dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 16
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 310
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Masz bardzo mało okien albo mocno nie doszacowałeś koszt stolarki.Nie żeby fixy były drogie ale montaż w warstwie docieplenia to pewnie 8-10 tyś.Ceny są chore choć system MOWO jest drogi a roboty trochę jest.Chyba że na kotwach Knelsen to trochę taniej.
    Przygladlem się murom z frontu pewnie ogromne fixy ale z boku 2drogie przesuwki pasowały by jak ulał.
    Ostatnio edytowane przez maciuspala ; 05-10-2017 o 21:51

  2. #62
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana0606
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Hlubcice
    Kod pocztowy
    48-100
    Posty
    601

    Domyślnie

    Witam się w dzienniku. Z tego co wiem to dyskowce nie bardzo lubią co kolwiek w swoim akwarium, nawt podłoża, a co dopiero rośliny. One są wrażliwe na różnego rodzaju bakterie czy inne tam i chorują. Sami próbowaliśmy je trzymać u siebie. Ciężko było, ale jak daliśmy parkę do zbiornika pustego, to nawet udało nam się wychodować młode, ale nic w nim nie było, żadnego żwirku czy piasku. Są śliczne, ale cóż. My tez planujemy zbiornik, ale tym razem mniejszy, zo mąż się obawia, że jak mamy 30cm styro w podłodze, to nam wylewka pęknie. W mieszkaniu mieliśmy najpierw zbiornik na 120cm długi a potem robiony 220cm długi. Teraz chciałam 150cm ale chyba będzie 120cm. U nas przede wszystkim rośliny, więc ryby to zwykłe raczej tak dla ozdoby małe.

  3. #63
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Masz bardzo mało okien albo mocno nie doszacowałeś koszt stolarki.Nie żeby fixy były drogie ale montaż w warstwie docieplenia to pewnie 8-10 tyś.Ceny są chore choć system MOWO jest drogi a roboty trochę jest.Chyba że na kotwach Knelsen to trochę taniej.
    Przygladlem się murom z frontu pewnie ogromne fixy ale z boku 2drogie przesuwki pasowały by jak ulał.
    Cześć
    2 przesuwki to 7 tys. Reszta okien następne 6/7 tyś i montaż 6 .
    Mam kilka wycen rozpiętość cen w zależności od sposobu montażu od 18 do 25 tyś .Na systemie podobnym do mowo ale troszke tańszym najdrożej 26 z kawałkiem w tym montaż 9 tyś.
    Powierzchnia okien około 25 m2 i jak dobrze pamiętam 57 m bieżących po obwodzie.
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  4. #64
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał dana0606 Zobacz post
    Witam się w dzienniku. Z tego co wiem to dyskowce nie bardzo lubią co kolwiek w swoim akwarium, nawt podłoża, a co dopiero rośliny. One są wrażliwe na różnego rodzaju bakterie czy inne tam i chorują. Sami próbowaliśmy je trzymać u siebie. Ciężko było, ale jak daliśmy parkę do zbiornika pustego, to nawet udało nam się wychodować młode, ale nic w nim nie było, żadnego żwirku czy piasku. Są śliczne, ale cóż. My tez planujemy zbiornik, ale tym razem mniejszy, zo mąż się obawia, że jak mamy 30cm styro w podłodze, to nam wylewka pęknie. W mieszkaniu mieliśmy najpierw zbiornik na 120cm długi a potem robiony 220cm długi. Teraz chciałam 150cm ale chyba będzie 120cm. U nas przede wszystkim rośliny, więc ryby to zwykłe raczej tak dla ozdoby małe.
    Witam i dziękuję za odwiedziny oraz dobre rady
    Jeszcze nie do końca myślałem nad obsadą zbiornika dlatego każda rada jest cenna
    U nas będzie 15 cm pod wylewką i postaram się w miejscu gdzie będzie akwarium dać xps .
    Zawsze marzyłem o wielkim akwarium , teraz jest szansa więc nie odpuszczę
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raptor1 Zobacz post
    Cześć
    2 przesuwki to 7 tys. Reszta okien następne 6/7 tyś i montaż 6 .
    Mam kilka wycen rozpiętość cen w zależności od sposobu montażu od 18 do 25 tyś .Na systemie podobnym do mowo ale troszke tańszym najdrożej 26 z kawałkiem w tym montaż 9 tyś.
    Powierzchnia okien około 25 m2 i jak dobrze pamiętam 57 m bieżących po obwodzie.
    Mi za 56 mb z 1 przesuwką, montaż standardowy ciepły plus ciepłe parapety wycenili na 17500 w tym sama przesuwka 5800-zl.Co to za profil i co to za tania wersja mowo?

  6. #66
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Mi za 56 mb z 1 przesuwką, montaż standardowy ciepły plus ciepłe parapety wycenili na 17500 w tym sama przesuwka 5800-zl.Co to za profil i co to za tania wersja mowo?
    Okna z oknoplastu winergetik premium montowane na systemie klima konform calkowity koszt stolarki i montazu okolo 16 tys
    Schuko si 82 montaz na systemie jbd za calosc 18tys mysle ze w 20 na luzie sie zmieszcze
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  7. #67
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Troche dziennik przysycha ale niewiele się dzieje ,a właściwie to nic Mam nadzieję że wkrótce się to zmieni Będą fundusze będzie sie działo
    Wyliczyłem że potrzebuję 30 gniazd na bezpieczniki a wydawało się że o wiele mniej
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  8. #68
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam.
    W oczekiwaniu na wiązary wybrałem z żona blachę ,padło na panel retro z Blachotrapezu kolor ral. 7016 z przetłoczeniem dla zminimalizowania falowania.
    Powłoka Pladur® Relief iceCrystal z 35 letnią gwarancją .
    Zamówiłem same panele + 10 arkuszy blachy do wykonania wszelakich obróbek.Dekarz stwierdził że woli sam sobie powyginać bo gotowe elementy często są nie takie jak on potrzebuje
    Koszt całego dachu powinien zamknąć się w 40/45 tyś Wiązary + ściany szczytowe+ blacha + robocizna.
    Ściany szczytowe będą pokryte płytą OSB do której będą mocowane panele identyczne jak na dachu.
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raptor1 Zobacz post
    Powłoka Pladur® Relief iceCrystal z 35 letnią gwarancją .
    Czytałeś warunki gwarancji? Na blachę standardowo jest tak napisana, że praktycznie jej nie ma. Bo nie obejmuje drobnych ognisk rdzy jednocześnie wymagając regularnych przeglądów i zaprawek. Więc albo nie robiłeś zaprawek, więc nie masz gwarancji, albo masz drobne ogniska rdzy - też nie objęte gwarancją.

    A blachotrapez jeszcze wymaga " Warunkiem koniecznym skorzystania z gwarancji jest odesłanie przez kupującego jej kuponu zwrotnego
    w terminie 14 dni od dnia zakończenia montażu"
    . Ciekawe ilu inwestorów traci gwarancję już w tym momencie

  10. #70
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj Kaizen za Twoją sugestia zajrzałem do warunków gwarancji Blachotrapezu i np.Plannja Obie firmy mają podobne zapisy i jak dla mnie część tych zapisów jest hmmm... co najmniej idiotyczna.
    tu przykład z plannji:
    Arkusze są wymieniane tylko w przypadkach, kiedy rdzewienie
    spowodowało przecieki arkusza.
    Oznacza to że mając ograniczony budżet człowiek musi kupić blachę na którą gwarancja jest w teorii ale skorzystanie z niej jest prawie niemożliwe .
    Niestety żyjemy w takich czasach
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  11. #71
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam po długiej przerwie .
    Na samej budowie niewiele się dzieje za to sprawy około budowlane się ruszyły
    SSO został podłączony do sieci wodociągowej i kanalizacji , koszt 20000 + 6000 naprawa a w praktyce zrobienie 100m2 drogi.
    Droga będzie robiona w czwartek więc może wrzucę jakieś fotki.
    Na koszty drogi złożyło się korytowanie gł.40 cm, tłuczeń niesort i warstwa wierzchnia .Jeszcze nie wiem co nasypie na górę.
    Do tego robocizna i maszyny- koparka, walec i 2 ciężarówki.
    Przyjechało też pokrycie na dach . Panele na rąbek stojący 56 szt 177m2 blachy ,gąsiory i listwy podgąsiorowe.
    Dodatkowo 10 arkuszy blachy na obróbki .
    Koszt blachy 8720 zł .
    Wiązary będą na następny tydzień i ruszymy z dachem
    Ktoś może polecić dobrą membranę w przystępnej cenie , myślałem o FAKRO EUROTOP N15ale może ktoś poleci coś lepszego.
    Ostatnio edytowane przez Raptor1 ; 07-11-2017 o 21:33
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  12. #72
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar the_anonim
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Pińczów
    Kod pocztowy
    28-400
    Posty
    651

    Domyślnie

    Kurde niezły koszt podłączenia. To ze względu na odległość czy czymś innym podyktowane? Jaki wybrałeś panel na rąbek?

    Co do membrany to ja mam Dorken Delta Vent Vitaxx Plus super twarda i wytrzymała ale to inna półka cenowa niż to co zaproponowałeś.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za pogodę choć przy wiązarach powinni dość szybko się uwinąć.

  13. #73
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Koszt podlaczenia wodno kanalizacyjnego taki spory bo metrow sporo.Calkowita dlugosc zrobionej kanalizy to beedzie okolo 200 m ,po drodze 4 studzienki i piata juz przy budynku .Dlugosc przylacza wodnego okolo 100 m czesciowo w jednym wykopie z kanaliza. Ogolnie budowa pochlonela juz okolo 110000 wliczajac projekt ,geodete ,papiery itp.
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  14. #74
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Możesz mi powiedzieć do skłoniło Cię do wyboru blachy? Rąbek kilka lat temu był bardzo modny teraz trochę mniej się sprzedaje.
    Przy cenie blachy zastanawiam się dlaczego ludzie kupują blachę?
    Z membran to polecam Dorken Vent-S cena ok 5,5 zł, Corotop Strong za ok 5 zł , albo jeśli kasa pozwala Dorken Vitaxx za ok 7,20 zł.
    Membrany 115g nie położyłbym nawet w stajni, szkoda kasy lepiej nic nie kłaść.
    Jeśli ma być mega oszczędnie to min 130g, Dorken N za 3 zł, Corotop Classic coś lekko poniżej 3 zł.
    Ostatnio edytowane przez maciuspala ; 08-11-2017 o 08:21

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Możesz mi powiedzieć do skłoniło Cię do wyboru blachy? Rąbek kilka lat temu był bardzo modny teraz trochę mniej się sprzedaje.
    Przy cenie blachy zastanawiam się dlaczego ludzie kupują blachę?
    Z membran to polecam Dorken Vent-S cena ok 5,5 zł, Corotop Strong za ok 5 zł , albo jeśli kasa pozwala Dorken Vitaxx za ok 7,20 zł.
    Membrany 115g nie położyłbym nawet w stajni, szkoda kasy lepiej nic nie kłaść.
    Jeśli ma być mega oszczędnie to min 130g, Dorken N za 3 zł, Corotop Classic coś lekko poniżej 3 zł.
    Też tak uważam, Raptor1. Nie oszczędzaj na membranie. Fakt, że masz poddasze nieużytkowe, ale mimo wszystko dobra membrana to podstawa.
    Ja, przygotowując się do budowy, czytałam co nieco o membranach i przyjęłam, że poniżej 160g/m2 nie schodzę. Szukając oszczędności, zeszłam z dachówki płaskiej na tradycyjną. Oszczędność - ok.6 tyś. Za to po negocjacjach wzięłam najlepszą membranę, jaką mięli w mojej hurtowni. Początkowo wycenili mi Avaline Titanium 165g, ostatecznie mam Avaline Premium 230g. Dopłaciłam do tego interesu 200zł. Czyli różnica w cenie pomijalna, za to w jakości membrany znaczna. U mnie pójdzie na to piana, u Ciebie pewnie membrana nie będzie przykryta od wewnątrz. Dlatego zwróć uwagę na to, żeby była z paskami klejącymi. Zwiedzałam ostatnio dom znajomych i właśnie mięli membranę nie klejoną na poddaszu nieużytkowym. Płaty membrany powiewają sobie luźno na wietrze, nie tworząc całości pokrycia. Ale budowlaniec im powiedział, że na poddaszu nieużytkowym tak się robi?? Czyli mają otwartą drogę dla wszystkiego co zechce wejść na to poddasze. Dla mnie bez sensu.
    Ja za 225m2 membrany zapłaciłam 1289zł. To naprawdę znikomy koszt na tle całej inwestycji. Możesz oszczędzić na rynnach, czy innych podbitkach - elementach, które nie mają, aż takiego znaczenia i łatwiej je wymienić
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  16. #76
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana0606
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Hlubcice
    Kod pocztowy
    48-100
    Posty
    601

    Domyślnie

    Z tą membraną macie rację, żałuję, że nie dałam lepszej. Mam 165, ale teraz bym dała najlepszą, albo dwie nawet, bo ta od spodu to zanim podbitke się zrobi to może już zdążyć się osłabić, poza tym dach mamy juz od środka zapianowany i już nic raczej nie da się zmienić.

  17. #77
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na blachę bo podobają mi się płaskie dachy rozwiązania dachówkowe dające podobny efekt wizualny są drogie
    Pewnie że dachówka fajna, ale za mały budżet "posiadam"
    Koszt całego pokrycia z obróbkami 8000 zł 170 m2 .
    Membrana 1000
    Montaż 6000
    Wiązary ze ścianami szczytowymi +montaż 22000
    Koszt całego dachu i ścian szczytowych 37000 pln.
    Pewnie jeszcze coś wyskoczy ale myślę że w 40 tyś się zmieszczę.
    Dzięki za rady dotyczące membrany ,najlepszą gramaturę w stosunku do ceny ma STYROTEX NEXTRIM 200g, jest jeszcze COROTOP Strong Red 180g tyle znalazłem do 300 zł rolka i powyżej 180 g. Chyba wezmę styrotexa.
    Jutro może zdąże to wrzucę zdjęcia drogi dojazdowej.
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Fakt przy plaskiej dachowce jest drogo.
    Ja kupiłem tradycyjną betonowke na minimalnie mniejszy dach i wyjdzie sporo poniżej 8000 zł.
    W zeszłym tygodniu sprzedałem znajomemu płaską betonowke i bedzie boki wywijal blachą bo tak się mu podoba a cena za cały dach wyjdzie też bardzo przyzwoicie.

  19. #79
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ceny najtanszej dachowki plaskiej wachaja sie pomiedzy 40 a50 zl do tego obrobki i mysle ze z 10 tys. drozej wliczajac inna konstrukcje wiazarow .
    Druga sprawa jest taka ze architektonicznie najbardziej do mojej wizji pasuje blacha
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  20. #80
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Mam chwile czasu więc wrzucę zdjęcia z prac drogowych
    Korytowanie 40 cm na podjeżdzie i około 30 cm na wypłaszczeniu.
    Nawieziono około 120 ton klińca z jakimś plastycznym klejącym materiałem a na górę frakcja 0,4-0,7 cm .
    Całość zastała potraktowana 14 tonowym walcem JCB z najsilniejszą wibracją .
    Nawierzchnia wydaje się być hmmm..." gumowa " ugina się pod naciskiem ale wraca do dawnego położenia po jakimś czasie.
    Wczoraj padało cały dzień i żadnych śladów wymywania mimo dość dużego spadku.
    Koszt 170 m2 - 8.000zł .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20171108_151025.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	400709Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20171108_151041.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	400710Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20171111_122449.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	400711Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20171111_122527.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	400712
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

Strona 4 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony