dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 15
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 284
  1. #261

    Domyślnie

    Cytat Napisał wylewka Zobacz post
    Robimy tak, niestety albo stety nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale zależy nam na poleceniach i dobrej opinii naszych klientów. Jak już podpisujemy umowę to doradzamy w każdej kwestii. Zależy nam na najwyższej jakości jastrychu ponieważ zajmujemy się również podłogami drewnianymi i żywicami, a żeby je zrobić też dobrze, musi być dobry podkład.

    Niektórzy klienci co wysyłają zapytanie ofertowe do 50 firm i patrzą kto zrobi mi najtaniej, a później po wykonaniu już jastrychu dzwonią do nas, że zrobili jednak błąd i proszą żebyśmy jechali poprawiać po konkurencji.. czasami naprawdę warto dopłacić te 3-4zł do wykonania m2

    Twoje prace też widzieliśmy i filmiki jak pracujesz, super to wygląda!

    Poniżej fotka, jak wygląda źle wykonany jastrych.



    Łukaszu zapraszamy do współpracy )))

    Życzę również powodzenia w dalszym trzymaniu najlepszej jakości!

    Tomek
    dziękuje

    dokładnie tak jest, nie zaoszczędzisz tylko stracisz pieniądze i nerwy

    wysłałem ci PRV

    pozdrawiam

  2. #262
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Mr A
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Bełchatów
    Posty
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał wylewka Zobacz post
    Robimy tak, niestety albo stety nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale zależy nam na poleceniach i dobrej opinii naszych klientów. Jak już podpisujemy umowę to doradzamy w każdej kwestii. Zależy nam na najwyższej jakości jastrychu ponieważ zajmujemy się również podłogami drewnianymi i żywicami, a żeby je zrobić też dobrze, musi być dobry podkład.

    Niektórzy klienci co wysyłają zapytanie ofertowe do 50 firm i patrzą kto zrobi mi najtaniej, a później po wykonaniu już jastrychu dzwonią do nas, że zrobili jednak błąd i proszą żebyśmy jechali poprawiać po konkurencji.. czasami naprawdę warto dopłacić te 3-4zł do wykonania m2

    Twoje prace też widzieliśmy i filmiki jak pracujesz, super to wygląda!


    Łukaszu zapraszamy do współpracy )))

    Życzę również powodzenia w dalszym trzymaniu najlepszej jakości!

    Tomek
    Pewnie się zgłoszę z kompleksową wyceną,ale to najwcześniej w przyszłym roku

  3. #263
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar termolit
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Kod pocztowy
    50-062
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1
    TERMOLIT Ogrzewanie Podłogowe | Wylewki Anhydrytowe | Pianobeton | Styrobeton www.termolit.pl tel. 513 148 985

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr A Zobacz post
    Pewnie się zgłoszę z kompleksową wyceną,ale to najwcześniej w przyszłym roku
    Zapraszamy

  4. #264
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Wszamanka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    110

    Domyślnie

    ile może kosztować wykonanie z materiałem 18m2 ślepej wylewki? Mam do wykonania w dwóch pomieszczeniach gdzie wychodzą rury z kanalizy, i dostałam kosmiczną wycenę. Albo ceny taki są, a mi się tylko wydaje że to dużo...

  5. #265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Problemem prawdopodobnie jest jej wielkość. 5-6 stówek razem z materiałem to będzie minimum.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  6. #266

    Domyślnie

    Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam

  7. #267
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Łukasz,
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    72
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzozas Zobacz post
    Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam
    Wylewka 11zł m2 sama robocizna.
    Tynkowanie tynk cem-wap 29 zł za m2 za całość wykonanie plus ich materiał, co prawda tynków jeszcze nie mam ale widziałem efekt u znajomych jak chłopaki to zrobili. U mnie dopiero wchodzą w marcu 2017 Teren działania wokół Zgierza. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pisać na priv.
    "Jeśli jest więcej niż jeden sposób wykonania pracy, i jeden z nich skutkuje katastrofą, to ktoś to w ten sposób zrobi"

  8. #268
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar termolit
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Kod pocztowy
    50-062
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1
    TERMOLIT Ogrzewanie Podłogowe | Wylewki Anhydrytowe | Pianobeton | Styrobeton www.termolit.pl tel. 513 148 985

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzozas Zobacz post
    Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam
    Jeśli chodzi o wylewki anhydrytowe to w tym momencie, wylewka w klasie CA-C25-F5 o grubości 4,5cm na ogrzewanie podłogowe wyniesie Cię ok. 37zł/m2 netto. Nie wiem ile jastrych piaskowo-cementowy w Twoich okolicach bo zajmujemy się tylko anhydrytowymi w całej PL, ale pewnie w granicach 32-34zł zł u dobrego posadzkarza, takie mamy przynajmniej ceny piaskowo-cementowego na dolnym śląsku.

    Pozdrawiam
    Łukasz

  9. #269
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał wylewka Zobacz post
    Jeśli chodzi o wylewki anhydrytowe to w tym momencie, wylewka w klasie CA-C25-F5 o grubości 4,5cm na ogrzewanie podłogowe wyniesie Cię ok. 37zł/m2 netto. Nie wiem ile jastrych piaskowo-cementowy w Twoich okolicach bo zajmujemy się tylko anhydrytowymi w całej PL, ale pewnie w granicach 32-34zł zł u dobrego posadzkarza, takie mamy przynajmniej ceny piaskowo-cementowego na dolnym śląsku.

    Pozdrawiam
    Łukasz
    czyli górny Śląsk tańszy bo robili mi w Opolskim za25 zł , robota malina było to we wrześniu zeszłego roku

  10. #270
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    260m2 - 35 ton piachu - 1000zl. Cement: chyba jedynka Ożarowska 1700zl. Robocizna plus plastyfikator i dylatacja = 4200zl. Piachu zostało sporo, cementu pół palety. Czyli materiał plus robocizna wyszło około 25zl za m2.
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  11. #271
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    justo

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-200
    Posty
    41

    Domyślnie

    macie jakąś sprawdzoną ekipę do wylewek? okolice Warszawy ( Wołomin)

  12. #272
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar termolit
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Kod pocztowy
    50-062
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1
    TERMOLIT Ogrzewanie Podłogowe | Wylewki Anhydrytowe | Pianobeton | Styrobeton www.termolit.pl tel. 513 148 985

    Domyślnie

    Dariusz Niemyjski www.anhydrytypolska.pl/kontakt.html powołaj się na grupę anhydryty polska - Dariusz robi cementowe i anhydrytowe.

    My zapraszamy na dolnym śląsku

    Pozdrawiamy
    Zespół TERMOLIT
    Ogrzewanie Podłogowe | Wylewki Anhydrytowe | Pianobeton | Styrobeton
    www.termolit.pl
    tel. 513 148 985

  13. #273

    Domyślnie

    Cytat Napisał link2jack Zobacz post
    260m2 - 35 ton piachu - 1000zl. Cement: chyba jedynka Ożarowska 1700zl. Robocizna plus plastyfikator i dylatacja = 4200zl. Piachu zostało sporo, cementu pół palety. Czyli materiał plus robocizna wyszło około 25zl za m2.
    jeżeli poziomy są w miarę równe to towaru dużo nie wychodzi. Na 260m2 około 5 ton cementu, za piasek dałeś nie dużo w łodzi za żwir 0-3 mm około 1400 zł 35 t. ale dobrego

    włókna ani siatki nie dawałeś?
    dylatacja gr. 1 cm na ogrzewanie podłogowe, 0,5 mm tam gdzie nie ma ogrzewania.

    Cena wyszła ci niska ale 5 ton cementu nie poszło, na pewno 1cm dylatacja nie była dawana i nie było zbrojenia. Piasek też był w dobrej cenie.

    Cena zależy od miejscowości w łodzi za 18 ton piasku płukanego 700 zł
    poznan 700-900
    turek-konin 300

    dlatego ceny nie są identyczne w PL, zależy też jaki towar i ile daje wykonawca

    zapraszam na strone www.posglanc.pl tam poczytasz co i ile przy posadzkach idzie

  14. #274

    Domyślnie

    https://m.facebook.com/story.php?
    story_fbid=2349139165110361&id=346200555404242

    ������ POSGLANC ''FIRMĄ ROKU'' 2️⃣0️⃣1️⃣8️⃣

    �������������������������������������������������� ����������������������������������������

    W dniu dzisiejszym podczas Spotkania Noworocznego Powiatu Tureckiego zostaliśmy laureatami konkursu organizowanego przez Turecka Izba Gospodarcza.
    Sam udział w konkursie był dla nas wyróżnieniem, a zwycięstwo to wielki zaszczyt!
    Cieszymy się, że nasza praca została zauważona i doceniona. ������������������
    Sukces jaki odnieśliśmy motywuje do dalszego działania i rozwoju.
    Dziękujemy i nie zwalniamy w 2019! ������

  15. #275
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    U mnie 140 m2 wylewki grubej bo średnio 10 cm weszło 3,5 t cementu, 10 siatek, 4 bale pianki, piasku 14 ton za 220 zł ale zostało sporo, robocizna 12,50 zł z włóknami i plastyfikator em.
    Z obliczeń wychodzi że materiał wyszedł 11 zł robota 12,50 czyli 23,50 zł z materiałem.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  16. #276

  17. #277

  18. #278

    Domyślnie

    Ceny wylewek betonowych w województwie Mazowieckim na rok 2021 zaczynają się od stawki 15zł/m2 za robociznę . Na cenę posadzki składa się wiele czynników : metraż , grubość i rodzaj wylewki , podłoże , izolacje i tp oraz to po czyjej stronie leży zakup materiałów budowlanych. Polecam zgłosić się do firmy budowlanej która wyceny jak i pomiary robi za darmo . 721 198 475 Fachowiec przyjedzie wymierzy , wyceni . Ponadto podpowie jakie materiały budowlane będą odpowiednie do danego rodzaju posadzki.

  19. #279

  20. #280

    Domyślnie

    dokladnie plus kwestia co idzie na wykonczenie.w przypadku deski klejonej,parkietu kruszywo 2-8mm. koszt wtedy wzrasta

Strona 14 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony