeszukałam tyle sklepów, oglądałam.. ale stacjonarnie nie ma nic ciekawego! Polecicie jakiś sklep internetowy, bo mi udało się znaleźć takie [SPAMER] myślę, że są ok
    Serdecznie polecam Meble w świetnej jakości!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-03-2023 o 11:35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony