dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Domek mobilny

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    simtech

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2

    Domyślnie Domek mobilny

    Witam,

    Noszę się z zamiarem kupna działki rolnej w górach. Nie ma na tą chwilę opcji postawienia domku związanego z gruntem. Myślę więc o domku mobilnym o wymiarach 2,5 x 8 m. Domek miałby spełniać funkcję domku całorocznego. Myślę o o konstrukcji spawanej i do tego przykręcane drewno, a między nim izolacja. Mozecie udzielić kilku rad? W domku chciałbym mieć dwie antresole spełniające funkcję sypialni. Ogrzewanie kozą. Jakie polecilibyście okna. Widok jest od strony północnej, ale mimo tego chciałbym zastosować przeszklenie 2,5 x 2 m. Jakie drewno na elewację? Ile izolacji? I ogólnie inne rady.

    Wzorowałbym się na domku z linku, ale górne szyby w antresolach chciałbym na całą szerokość i wysokość antresoli.


    Z góry dzięki.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-12-2017 o 19:31

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Waldek1980000

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    86-000
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał simtech Zobacz post
    Witam,

    Noszę się z zamiarem kupna działki rolnej w górach. Nie ma na tą chwilę opcji postawienia domku związanego z gruntem. Myślę więc o domku mobilnym o wymiarach 2,5 x 8 m. Domek miałby spełniać funkcję domku całorocznego. Myślę o o konstrukcji spawanej i do tego przykręcane drewno, a między nim izolacja. Mozecie udzielić kilku rad? W domku chciałbym mieć dwie antresole spełniające funkcję sypialni. Ogrzewanie kozą. Jakie polecilibyście okna. Widok jest od strony północnej, ale mimo tego chciałbym zastosować przeszklenie 2,5 x 2 m. Jakie drewno na elewację? Ile izolacji? I ogólnie inne rady.

    Wzorowałbym się na domku z linku, ale górne szyby w antresolach chciałbym na całą szerokość i wysokość antresoli.


    Z góry dzięki.
    W dobrych cenach znalazłem mobilne domy na tej stronie Kilka modeli zaczynając od mobilnego pokoju a kończąc na mobilnym biurze. Świetna sprawa na działkę nad jeziorem.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 25-01-2020 o 13:56

  3. #3

    Domyślnie

    Widzę trochę bezproduktywna dyskusja na tym forum, bo ktoś wkleja zdaje się ciekawy link i możnaby podyskutować, ale link zostaje usuwany. I nie wiem o czy pisze autor posta.. Na szczęście są jeszcze inne forma o budownictwie domu.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    No to sobie spamerzy-jednopostowcy podyskutujcie na privie. Czy to może będzie dialog wewnętrzny?

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enterol Zobacz post
    Widzę trochę bezproduktywna dyskusja na tym forum, bo ktoś wkleja zdaje się ciekawy link i możnaby podyskutować, ale link zostaje usuwany. I nie wiem o czy pisze autor posta.. Na szczęście są jeszcze inne forma o budownictwie domu.
    Autor pisze o domku mobilnym....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony