dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 15
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 284
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Warszawa.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Robocizna 10zł/m2 - czyszczenie podłoża, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, wykonanie izolacji cieplnej, folia, wykręcenie i ułożenie wylewki z zaprawy cementowej docelowej tzn. na której nie potrzeba już wykonywać warstw wyrównujacych i można układać, panele, terakotę itp.
    Materiały zakup własny cement, woda, pisek, plastyfikator, włókna polipropylenowe warstwa ok. 5cm. cena z przywozem irozładunkiem ok. 10zł/m2.
    Pozdrawiam

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Słuchajcie. Jak to się robi z tego miksokreta? Dlaczego to jest lepsze. Jak znaleźć firmę?

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Mixokret to nic innego jak betoniarka z pompą do podawania zaprawy. Można z tego urządzenia podawać także i np. beton na strop itd. Spece od wylewek robi ą mixokretem wylewkę półgęstą (ma kolor ciemno szary) z minimalna ilością wody. Tę półsuchą masę po rozprowadzeniu wibrują i wyrównują (poziomują). Następnego dnia można po tej wylewce chodzić. Zaletą jest min. to. że do pomieszczeń dostaje się mało wilgoci. Wylewka jest także mało "akustyczna".

    Gdzie szukać? ogłoszenia prasowe z działu usługi budowlane. Panorama Firm, Książka telefoniczna. Jeśli ta ekipa do której się dodzwonisz akurat nie ma mixokreta to prawdopodobnie podają tobie kontakt na ekipę która ten sprzęt ma. Uwaga musi być to mixokret z silnikiem Diesla gdyż ektryczne wymagają mocy niedostępnej na indywidualnej budowie.
    powodzenia

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Sredeczne dzięki za odpowiedź.

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    EDIN

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    POlecam super wykonawcę od wylewek w Kielcach
    2 dni 200 m i wyszło super.

  7. #27

    Domyślnie

    Poszukuję pilnie wykonawcy z miksokretem z okolic Kutna
    Ogólnie kwadrat Konin- Łowicz- Łódź- Płock.
    Jakbyście mieli namiar byłby wdzięczny.

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    czy ktoś ma namiary na brygade co wykonuje miksokretem w wojewudztwie LUBUSKIM ??? prosze o informacje

    Pozdrawiam ARi

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    Jak by co to ten gość wyżej to byłem ja coś niepokazało że to ja klikałem

    POZDRAWIAM ARi

  10. #30

    Domyślnie

    8 PLN/m2. 210 m2 jeden dzień.Styropian w większości ułożyłem sam wcześniej( bałem się spartaczenia).Za ułożenie otrzymałem zniżkę do 7PLN .Przyznaję że miałem zamiar zrobić wylewki początkowo sam i dzięki Bogu i dobrym doradcom,że nie zrobiłem tego.Jeden dzień pracy brygady równa się kilku tygodniom mojej(nie mogę pracować całymi dniami tylko niregularnie)
    Pozdrawiam


    Deha z Podlasia

  11. #31

    Domyślnie

    Polecam ekipe o wylewek mixokretem z Lodzi.

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    a ja potrzebowalabym z Trojmiasta
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  13. #33

    Domyślnie

    Woj. ślaskie: Ustroń k/Cieszyna 10Pln./m2 (netto). W cenie wykonanie wylewki o grubości: 5-7cm + ulozenie folii na styropianie. Ukladanie styropianu 1zł./m2 (netto). Wylewka z miksokreta zacierana mechanicznie.

    Pozdrawiam z malowiczego Ustronia !

  14. #34

    Domyślnie

    A ja poszukuję ekipy w opolskiego do zrobienia wylewek z miksokreta !!!
    na pewno się uda!!!

  15. #35

    Domyślnie

    A ja mam pytanie z innej beczki-czy mozna zrobic wylewke miksokretem na stropie. Mam strop teriva i tak sie zastanawiam czy jest taka mozliwosc?
    pozdrawiam

  16. #36

    Domyślnie

    też szukam wykonawcy z miksokretem z woj. opolskiego.

    pozdro

    aresior

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewcik1
    A ja mam pytanie z innej beczki-czy mozna zrobic wylewke miksokretem na stropie. Mam strop teriva i tak sie zastanawiam czy jest taka mozliwosc?
    pozdrawiam
    Oczywiście że tak. Tylko trzeba pewno dać jakąś izolację (styro / folia)

  18. #38

    Domyślnie

    Witam,

    Mam pytanie , moze ktos podpowie

    Zastanawiam się żeby otworzyć wspólnie z kolegą usługi polegające na wylewaniu posadzek cementowych za pomocą urządzenia "miksokret", wiem ze teraz jest duże zapotrzebowanie na usługi budowlane; Koszt urządzenia używanego w dobrym stanie to ok. 60 000 pln, Do pracy potrzebne są dwie doświadczone osoby, moga one połozyc ok 200-250 m2 dziennie, szybciej i taniej niż metoda tradycyjną

    Czy ktoś ma doświadczenie z tego typu działalnością ? czy przy zaangażowaniu się w reklamę (portale budowlane, oferty do firm budowlanych, reklama na różnych portalach oraz w gazetach) można mieć takie zapotrzebowanie , żeby wyjść na swoje i opłacić jeszcze 2 fachowców ? ile płaci sie takim pracownikom z m2, (wiem że znalezienie fachowców nie jest to wcale proste) czy na początek może wystarczy jeden dobry majster i my do pomocy ?

    Wiem że te usługi robią z reguły firmy które kładą tynki gipsowe metodą maszynową, ten temat już był omawiany na forum ( oczywiście dobrze jest to połączyć , tylko wtedy dochodzi znalezienie 4-osobowej dobrej brygady do tynków z agregatu, co jest trudne) Dlatego pomyślałem o rozpoczęciu od posadzek, bo tu tylko 2 pracowników, ewentualnie jeden i my do pomocy, a później zająć się jeszcze tynkami, oczywiście przy posadzkach jest dużo większa inwestycja.

    Bardzo proszę o opinie

    pozdrawiam

  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wadolek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Łomża
    Kod pocztowy
    18-400
    Dzielnica
    łomżyca
    Posty
    76

    Domyślnie

    Na wstepie chce sie przywitac
    Dwoch ludzi i 200-250 m2 dziennie? Moge od razu Ci powiedziec ze nie spodziewaj sie takich cyfr.. W dodatku na poczatek.. Zeby ekipa mogla sprawnie dzialac potrzeba conajmniej 3 ludzi i uwierz mi.. Nie z pierwszej lapanki
    Wykonuje posadzki i tylko posadzki od 11 lat. Jest to ciezka i odpowiedzialna praca.

  20. #40

    Domyślnie Jaka cena za wykonanie fundamentu??

    Czy w/w cena dotyczy powierzchni domu czy powierzchni fundamentow??
    Np 10zl/m2 to znaczy jesli powierzchnia zabudowy jest 150 m2 tzn robocizna wynosi 15.000 PLN ??
    Czy tak jest czy ktos mi wyjani w jaki sposob jest to naliczane ??


    Pozdrowienia

Strona 2 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony