dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 303 z 303
  1. #301
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    Hm cwu w lecie to u mnie ~25zl miesiecznie

  2. #302

    Domyślnie

    Cytat Napisał pandzik Zobacz post
    Nie. Od soboty grzeje znowu w nocy, bo żona chce w dzień ciepłe posadzki w łazienkach. Bez grzania też mam te 23 stopnie minimum. Jest słonecznie. Do tego otwarte okna w słoneczku. Na to grzanie poszło w taniej jakies 50kwh sumarycznie to trzeba dopisać. Generalnie to są tak niewielkie kwoty, że nawet o tym nie wspominałem. Sąsiedzi nie wierzą, że można spalić przez całą zimę prądu za 350zł. Większość zużywa tyle gazu w 2 tyg. :
    U nas nierealne ..

    Cały marzec temperatury mocno ujemne. Najniższa -10 stopni ..
    Luty bardzo zimny , dużo zimniejszy niż styczeń.
    U nas ciągle śnieg leży , oczywiście małe ilości ale ciągle ...

    Olbrzymi wpływ na koszty ogrzewania ma to gdzie się mieszka i w jakiej części Polski , bo różnice temperatur w PL są olbrzymie i dochodzą nawet do kilku-kilkunastu stopni a to bardzo przekłada się na zapotrzebowanie na energię i na zużycie ciepła ..
    Ostatnio edytowane przez kaszpir007 ; 10-03-2021 o 15:53
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  3. #303

    Domyślnie

    Tak z czystej ciekawości, jeżeli "Bez grzania też mam te 23 stopnie minimum", przy temperaturze na zewnątrz "Teraz też mamy -5 w nocy", to jaką masz temperaturę w domu gdy grzejesz?

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony