dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 9
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 171
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    A no święto ale 20 lat temu 1 maja majster kopał fundamenty pod naszą werandę (wiatrołap), bo każdy świętuje jak lubi

  2. #62

    Domyślnie

    My świetowaliśmy motocyklowo .... ale na drogach pełną parą szły roboty drogowe.... trochę nas to zdziwiło, bo to, że przy domach się coś działo to akurat normalne, ale że ludzie w robocie to hmmm... Święto pracy uczcili pracą.... pewnie nie z własnej woli....

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ja szoku doznałam 2 tygodnie temu w niedzielę bez handlu... Godzina 10 rano wieś zasadniczo jeszcze drzemie a tu nagle koło DINO ruch, samochody, jakieś odgłosy maszyn i okazało się, że musieli naprawić wjazd, bo w zwykły dzień za duży ruch, pewnie też pracowali z własnej woli

  4. #64

    Domyślnie

    W czwartek dostałam pismo ze starostwa o takiej dziwnej treści.... że wszczęli postępowanie w sprawie złożenia wniosku o wydanie pozwolenia na budowę.... hmmmm mam nadzieję, że pozwolenie dają

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    To standardowe pismo - po prostu informują Cię, że zaczynają pracować nad Twoim pozwoleniem
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  6. #66

  7. #67
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Na nowych działkach dla nowych domów to zasadniczo formalność, co innego przebudowa jak u nas to wtedy trzeba znaleźć dziurę w całym, bo gdyby tego nie zrobili to jeszcze ktoś mógłby posądzić ich o to że nic nie robią
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  8. #68

    Domyślnie

    Mam TO !! Jupi !! PnB jest w moich rękach

    A teraz to trochę smutniejsze .... zaczniemy dopiero w przyszłym roku.... taka zapadła decyzja a to tylko dlatego, że najpierw trzeba skończyć poprzednią budowę czyli dom córki
    A może to i lepiej.... materiały zimową porą może będą ciut tańsze więc zacznę się zaopatrywać a z wiosny ruszymy z grubej rury

    Póki co to tutaj niewiele będzie się działo ale może nie tak, że nic.... hihi Najwyżej będę się chwalić nie swoimi rzeczami

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Rób stan zero w tym roku, jak masz ekipę.
    Zimą nie będzie problemu ze zwiezieniem i rostawieniem materiału, a wiosenne roztopy nie utrudnią czy nie uniemożliwią wjazdu materiału i prac. A jak pogoda i ekipia pozwolą, to i w lutym możesz działać dalej.

  10. #70

    Domyślnie

    Niestety ekipy brak, czasu brak a roboty mamy aż nadto. Poza tym działka duża to spokojnie się wszystko zmieści. Gdyby nie budowa nr 1 to pewnie tak byśmy zrobili jak piszesz. Póki co klamka zapadła..... no chyba że wygram w totka

  11. #71

    Domyślnie

    SZCZĘŚCIA W NOWYM ROKU !! To tak na początek

    No to ten..... wysłałam pierwsze zapytania w sprawie stali zbrojeniowej póki co..... no i już pierwsze oferty spływają powoli.
    I tak póki co najtaniej mam taką propozycję: fi6 : 2,72 pln netto/kg=3,35 brutto (drut na strzemiona), fi10-fi25 : 2,51 pln netto/kg=3,09 brutto, strzemiona gotowe: 3,05 pln netto/kg=3,75 brutto
    Wg projektu potrzebuję 1523,4kg prętów fi12 i fi14 i 240kg prętów fi6 na strzemiona lub tyleż samo kg strzemion gotowych. Łatwo obliczyć jaka będzie cena ostateczna.
    Piszcie na co jeszcze zwrócić uwagę przy obliczeniach?? Czy na pewno wszystko jest w projekcie? A może doliczyć parę kilogramów?

  12. #72

    Domyślnie

    No... to pierwszy zakup poczyniony .... stal zbrojeniowa kupiona..... faktycznie jest tak, że zimową porą ceny są niższe. Póki co moja czeka na kupie aż będzie można wjechać na działkę.... myślę, że to będzie gdzieś w maju
    Bardzo się cieszę choć targają mną sprzeczne uczucia ..... czy damy radę .... czas pokaże ... trzymajcie kciuki

  13. #73
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Co tu taka cisza???
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    Co tu taka cisza???
    Ups sorry..... mea culpa....
    A tak z innej beczki to odzywać się kto jest jeszcze na FM i chce czytać moje wypociny??

    Buziaki dla wszystkich :*

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ostatnio rzadko wpadam ale czasami zaglądam tylko u siebie nie mam czasu uzupełnić
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    Ostatnio rzadko wpadam ale czasami zaglądam tylko u siebie nie mam czasu uzupełnić
    To podobnie jak ja.... mój chłop mi przypomniał, że tu nic nie napisałam.... nawet linka mi wysłał
    To chyba czas żeby uzupełnić.... jak myślisz?

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    No pewnie, że czas

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Jutro mam przymusową przerwę w moich robótkach podwórkowych i pewnie dłuższe posiedzenie w poczekalni to miło by było poczytać i obejrzeć coś ciekawego

  19. #79
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Hej

  20. #80

Strona 4 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony