dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Zabudowa kuchni i sufit podwieszany

    Moim fachowcom terminy się poprzestawiały i jedni chcą już mi montować kuchnię, ale inni nie zrobili jeszcze sufitów podwieszanych -ma być cokolik z oświetleniem. Czy po zabudowie kuchni będzie wielki problem z dobudową tego typu sufitu podwieszanego? Idzie to jakoś zabezpieczyć i zrobić? Jak to widzicie, bo nie chciałabym odsuwać montażu szafek. Pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dolne szafki można zabudować. Niech ekipa się martwi zabezpieczeniem, skoro przestawiali termin.
    A górne najwyżej zdejmą na czas budowy sufitu.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Elfir, na szczęście znalazłam człowieka, który zrobi to awaryjnie jako fuchę

  4. #4

    Domyślnie

    Hej Elfir! No i zrobił najpierw ruszt pod regipsy, ale na wysokości sufitu ok. 15cm jest odchylenie pionu 0.5cm, czyli wg mnie ponad 3%.
    Fachowiec gada, że odchylenie do 1cm w budowlance to norma. Czy w tym wypadku nie nadużywają tej tolerancji? Przecież widać, że czoło ścianki nie ma pionu...

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to powiedz, że u ciebie to nie norma, ale wada a za wady nie płacisz.

  6. #6

    Domyślnie

    Czy to prawda, że na hasło "wykonanie sufitu podwieszanego" Fachman wykonuje tylko ruszt i regips bez szpachli, gładzi i szlifowania? Tak nam właśnie zrobił a resztę olał

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie spotkałam się z takim podejściem.
    Z tego co widzę, koleś cwaniakuje od samego początku.
    Pewnie chce szybko dostać kasę i uciec.

  8. #8

    Domyślnie

    No tak, wyrolował nas i musieliśmy sami przez weekend uczyć się fachu szpachlowani, gładzi i malowania i jakoś wyszło, ale kosztowało nas to b. dużo czasu pracy pomimo zapłaty.

  9. #9
    Banned
    232430

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-183
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że wygodniej jest zrobić sufit napinanych, chociaz wszyscy myslą, że to wymaga dużo kasy. A jeżeli wszystko policzyć, to jedno na drugie wychodzi. Niedawno robiłam w salonie. Bardzo ładnie to wygląda i monteży bardzo mili. Moge polecić formę , w której zamawiałam- , są naprawdę fajni.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 26-10-2017 o 16:26 Powód: Reklama.

  10. #10

    Domyślnie

    Jak szukasz wygodnego sposobu na zabudowę to polecam sprawdzenie płyt - zrobisz z tego fronty, blaty, a nawet ścianki działowe. Materiał latwo się obrabia (jak drewno) i samemu dasz rade spokojnie. Plusem materialu jest jego wytrzymalosc - plyta nie do zdarcia
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 21-07-2021 o 14:40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony