dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Hilti czy Makita

    Nadszedł ten czas, kiedy Ryobi się rozsypalo czas kupić coś nowego.Drodzy koledzy i koleżanki Hilti czy Makita.Potrzebuje wkretarki i mlotowiertarki.

    PS.Ma ktoś konto w hilti?Fajnie by było jakby ktoś dopisał mnie do swojego konta jako pracownik

  2. #2
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Po Ryobi obydwa będą jak przesiadka z Trabanta do Lexusa . Proponuje DeWalt to także sprzęt dla profesjonalistów
    Darek B

  3. #3

    Domyślnie

    Przekonuje mnie 20 lat gwarancji z tego 2 na części zuzywalne, lecz aby ukończyć rejestrację na hilti.pl muszę posiadać firmę. A po makite czy dewalta ide i biorę, ale co to jest 2 lata gwarancji

  4. #4

    Domyślnie

    Bierz DeWalta, jest tańszy od Hilti, na co Ci gwarancja na 20 lat ? za 5 lat będą nowe sprzęty z jakimiś bajerami, nowościami, lżejsze, wydajniejsze, technologia idzie tak do przodu że nie warto kupować sprzętu na dłużej jak 3-4 lata. Wymyślą nowy akumulator za jakiś czas i tak to zrobią żeby nie pasował do starych wkrętarek, a uwierz mi akumulatory wieczne nie są i nie są objęte gwarancją, do tanich też nie należą (makita ma bardzo drogie).
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _papa_

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Sierpc
    Kod pocztowy
    09-200
    Posty
    50

    Domyślnie

    U mnie w pracy używamy Hilti TE 6-A36-AVR. Pracuję jako monter więc sporo się wierci. Bateria wytrzymuje ok 2 tygodnie po ok 8-10 przewiertów dziennie w różnych materiałach. Zazwyczaj są to ściany betonowe z wielkiej płyty. Sprzęt wart swojej ceny.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Maryla910

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Radomice
    Kod pocztowy
    26-610
    Posty
    6

    Domyślnie

    Zdecydowanie Makta. Sprawdzona i dobra marka

  7. #7

    Domyślnie

    Makita dobra, fajny półprofesjonalny sprzęt.
    Ale jak zawodowców to Hilti a potem dużo dużo nic.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Hilti trochę odjechało z cenami szczególnie w akumulatorach. Za szlifierkę kątową makity z dwoma aku , walizką i ładowarką dałem niedawno ok 1400 zł brutto. Za to samo z Hilti ponad 3 tys netto. Zwariowali

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony