dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    W Pieninach jest bardzo spokojnie. Też bym wybrała ten kierunek.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek8454 Zobacz post
    W polskich górach ciężko znaleźć noclegi w tej cenie...
    polecam pare kilometrw od zakopca Stasikówkę przeuroczy ludzie i nocleg nawet 40 zł za pokój dla 2 dorosłych i dziecka

  3. #23

    Domyślnie

    A mi się zawsze udaje znaleźć nocleg w sensownej cenie. Choć czasami trzeba się bardziej naszukać.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja też, dokładnie w Karkonosze i atakuję Śnieżkę uwielbiam te góry. Jest w nich jakaś tajemnica, a jednocześnie są dużo bardziej przyjazne, niż Tatry, które budzą we mnie niewyjaśnioną grozę.

  5. #25
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Ja za tydzień jadę w Tatry i przerażają mnie prognozy pogody...

  6. #26

    Domyślnie

    Uwielbiam góry. Jeżdżę co roku na wakacje tam a jak się udaje to jeszcze drugi raz na jesień na weekend przynajmniej. Osobiście polecam Bieszczady, okolice Piwnicznej. Tylko w głąb, z dala od dużych miast. Małe miejscowości oferują piękne widoki, czyste powietrze i spokój.
    Wielkie umysły mają cele, inni mają życzenia. - Washington Irving

  7. #27
    Banned
    tyncWheentyv5

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Co prawda jest już po sezonie wakacyjnym, jednakowoż myślę, że to najlepszy moment na zagraniczne wakacje. Lecz nie ulega wątpliwości, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Czy myślicie, że na przykład takie sugestie jak na ] są rzetelnym rozwiązaniem?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 16-02-2021 o 11:48

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Pytasz poważnie?
    To z troski o ciebie i twoje bezpieczeństwo. Ten temat jest pełen zbanowanych

  9. #29
    Banned
    Paulina.Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    My co roku wracamy w to samo miejsce w Tyliczu. Cudowni wlaściciele, Pani Maria wita nas jak rodzinę już i co roku na nas czeka Czasem jesteśmy nawet 2x w roku. W zimie - na narty bo do stoku zaledwie kilka metrów a w lecie na wycieczki po górach i rowery. A lokalizacja super bo blisko do Krynicy, Zakopanego, Nowego Sącza, Słowacji... jest co zwiedzać A i w samym pensjonacie jest co robić. Już nie wspomnę o tym, że jak ktoś planuje wakacje z dziećmi w górach to nie ma lepszego miejsca Mają ogromny ogród z placem zabaw, salę zabaw dla dzieci, billard, pingpong, piłkarzyki, siłownię, konsolę do gier, a i nawet sauna i basen są
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-02-2021 o 09:33

  10. #30

    Domyślnie

    Ja uważam, że wakacje w polskich górach to super pomysł. Kawał świetnego wypoczynku!
    --------------------------------------------------------
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 16-02-2021 o 15:32

  11. #31

    Domyślnie

    Miałem rezerwować jakiś wypad w góry, ale boję się że znów wszystko pozamykają. Co myślicie? Jest sens ryzykować?

  12. #32
    Banned
    Marzeniania

    Zarejestrowany
    Jan 2023
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    83-420
    Posty
    0

    Domyślnie

    Ja ze swojej strony polecam Szczyrk Byłam zobaczyłam, zdobyłam i jestem happy i chcę więcej gór

    Masz piękne widoki wkoło pełno szczytów do zdobycia, atrakcje dla małych i dużych

    Totalny reset.




    zawsze ciekawiło mnie jak Oni w wzimę tam jeżdżą po tych górach z górki i pod górkę i jak Oni tam budują te domy gdzie trzeba tak wysoko wjechać.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 20-01-2023 o 15:23

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.260

    Domyślnie

    w górach najważniejszy jest strój (ubranie, buty), wyposażenie ( raki! ew. kije, mapa papierowa!), zestaw na czarną godzinę ( picie słodkie, czekolada), komórka (numery GOPR/TOPR, aplikacje meteo) z powerbankiem, oraz właściwe - niezawodne towarzystwo. Zawsze - polisa ubezpieczeniowa i rozsądek (mierz siły na zamiary).

  14. #34

    Domyślnie

    Przede wszystkim w góry ja np. zima za bardzo nie chodzę. Chyba, że jakieś małe szczyty typu Klimczok itd. to okay, ale i tak trzeba mieć raczki, bieliznę termoaktywną itd.

  15. #35
    Banned
    Telefoniada1

    Zarejestrowany
    Oct 2022
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-098
    Posty
    1

    Domyślnie

    Rok temu bylismy w hotelu w Zakopanem bardzo fajny hotel,fajna obsluga i blisko rozne atrakcje.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 22-02-2023 o 14:19

  16. #36

    Domyślnie

    Fajnie jest w rejonie Kudowy. Na pewno polecam tam zobaczyć Błędne Skały i skoczyć do Skalnego Miasta w Czechach.
    A po drodze my mieliśmy jeszcze twierdzę Kłodzką i kopalnię złota.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony