dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie

    Nie wiem jak wy, ale ja sądzę, że ocena tego co napiszemy jest bardzo subiektywna. Można się rozpisać i nic. Można byle co skrobnąc i jest VW. Nie wiem w końcu, czy startować, bo regulamin oceniania nie jest klarowny.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    A widziales kiedykolwiek klarowny regulamin i sposob oceny? Ja nie.
    Wszystko co jest dookola jest subiektywne.

  3. #3

    Domyślnie

    Rozpisac sie nie mozna. Przeczytaj regulamin - max. 1800 znakow.

    D.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Chyba, żeby to był test. Ale co potem?Losowanie?
    Jak jest jury to ono z natury rzeczy jest subiektywne, gdy jest dowolność prac. Tak czy inaczej trzeba liczyć na szczęście.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: opal dnia 2002-10-14 11:09 ]</font>

  5. #5

    Domyślnie

    A ja już wysłałem kupony i pracę. Miałem jakiś tam pomysł i napisałem stronę choć nie wiem czy jest 1800 znaków czy 2100. Generalnie to czekam co z tego będzie, nie wiem tylko dlaczego potzrebuje jury, aż 60dni czasu na ogłoszenie wyników. Czyżby tyle było prac?
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

  6. #6

    Domyślnie

    Zgodnie z regulaminem jak masz powyzej 1800 znakow powinni prace odrzucic. Ale podejrzewam ze komisja nie bedzie sie tak scisle trzymac regulaminu.

    D.

  7. #7

    Domyślnie

    Myślę, że te 1800 znaków to nie jest rygor. Podstawa,a by zmieściło się na 1 stronie. Co prawda mam małą czcioneczką /8/, ale odstępy są podwójne. Tak na marginesie to czy word dobrze liczy te znaki - mam wątpliwości. Oby nie odrzucili, ale się denerwuję.
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Sprawdziłem i mi ulzyło. Zmieściłem się w 1800

  9. #9

    Domyślnie

    Ojej, myślałam, że prace można wysyłać do końca października, a tu masz tylko - do 20-go! Wysłałam wczoraj PRIORYTETEM (taki wynalazek nam teraz Poczta Polska fundnęła)i modlę się, aby doszło. Proszę zatem SZANOWNĄ REDAKCJĘ o wyrozumiałość i dopuszczenie również poniedziałkowej korespondencji do obrad komisji . A swoją drogą dzieki temu konkursowi zaczęłam się naprawdę zastanawiać po co ja ten dom buduję i teraz ...już wiem! Pozdrawiam, Karolina.

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    pomyłka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony