dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
  1. #1

    Domyślnie wakacje w polskich górach

    WITAM WSZYSTKICH. PORADZCIE PROSZĘ - CHCEMY Z MĘŻEM WYJECHAĆ NA TYDZIEŃ CZASU W POLSKIE GÓRY, ALE NIE WIEMY GDZIE. MOŻE COŚ PORADZICIE? NOCLEGI OK. 30 ZŁ. PARKING I PRZEPIĘKNE WIDOKI. OCZYWIŚCIE CHODZI O WAKACJE! POARDAWIAM
    PRZY OKAZJI JEDZCIE DO SZCZAWNICY - PRZEPIĘKNA OKOLICA I TE GFÓRY!! :D

  2. #2

    Domyślnie wakacje w górach

    Witam, każde góry mają swój urok, polecam - gorąco - bieszczady.
    Niestety nie podam miejsca bazy noclegowej, trzeba poszukać samemu w internecie a najlepiej już na miejscu. My robimy tak, że zaklepujemy sobie noclegi na dwa, trzy dni i mamy czas by znaleźć coś co nam pasuje a kwater prywatnych jest do wyboru i koloru.
    Pozdrawiam, mama.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie Re: wakacje w polskich górach

    Cytat Napisał janekdworzycki
    WITAM WSZYSTKICH. PORADZCIE PROSZĘ - CHCEMY Z MĘŻEM WYJECHAĆ NA TYDZIEŃ CZASU W POLSKIE GÓRY, ALE NIE WIEMY GDZIE. MOŻE COŚ PORADZICIE? NOCLEGI OK. 30 ZŁ. PARKING I PRZEPIĘKNE WIDOKI. OCZYWIŚCIE CHODZI O WAKACJE! POARDAWIAM
    A chcecie po gorach chodzic czy tylko podziwiac je z daleka. Chcecie nocowac w jednym miejscu, czy podrozowac ?

  4. #4

    Domyślnie

    OCZYWIŚCIE CHCEMY CHODZIĆ PO GÓRACH I MOŻEMY MIESZKAĆ W RÓŻNYCH MIEJSCACH. CHOCIAŻ WIESZ JEDZIEMY NA TYDZIEŃ TYLKO, WIEC DOBRZE BY BYŁO NIE SPĘDZIĆ CAŁEGO URLOPU W AUCIE SZUKAJĄC NOCLEGU. MASZ COŚ GODNEGO POLECENIA?

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pontypendy
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Mogę podzielić się bardzo fajnym adresem z Polańczyka. Kwatera prywatna, cały dom oddany do dyspozycji gości, pokoje z łazienkami, wyposarzona kuchnia i taras z widokiem na Solinę. Noclegi "U Gosi" ulica Cicha 11 Polańczyk 0-13 4692670, 608327786.. My byliśmy 2 lata temu trochę żeglowaliśmy trochę chodziliśmy po górach, było super!
    A może Tatry Słowackie? Extra widoki, super jedzenie i tylko kawałek dalej, gorąco polecam i mam adres taniej kwatery prywatnej w Velkej Lomnicy...

  6. #6

    Domyślnie Re: wakacje w polskich górach

    Cytat Napisał janekdworzycki
    WITAM WSZYSTKICH. PORADZCIE PROSZĘ - CHCEMY Z MĘŻEM WYJECHAĆ NA TYDZIEŃ CZASU W POLSKIE GÓRY, ALE NIE WIEMY GDZIE. MOŻE COŚ PORADZICIE? NOCLEGI OK. 30 ZŁ. PARKING I PRZEPIĘKNE WIDOKI. OCZYWIŚCIE CHODZI O WAKACJE! POARDAWIAM
    PRZY OKAZJI JEDZCIE DO SZCZAWNICY - PRZEPIĘKNA OKOLICA I TE GFÓRY!!
    Polecam Tatry.

    Nocowałem na kwaterze prywatnej w Czarnym Dunajcu bo nocleg był o połowę tańszy niż w Zakopanem a dojazd pociągiem lub autobusem jest co kilkadziesiąt minut (8km).
    Za trzydzieści złotych będziesz mieć nocleg z wyżywieniem dla jednej osoby

    Kwatery nie musisz rezerwować, zawsze znajdziesz coś wolnego.
    Słuchaj wszystkich ale swojego rozumu się trzymaj! ---- Pozdrawiam.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Są zakątki w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie można czuć się jak w Bieszczadach, jeno ceprów niet.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  8. #8

    Domyślnie

    Polecam Międzybrodzie Żywieckie w Beskidach. Widoki przepiękne, (chociaż jestem zwolenniczką Tatr) i czyste jeziora.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Polecam Duszniki Zdrój. Jest dookoła dużo do zwiedzania. Jak nie chcecie sami jeździć autem po nieznanych trasach, można zdecydować się na organizowane wycieczki autobusem do Pragi, Wiednia... Przepiękne Góry po Czeskiej stronie (to też oddzielna wycieczka zorganizowana, a jest tam nie do opisania). No i chyba nie jest tak drogo.
    Pozdrawiam!

  10. #10

    Domyślnie

    Ja kocham nasze Tatry. Z tym, że najpiękniejsze miejsca często znajdują
    się daleko (np.Morskie Oko) lub daleko i wysoko (moja ulubiona Hala Gąsienicowa i Przełęcz Zawrat). Jezeli ktoś nie boi się długich i czasami
    ryzykownych wędrówek to goraco polecam.

    Kwateruję się zawsze w Zakopanem, przy ul.Nowotarskiej (niedaleko Krupówek), bo jestem wygodnicka i muszę mieć jakies zaplecze
    w razie gdybym nie mogła iść w wysokie góry (np. z powodu deszczu).
    Takim zapleczem są dla mnie Krupówki.
    Ceny, cóż jak to w Zakopanem - bez wyżywienia 35-40 zł od osoby.
    Nie wiem na ile skasują mnie w tym roku. Ta cena to jest oczywiście cena mojej kwatery. Wiem, że są tańsze miejsca w Zakopanem.
    kkinga

  11. #11

    Domyślnie

    Piwniczna
    www.lachit.pl
    ale są też inne miejsca.


    Trasa Piwniczna - Krynica to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Jedzie się brzegiem rzeki, przełęczą, po prawej masz góry, miejscowości takie jak Żegiestów) po lewej Poprad, Słowacja, góry. Coś pięknego.

    Polecam nocleg w Żegiestowie w jakimś starym pensjonacie, żeby poczuć klimat przedwojennego uzdrowiska
    No i noc w Krynicy - na imprezę, w lecie jest super, masa ludzi, lokale, w których grają orkiestry jazzowe czy kwartety smyczkowe, są koncerty i niepowtarzalna atmosfera.
    I na 3 dni w Słowackie Tatry, koleją wjeżdżasz w same góry, a spacer na Rysy po słowackiej stronie wcale trudny nie jest.

    Eh, rozmarzyłam się ...

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Bieszczady


    www.wojtasiowka.pl

  13. #13

    Domyślnie

    [BIESZCZADY-RAJSKIE[/b]

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Właśnie wróciłem z zakopca -ceny 20-35 zł/osobe /dobę. Ale uważaj zamawiając i opłacając "na górkę " możesz sie władowac na mine jak ja (na ul. Gimnazjalej 10 u takiej babci) miało być 25 a było prawie 35 - a kasa nie do odzyskania.
    Najlepiej pojechac na pałę -na dworcu i obok "łapacze "oferuja już za nawet 17 zł. Co do miejsca polecam blisko dworca - tam są busiki jadące właściwie we wszystkie ciekawe miejsca (na trasie rzadko sie zatrzymują bo są pełne).A i do Krupówek blisko.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika9093

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Łańcut
    Kod pocztowy
    37-100
    Posty
    20

    Domyślnie

    Polecam Ustrzyki Dolne

  16. #16

    Domyślnie

    W polskich górach ciężko znaleźć noclegi w tej cenie...

  17. #17
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Polecam albo Zakopane albo Karpacz. Dwie moje ulubione miejscowości w których osobiście bardzo dobrze się czuję. Można tam sobie dobrze zorganizować czas nawet jak pogoda jest kipeska ( wybrać się do jakiejś fajnej knajpki muzeum . Czy też do aquaparku). Poza tym są tam dobre stoki i szkólki narciarskie.

    W ramach noclegu warto jest zarezerwować sobie włąsne mieszkanie. Znacznie wygodniejsza i również tańsza opcja jeśli jedziecie grupką. O tutaj jest na przykład spory wybór:
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 29-03-2017 o 09:17 Powód: Reklama

  18. #18

    Domyślnie

    Ostatnio byliśmy na wyjeździe w Karpaczu- tanie Pokoje mieliśmy do tego z pełnym wyżywieniem. Po przyjeździe przywitali nas bardzo miło , pensjonat czysty, zadbany, ludzie mili. Jedzenie nawet bardzo dobre, wybraliśmy się na Śnieżke a po powrocie trafiliśmy na małą imprezę w pensjonacie. Ogólnie było naprawdę fajnie , do tego właściciel firmy kontaktował się z nami czy wszystko jest w porządku i czy jesteśmy zadowoleni.
    a noclegu szukaliśmy tutaj, może się przyda
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 24-03-2017 o 16:37 Powód: Reklama

  19. #19

    Domyślnie

    Osada Jaworki (w Jaworkach koło Szczawnicy) - cisza, spokój - sprawdzone, polecam. Płaciło się za domek nie zależnie od ilości osób.

  20. #20

    Domyślnie

    Pieniny, a noclegi polecam w miejscowości Krościenko.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony