dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar termolit
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Kod pocztowy
    50-062
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1
    TERMOLIT Ogrzewanie Podłogowe | Wylewki Anhydrytowe | Pianobeton | Styrobeton www.termolit.pl tel. 513 148 985

    Domyślnie

    Cytat Napisał dolus81 Zobacz post
    Łukasz Termolit bardzo dziękuję za odpowiedź oraz potwierdzenie tego co mówił wykonawca mam jeszcze dwa pytania - często się tak dzieje bo nikt czegoś takiego nie widział (kierownik budowy, wykonawca instalacji itp.), a wykonawca powiedział, że to jego drugi raz, i czy mogę być spokojny, że powietrze zeszło całkowicie czy jakaś część mogła pozostać w wylewce pogarszając jej właściwości przewodzenia?
    Nie dzieje się to często, ale się dzieje raz widać pęcherzyki mocniej jak u Ciebie raz mniej, a ludzie nie piszą o temacie, ponieważ wystarczy to zeszlifować i nic z wylewką więcej dziać się nie powinno.
    Ogrzewanie Podłogowe | Wylewki Anhydrytowe | Pianobeton | Styrobeton
    www.termolit.pl
    tel. 513 148 985

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał dolus81 Zobacz post
    witam
    to mój pierwszy post który postanowiłem napisać na tym forum, ale jestem w mega kropce i muszę zasięgnąć u kogoś rady!!!
    w domu zdecydowaliśmy się na wylewki anhydrytowe ze względu na pewne problemy związane z wysokościami (każdy cm się liczył), a to było najlepsze wyjście. Wszystko było w porządku, aż do oględzin wylewek na drugi gdzie naszym oczom ukazała się wylewka pokryta pęcherzami w miejscu gdzie poprowadzone zostały rurki od ogrzewania podłogowego

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/f683e6dd4dd339b9

    wezwany na miejsce wykonawca stwierdził, że jest to normalne i związane z tym iż rurki pokryte są jakimś smarem, który absorbuje powietrze i wylewka dopiero później się odpowietrza a nie podczas układania sztangą. Mimo jego zapewnień, że jest wszystko ok kazałem wezwać technologa z firmy KNAUF, ale podejrzewam, że jego odpowiedz będzie taka sama bo jak dzwonił przy mnie do niego to byli na "TY".
    Moje pytanie: czy ktoś spotkał się z takim czymś i czy jest to faktycznie normalne??
    dodam że tam gdzie nie ma ogrzewania podłogowego wylewka wygląda nawet ok.

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...ZVHbgOryYpiuUV
    tak to jest w porządku. To są płytkie rozerwane kratery pęcherzyków powietrza. Powstają one w wyniku rożnicy ciśnien wokół rurek (powstają zawirowania podczas sztangowania. Nad rrkami jest płytko i sztanga powoduje napowietrzanie ...! Ważne też są warunki klimatyczne podczas lania... Nalezy powierzchnię zeszlifować i po temacie o ile reszta będzie zgodna z założeniami projektu lub zamówienia.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  3. #23

    Domyślnie

    I co zeszły te pęcherze bo u mnie na chwilę obecną wygląda dokładnie tak samo

  4. #24

    Domyślnie

    Witam. Widzę ze temat stary. Ale problem cały czas aktualny. U mnie zauważyłem ze te pęcherza wzdłuż rurek wyszły tylko tam gdzie anhydrytu było więcej. Tam gdzie było 5- 6 cm jest ok. W jednym pokoju w rogu wyszło mi 7cm i tylko tam wyszly pęcherze.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony