dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Banned
    romeroow

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-031
    Posty
    1

    Domyślnie Naprawa posadzki metodą iniekcji, zapadająca posadzka, podnoszenie posadzki,

    Witam
    Wiem, że mój przypadek nie jest odosobniony i mam pytanie czy i jak rozwiązaliście problem zapadającej się posadzki.
    Przez ostatnie dwa miesiące zaobserwowałem, że zapada się posadzka w prawie całym domu, pomiędzy 10-20mm.
    Chudziak został wylany w 09.2012 roku, posadzki właściwe 06.2013r, a wprowadziłem się w 08.2014 roku.
    Podejrzewam, że przyczyna tkwi w złym zagęszczeniu a ulewne lato spowodowało osiadanie. Nie chcę kuć posadzek.
    Słyszałem, że można naprawić to przy pomocy iniekcji, ale nie wiem na ile skuteczny, szukam osób które skorzystały z tej metody, czy są zadowolone, obawiam się zaryzykować ponieważ koszt jest dość wysoki.
    Znalazłem dwie firmy (prawdopodobnie z jednej skorzystał forumowicz Darek49 ale nie udało mi się nawiązać kontaktu),
    Moderowano która chyba przekształciła się w moderowano. i
    moderowano, które zajmują się tą technologią.
    Czy macie jakieś doświadczenia i opinie na temat INIEKCJI i firm które się tym zajmują.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Roman z Bydgoszczy
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-10-2017 o 20:34 Powód: Reklama jest niezgodna z regulaminem forum.

  2. #2

    Domyślnie Podobny problem

    Witam,
    Mam podobny problem. Zamierzam wykonać iniekcję geopolimerową. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Moja podłoga zapadła się mniej (2-4 cm). W następnym tygodzniu będzie wykonywany remont (podobno bez niszczenia podłogi)
    Pozdrawiam

  3. #3

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Waldemar12345

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał ReniaB1975 Zobacz post
    Witam,
    Mam podobny problem. Zamierzam wykonać iniekcję geopolimerową. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Moja podłoga zapadła się mniej (2-4 cm). W następnym tygodzniu będzie wykonywany remont (podobno bez niszczenia podłogi)
    Pozdrawiam
    Witam
    Czy udało sie podnieś i jaka ma Pan opinie

  5. #5

    Domyślnie

    Udało się - w innym poście fotorelacja (raczej pani niż pan)
    Pozdrawiam

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Dzień dobry, ja również zamierzam wykonać ten zabieg, jednak mam obawy. I kilka pytań:
    1. Co z podłogą, była położona na tej powierzchni? Czy płytki oraz fugi nie pękły?
    2. Jak z ogrzewaniem podłogowym, w jaki sposób sprawdzają gdzie są rurki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony