dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ghost66

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-005
    Posty
    2

    Domyślnie wezyki do wody

    witam z gory przepraszam jak powieliłem temat..ale jestem tu 1 dzien....mam taki problem chodz wierze ze dla wielu z Was to nie bedzie problem ..a mianowicie mam wymontowany w kuchnii zlewozmywak..i z wystaja mi tzn zostaly te 2 węzyki od cieplej i zimnej wody i jak otwieram glowny zawor z wody to z tych wezykow leci mi woda jak zrobic zeby to zaslepic zeby moc np puszczac wode w łazience na czas remontu????? dodam ze w kuchnii przy tych wezykach nie ma zadnych zaworow.....z gory dziekuje za pomoc wszystkim pozdrawiam )

  2. #2

    Domyślnie

    Wykręć baterię ze zlewozmywaka i wkręć w nią wężyki, albo kup sobie zaślepki, albo zaworki, jak wolisz, albo jakąś inną starą baterię, inaczej zrobić się nie da. A ja polecam po prostu zamontować dodatkowe zawory na stałe, unikniesz problemu później.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony