dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 53
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.043 z 1043
  1. #1041
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Jolka Bobek
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warmia
    Kod pocztowy
    12-120
    Posty
    452
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Doli, ale w nogi na piętrze Wam nie zimno? Choćby z tego powodu wolę zrobić to ocieplenie..
    Dom 170m2 pow.uż z antresolą, PF 10 cm XPS pod i 10 cm EPS na płycie, 100% podłogówka, PC gruntowa CTC Ecoheat 410, ocieplenie ścian 18 cm grafit 0,032, dach 18 cm PIR 0,023, reku z odzyskiem wilgoci (będzie)

  2. #1042

    Domyślnie

    Mimo wszystko ocieplam. Styropian od dawna leży i czeka. Na jednej ze ścian mam rozdzielnicę + kablem, więc na niej wieszania i tak by nie było. Poza tym robiłbym (i będę robił) coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=SwqI2LcRbOQ. Pod to można wyciąć paski styropianu.

    Cytat Napisał Jolka Bobek Zobacz post
    Doli, ale w nogi na piętrze Wam nie zimno? Choćby z tego powodu wolę zrobić to ocieplenie..
    Nie wiem ile masz tych m2 na górze. Ja mam tylko łazienkę nad garażem i dałem pod wylewkę 10cm PIR w okładzinie Alu i jest wystarczająco.

  3. #1043
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Jolka Bobek
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warmia
    Kod pocztowy
    12-120
    Posty
    452
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam 2 sypialnie po około 17 m2 po podłogach. Będzie oczywiście 10 cm styro ale dodatkowe 5 nie zaszkodzi. Ja też mam rozdzielnicę na wewnętrznej ścianie+ przejście do domu+wyprowadzenie wody, więc też za wiele nie powieszę. A tak przy okazji - mam zagwozdkę z kablem energetycznym w garażu. Jak go ukryć w wylewce? Jest dość gruby, a nie planuję dawać styropianu pod wylewkę. Planowana grubość to 5-6 cm max. Poprowadzony jest co prawda tuż przy ścianie ale boję się, że wylewka go nie przykryje albo minimalnie czyli peknie jak amen w pacierzu. Jak to rozwiązać?
    Dom 170m2 pow.uż z antresolą, PF 10 cm XPS pod i 10 cm EPS na płycie, 100% podłogówka, PC gruntowa CTC Ecoheat 410, ocieplenie ścian 18 cm grafit 0,032, dach 18 cm PIR 0,023, reku z odzyskiem wilgoci (będzie)

Strona 53 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony