dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 171
  1. #41

    Domyślnie

    Też wybieram dłuższą bo taką będę miał strych wyjdzie też pojemniejszy

  2. #42

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    No wiecie co????? A ja nic nie wiedziałam

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    No wiecie co????? A ja nic nie wiedziałam
    Byłam ciekawa kiedy zajrzysz hihi Na FB nie wszystko jednak jest

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dzięki za uhonorowanie mnie w pierwszym poście

    Domek bardzo ładny i wygodny. Dobrze, że zrezygnowałaś z wejścia do kibelka od salonu. Miałam podobnie w poprzednim domu i gdy byli goście, korzystanie z toalety nie było komfortowe. Wszystko było słychać po prostu.

    U mnie są ściany z porothermu chyba 25 cm i daliśmy 20 cm styro. No i mamy rekuperator, ale nie mamy pompy, bo nie dożyjemy zwrotu jej kosztów.Chyba, że można się załapać na jakiś program gminny, to sie opłaca. Wiem, że kolega na Podkarpaciu tak ma. Pompa, piec na pellet i solary wyniosą go 10 tys. zł. Ale oczywiście każdy sobie robi jak mu pasuje. Ja tam fachowcem nie jestem, to mądrzyć się nie będę.
    Ale ciesze się, że się zdecydowałaś na budowę.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Dzięki za uhonorowanie mnie w pierwszym poście .........
    Ale ciesze się, że się zdecydowałaś na budowę.
    Cała przyjemność po mojej stronie ...
    Ja też się cieszę i wszyscy nasi znajomi.... ale są tacy co się pukają w czoło No cóż jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził a ja to mam gdzieś !! Żeby nie powiedzieć dosadniej hihi !!

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no coz, ja sie nie przejmuje tym, ze ktos cos mowi, moj cyrk i moje małpy , choc czesc zanajomych i rodziny tez byla zaskoczona (tu delikatne okreslenie) kiedy wystawilismy nasz dom do sprzedazy i zdecydowalismy sie budowac drugi. oboje wiedzielismy jakie beda reakcje wiec przez 2 lata nawet nie mowilismy o tym, ze mamy juz dzialke, projekt, pozwolenie. wszyscy sie dowiedzieli dopiero jak dom sprzedalismy. i tak co poniektorzy stwierdzili, ze jestesmy swiry mi to rybka. moj swir jednak sie oplacil: lepszym domkiem, lepszym miejscem, spokojem, cisza. oboje jestesmy w naszym domku szczesliwi, bialaski tez kazdy ma swoje marzenia i albo ma odwage je realizowac albo nie.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    .....kazdy ma swoje marzenia i albo ma odwage je realizowac albo nie.
    Otóż to !!
    Wystarczająco długo byłam naiwna i myślałam, że może jednak coś się zmieni..... nie zmieniło się przez .... ile to już po ślubie hmmm ....28 będzie w tym roku.... teraz moje będzie na górze !!

  9. #49

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Przyszłam się przywitać na nowym wątku i jestem już na bieżąco

  11. #51

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ja w starym domu miałam malusieńką spiżarenkę i nie wyobrażałam sobie, żeby jej nie mieć w nowym, chociaż mam piwnicę pod częścią domu.
    Moja co prawda nie ma okna, a jedynie wentylację w zewnętrznej ścianie i mi to wystarcza ale to kwestia indywidualnych potrzeb, więc niech każdy robi tak jak mu pasuje
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  13. #53

    Domyślnie

    Akurat mam chwilę na muratora więc wpadam żeby zobaczyć co tam dobrego słychać?

  14. #54

    Domyślnie

    Czekam na gotowy projekt, a że ze mnie grzeczna dziewczynka więc czekam cierpliwie ale chyba to już ten czas, że będę musiała panią projektant pogonić..... no

  15. #55

    Domyślnie

    Jakby Ci to powiedzieć
    A co tam, powiem prosto z mostu - poganiaj, lej i patrz czy równo puchnie

    Ja też byłam grzeczną dziewczynką, czekałam cierpliwie i do dziś jeszcze odbija się nam to czkawką.

    Będę zaglądać i czekam na kolejne wieści

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ach ci projektanci... Nasz już 8 rok robi sprostowanie wymiarów i zrobić nie może mimo, że mu regularnie co kilka miesięcy przypominam

  17. #57

    Domyślnie

    Dziś niedziela więc niech świętuje.... jutro zadzwonię... nie chcę robic młynu, bo pani jest OK.... córze też robiła i jesteśmy mega zadowoleni

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Tylko pamiętaj, że pojutrze znowu święto

  19. #59

  20. #60

    Domyślnie

    No i jest.... w moich rękach.... projekt pięknie oprawiony gotowy do złożenia w starostwie .... się cieszę hihi .... Szkoda, że jutro święto, bo bym tam zajechała... no ale cóż.... poczekam jeszcze

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony