dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 23
Pokaż wyniki od 441 do 445 z 445

Domyślnie

Kolejny problem to kabel od włącznika światła w pokojach. Mam brązowy wyciągnięty w puszce a niebieski i żółty jest spiety.

Tylko że ja miałem miec światło na dwa obiegi. Elektryk na wakacjach i jest problem.

Pozostaje chyba z kabla idącego na sufit, żółty wypiąć,wpiąć w brązowy i zrobić w taki sposób dwie fazy. Do ledowe chyba uziemienie się nie przyda...

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Robaczywy

Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Zaraz Cię tu elektrycy zlinczują, ale trzeba sobie radzić. W starych domach w ogóle nie istnieje przewód ochronny i się żyje.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-projektu-INES - dziennik budowy

164m2 powierzchni użytkowej, 239m2 powierzchni całkowitej, OZC by Asolt 7,7 kW, 10cm piany na fundamencie, 20cm styropianu na elewacji, 15cm piany na podłodze, 17 cm piany ZK na dachu, 11cm wylewki, pompa ciepła Apic 10CGW, AirPack Home 600V, brak gazu, 100% podłogówka

Domyślnie

Kolejny partacz za spore pieniądze. Do dzisiaj instalacja tego elektryka kosztowała mnie 20tys a tu takie kwiatki.Na każdym kroku. A wyraźnie mam narysowane na ścianie że m być włącznik podwójny.

I ktoś mnie pytał w PW o namiary na wykonawców. Nie dam bo każdy, z którym miałem doczynienia to obibok.
    Ostatnio edytowane przez pandzik ; 04-10-2019 o 17:17
    Dziennik budowy W budowie...
    Dom na szkodach górniczych. Płyta fundamentowa. Typowa piętrowa stodoła, w miarę energooszczędna.

Domyślnie

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20191004_150458.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	435678Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20191004_170514.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	435679

Ciekawsza od wejściowej jest elewacja zachodnia z 8 oknami. Jutro po malowaniu południowej (1 zdjecie) zrobię zdjecia też zachodniej. Wejściowa także do malowania. Kilka przebarwien na tynku sie tutaj też pojawiło.
    Dziennik budowy W budowie...
    Dom na szkodach górniczych. Płyta fundamentowa. Typowa piętrowa stodoła, w miarę energooszczędna.

Domyślnie

Nie wiem jaki klej dla amatora kupic. Rozważam Sopro ff450. Czy jest może sens iść w droższe, żelowe?

Strona 23 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia