dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Okno Fakro 78x118 FTS-V przeciek

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ressin76

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    1

    Exclamation Okno Fakro 78x118 FTS-V przeciek

    Witam.Mam taki problem,okno zamontowane równo z dachem( na dachu papa) więc przy dużych opadach przeciekało mi do mieszkania.Uszczelniłem całą powierzchnie dachu renowatorem masa asfaltowo-bitumiczną i ustało przeciekać.Dokupiłem uszczelki dodatkowe( obwodowe szare)żeby wygłuszyć pomieszczenie.Mój problem polega na tym że przy opadach między oknem a futryną okna w narożniku po prawej stronie od klamki dostaje się woda,co mam zrobić ,przy opadach wkładam ręcznik między okno a futrynę żeby woda nie leciała mi po suficie z karton gipsu.Jak to uszczelnić na jesień.Wiosną planuje podnieść okno wyżej planuje kupić kołnierz Fakro EFW .Jeśli nie da się uszczelnić to będę musiał kupić również okno.Proszę o pomoc i doradzenie.

    Dziękuje i pozdrawiam

  2. #2
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Witam,

    Montaż z wykorzystaniem standardowych kołnierzy jest możliwy w kącie nachylenia połaci dachu powyżej 15 stopni.
    Poniżej 15 stopni okna powinny być montowane razem ze specjalnymi kołnierzami:
    *E_A /kołnierz umożliwia podniesienie wysokości okna o 10 stopni
    *EFW /system umożliwia montaż okna w dachu o kacie nachylenia od 0 do 10 stopni.

    Na podstawie opisu trudno jednoznacznie podać przyczynę problemu. Prawidłowo zamontowane okna dachowe FAKRO są szczelne.
    W związku z powyższym sugeruje kontakt z firmowym działem serwisu - zgłoszenie można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej: http://www.fakro.pl/serwis/zgloszenie/


    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony