dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jak spały wasze ekipy

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Barak

    10 25,64%
  • Gara

    4 10,26%
  • 4 10,26%
  • 2 5,13%
  • 11 28,21%
  • 4 10,26%
  • 4 10,26%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Spanie dla ekipy

    Jak sobie radziliście ze spaniem dla ekip z Polski

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Ekipa dojeżdża 20 kilometrów codziennie więc nie ma problemu z noclegiem, a nawet gdyby mieli do pokonania 200 km to i tak nie byłby to mój problem.

  3. #3

    Domyślnie

    Ekipa dojeżdża codziennie ok 25 km

  4. #4

    Domyślnie

    W moim przypadku ekipa pracuje "od świtu do nocy" i codziennie przyjeżdżają na budowę.

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie murarze sami wynajęli sobie barak.
    Teraz na etapie wykończenia zaadoptowany, na potrzeby pracowników, został jeden z pokoi.

  6. #6

    Domyślnie

    spali głównie w garażu. Byłu też dwie alternatywy: samochód (żuk) i budowa (po wylaniu stropów)

  7. #7

    Domyślnie

    Namiot wojskowy, 8-mioosobowy. Kto jeździł na obozy harcerskie, to wie.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Dwoch nocowalo w przyczepie kempingowej, zeby pilnowac sprzetu i materialow, reszta dojezdzala codziennie.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    U mnie ekipa górali zaczęła stawiać dom 18 lutego. Codzienne dojazdy nie wchodziły w grę. Szef firmy zaproponował barak, ale jak tu w taki ziąb mieszkać w baraku. Dzień krótki, na budowie pracowali do godz. 16 tej, bo potem było już ciemno, ani się gdzie umyć , ani ogrzać, toż by mi się chłopaki na śmierć zapiły. A moje sumienie nie dało by mi spokojnie pracować.
    Znalazłam im miejsca w pobliskim ośrodku wypoczynkowym, pełny komfort, cieplutko, ciepła woda dostęp do kuchni. Cena była promocyjna, bo ośrodek w tym czasie świecił pustkami. Szef firmy, zatrudniający ekipę, był tak zaskoczony moim podejściem do robotników,że ku mojemu zaskoczeniu zwrócił mi poniesione koszty zakwaterowania.

  10. #10

    Domyślnie

    U mnie chyba będzie blaszak

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    u mnie ekipa śpi w przyczepie campingowej. teraz ma lepiej bo przyczepa stanęła w garażu i mają więcej miejsca
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    barak.

  13. #13

    Domyślnie

    Mozecie poradzić gdzie korzytsnie kupic/wypożyczyć taki barak lub blaszak. jakiego rzedu jest to koszt. Czy jest on od razu z jakimiś sprzętami w sensie stolikiem lóżkami?

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał mna
    Mozecie poradzić gdzie korzytsnie kupic/wypożyczyć taki barak lub blaszak. jakiego rzedu jest to koszt. Czy jest on od razu z jakimiś sprzętami w sensie stolikiem lóżkami?
    Proponuję kupić, a potem odsprzedać - wyjdziesz na tym na zero.
    Wypożyczanie nie ma sensu moim zdaniem.

    Ja "swoim" kupiłem śliczny barak. Są z niego bardzo zadowoleni, a ja myslę, ze jak skończę budowę, to nie będę miał problemów z jego sprzedaniem - bo będzie w dużo lepszym stanie niż w dniu zakupu ("moi" budowlańcy go wyczyścili, pomalowali, naprawili meble, czyli jednym słowem zrobili "full wypas").

    Pozdrawiam
    Grzegorz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony