dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Brzezia Łąka / Wrocław
    Posty
    561

    Domyślnie

    hałas jest tak jak na wodospadzie.. woda jest wtryskiwana w miskę a dokładnie w wodę w misce i to strzasznie hałasuje w miskach Massi rimless

  2. #42

    Domyślnie

    sprawdziłem dzisiaj na różnych miskach w krótkim odstępie czasu i faktycznie ta bezrantowa (w moim przypadku GSI) jest głośniejsza niż zwykła miska stojąca, nie zwracałem na to wcześniej uwagi, za zamknietymi drzwiami praktycznie nie słychać, mimo wszystko może komuś sie przyda ta informacja

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Brzezia Łąka / Wrocław
    Posty
    561

    Domyślnie

    My już mamy w koncu dobrą miskę.
    Tak jak pisałem wczesniej kupilismy Masssi Rimless - ale nie polecam tej miski. Po pierwsze hlapie po drugie hałasuje. Odsyłamy ją do sklepu.
    Po kolejnych poszukiwaniach kupilismy miskę Roca Meridian. Nie jest to miska bezrantowa ale ma zamkniety kołnierz z dzirkami na obwodzie.
    Szczerze polecam. Cicha, ładnie spłukuje, nie chlapie. Może ciut za wysoka deska (za gruba) bo trochę wrażęnie, że sie wysoko siedzi.. ale to chyba kwestia przyzwyczajenie. Tak czy inaczej warta uwagi!

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Polecam założenie miski tak aby górna krawędź była na wys. 45cm nad posadzką. Jak dziadki do was przyjadą, to dowiecie się dlaczego. Przy okazji odkurzacz na literę R. przejedzie pod muszlą. Jeśli ktoś używa .

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Polecam założenie miski tak aby górna krawędź była na wys. 45cm nad posadzką. Jak dziadki do was przyjadą, to dowiecie się dlaczego. Przy okazji odkurzacz na literę R. przejedzie pod muszlą. Jeśli ktoś używa .
    Nie będę pod dziadków zakładała muszli
    I nie polecam tak wysoko mieć górnej krawędzi. Mam obecnie 43,5 cm i dla mnie o 1 cm mogłoby być niżej, bo nie opieram całej stopy na podłodze. A na marginesie - dziadkowie jak przyjeżdżają, to nie mają problemów z korzystania i wstawania

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Młoda jesteś.
    Poczekaj aż cyknie im 80. krzyżyk, to zrozumiesz o czym piszę. Może wcześniej?
    Dowiesz się po co jest uchwyt obok porcelanowego telefonu na ścianie po prawej/lewej; jaka jest wyższość walk-in nad dowolnym brodzikiem czy wanną; dlaczego lampka w ich sypialni powinna sie zapalać czujnikiem ruchu aby nie szukac po ćmaku wyłącznika itd. itp.
    Wiele nauki przed tobą, o ile chcesz się nauczyć.
    Chyba że preferujesz tzw. domy tzw. pogodnej jesieni.
    Aaaa to do pół roku (w porywach) i po ptokach. Obłożnie leżący nawet krócej lub szybciej.

  7. #47
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RafiRuX

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-139
    Posty
    53

    Domyślnie

    Ostatnio gdzieś widziałem nawet specjalny kijek do wypróżniania, tzn. do podtrzymywania nóg gdy siedzisz na misce. Podobno taki zabieg ułatwia cały proces wypróżniania, bo powracamy do naturalnej pozycji

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Kat tułów/nogi powinien być 90 stopni lub mniej. Oparcie pleców czyli kąt rozwarty może utrudniać wypróżnienia u osobników ze skłonnosciami do zaparć.
    To wiedza od medyków, mnie jeszcze nie dotyczy więc nie praktykowałem. Zresztą na zaparcia to dużo błonnika i płatki owsiane; wypełniaja i rozruszają leniwe jelita.

    Tak na marginesie pytanie:
    Po co człowiek ma 6 metrów jelit?
    .
    .
    .
    .
    .

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Aby gorącym rosołem @upy nie poparzyć.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony