dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 82 z 82
Pokaż wyniki od 1.621 do 1.628 z 1628
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

Domyślnie

U mnie PC też idzie przez podlicznik ale z racji tego że mam Rozdzielnice kotłowni na gotowo zrobioną Internet już mam z TMOBILE LTE (potrzebowałem do monitorowania PC w czasie wygrzewania to kupiłem na szybko). Póki co antena w kotłowni przy oknie ale w sumie ładnie idzie. Docelowo pójdzie na komin.

Domyślnie

Ja tak samo. Narazie w kotłowni router, ale docelowo pójdzie do szafy gdzie doprowadzony jest kabel do anteny i będzie jako failover

Muszę tylko jakiegoś VPN-a zestawić żeby podpiąć RPI pod licznik PC i zacząć próbować wyciągać dane po modbusie do jakiegoś influxdb+grafana.

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Robaczywy

Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Mi się chyba antena przestawiła, bo transfery na LTE spadły poniżej krytyki.

Jakie wybraliście podkłady pod panele i czy folia / paroizolacja jest potrzebna? mam pod wylewką pianę, która jest wodo/paroszczelna i sie zastanawiam czy dodatkowa folia jest potrzebna czy odrazu podkład. Prawdopodobnie pójdzie Arbiton Optima Max.
    Ostatnio edytowane przez Robaczywy ; 13-08-2019 o 16:32
    Budowa naszej Ines - dziennik

164m2 powierzchni użytkowej + garaż dwustanowiskowy w bryle, 239m2 grzanych podłóg, OZC by Asolt 7,7 kW, 10cm piany na fundamencie, 20cm styropianu na elewacji, 15cm piany na podłodze, 17 cm piany ZK na dachu, 11cm wylewki, pompa ciepła + reku, 0kna 3 szybowe szczelny montaż.

Domyślnie

Jakie wideodomofony wybraliście? Chciałbym aby miał możliwość przekierowania na komórkę i otwieranie pastylką, a najlepiej z komórki z możliwością łatwego udostępniania klucza innym. Chyba dużych wymagań nie mam

Owczar

5

Domyślnie

Portowaną wersję Chińską Hikvision DS-K1T501SF - standardowo nie działa z hikconnect.

Spełnia Twoje wymagania plus ma opcję otwarcia odciskiem.

Jednostka wewnętrzna Hikvision V1.5.0 DS-KH8301-WT.

Owczar

5

Domyślnie

To ja palcem otwierać nie potrzebuję. Zastanawiam się czy coś takiego by wystarczyło moim potrzebom?

https://www.napad.pl/1285-stacje-bramowe-hikvision.html i https://www.napad.pl/produkty-1284-8...s-kh6310-w.htm

Czy do tego trzeba jeszcze jakiegoś urządzenia po środku ?

Owczar

5

Domyślnie

Właśnie nie wiem jak one działają w standardzie - czy jest wymagana centrala iVMS. Te moje mają jakiś customowy soft, który pozwala dzwonić bezpośrednio na jednostkę wewnętrzną oraz na hikconnect. Softu hikvision używałem tylko podczas konfiguracji.

Pierwsza wersja miała bug i czas rozmowy miał limit 30sek. Majfriend zrobił na moją prośbę downgrade do starszej i działa jak należy.

Myślę, że najlepiej dopytać sprzedawcy.

Strona 82 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia