dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 15
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 284
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wadolek
    Na wstepie chce sie przywitac
    Dwoch ludzi i 200-250 m2 dziennie? Moge od razu Ci powiedziec ze nie spodziewaj sie takich cyfr.. W dodatku na poczatek.. Zeby ekipa mogla sprawnie dzialac potrzeba conajmniej 3 ludzi i uwierz mi.. Nie z pierwszej lapanki
    Wykonuje posadzki i tylko posadzki od 11 lat. Jest to ciezka i odpowiedzialna praca.
    Cześć,

    Mam pytanie do fachowca - czy JASTRYCH to jest właśnie wylewka na styropian zbrojony siatką stalową ? Tzw pływająca podłoga ?
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  2. #42

    Domyślnie Re: Jaka cena za wykonanie fundamentu??

    Cytat Napisał mardok6
    Czy w/w cena dotyczy powierzchni domu czy powierzchni fundamentow??
    Np 10zl/m2 to znaczy jesli powierzchnia zabudowy jest 150 m2 tzn robocizna wynosi 15.000 PLN ??
    Czy tak jest czy ktos mi wyjani w jaki sposob jest to naliczane ??


    Pozdrowienia
    Pomyliłeś zera , robocizna to 1500 zł, nie patrz na powierzchnię zabudowy tylko użytkową + ewntualnie taras czy garaż.

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wadolek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Łomża
    Kod pocztowy
    18-400
    Dzielnica
    łomżyca
    Posty
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie

    Cześć,

    Mam pytanie do fachowca - czy JASTRYCH to jest właśnie wylewka na styropian zbrojony siatką stalową ? Tzw pływająca podłoga ?
    Witam
    Jastrych słowo zapożyczone z j. niemieckiego Estrich i tak nazywa sie nasza firma, używane dla określenia posadzki bezspoinowej lub podkładu pod podłogę. Zadaniem warstwy jest wyrównanie powierzchni np. stropu przed położeniem materiału wykończeniowego, jakim może być terakota lub inne płytki podłogowe, parkiet, wykładzina dywanowa lub z tworzyw sztucznych itp.
    Plywajaca, oznacza ze jest odizolowana od podloza i scian izolacja termiczna, akustyczna..

    Cytat Napisał Edybre
    nie patrz na powierzchnię zabudowy tylko użytkową + ewntualnie taras czy garaż.
    Pamietac nalezy ze w projekcie pomieszczenia ponizej 2,2 zalicza sie w 50% do uzytkowej a ponizej 1,4 te powierzchnie pomija sie calkowicie. Nie jest opodatkowana, ale wylewke na niej rowniez trzeba zrobic
    pzdr

  4. #44

    Domyślnie

    No tak, z zasadzie to należy patrzeć na powierzchnię podłóg i tarasów.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Ludzie....

    Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile kosztuje m2 wylewki materiał plus robocizna???

    Jak chciałam się dowiedzieć to wyszło że norma to 300 kg cementu na 1 kubik piasku i to starcza na 25 m2

    I co mi to ma powiedzieć?

    Wiem tyle że robocizna to 18 zł. A reszta?

  6. #46

    Domyślnie

    Proszę niech ktoś mi podpowie co znaczy wg Was wylewka. Czy te ceny, które podajecie zawierają prace "od gołego piachu", aż do warstwy na któ mogę układać kafelki czy podłogę z desek. Moi fachowcy chcą 20 zł/m2 za robociznę i w dodatku ma to być tylko jakaś pierwsza warstwa bez styropianu.

  7. #47

    Domyślnie

    Wadolek małe pytanko do fachowca
    Mam wycenę za zrobienie wylewki ale za samą robociznę - 14pln/m2 a chciałabym wiedzieć jaki koszt i ile materiału wchodzi na m2...pomożesz??

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał ilzan
    Proszę niech ktoś mi podpowie co znaczy wg Was wylewka. Czy te ceny, które podajecie zawierają prace "od gołego piachu", aż do warstwy na któ mogę układać kafelki czy podłogę z desek. Moi fachowcy chcą 20 zł/m2 za robociznę i w dodatku ma to być tylko jakaś pierwsza warstwa bez styropianu.
    Twoi fachowcy mają do wylania tzw. chudziak, i tylko to! czyli warstwę pierwszą. Następnie kładzie się styropian i dopiero wylewka ostateczna. Ceny podawane na forum to za położenie styropiany i wylanie na nim wylewki ostatecznej

  9. #49

    Domyślnie

    Na dzien obecny dostalem wycene na wylewke ostateczna to 25 zl +7% vat od m2 + moje materialy na 180m2 30 ton piasku i 3 tony cementu ma byc wylewana pompa.

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1971KJ
    Na dzien obecny dostalem wycene na wylewke ostateczna to 25 zl +7% vat od m2 + moje materialy na 180m2 30 ton piasku i 3 tony cementu ma byc wylewana pompa.
    o kurcze
    my robilismy wylewki pod koniec maja i placilismy za robocizne 13,50 za m2
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  11. #51

    Domyślnie

    W czwartek miałem robione wylewki. Koszt robocizny 13 zł, + moje materiały ok 38 ton piachu, 4,5 tony cementu. pow. domu 240 m2.
    Robocizna to delikatne posprzątanie(nie było raczej brudno), ułożenie folii na podłodze, styropianu "na krzyż", ułożenie drugiej warstwy folii, zrobienie wylewki.

  12. #52

    Domyślnie

    Ja robiłam wylewki w sierpniu. Prawie 170 m, poszło 2,8 t cementu, nie wiem ile żwiru bo mielismy spory zapas. Robocizna 12 z układaniem folii i styropianu. Bardzo dokładnie, równiutko i szybko. Razem wszystko kosztowało ok 7000.

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edybre
    Ja robiłam wylewki w sierpniu. Prawie 170 m, poszło 2,8 t cementu, nie wiem ile żwiru bo mielismy spory zapas. Robocizna 12 z układaniem folii i styropianu. Bardzo dokładnie, równiutko i szybko. Razem wszystko kosztowało ok 7000.
    żwir masz w wylewkach???
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edybre
    Ja robiłam wylewki w sierpniu. Prawie 170 m, poszło 2,8 t cementu, nie wiem ile żwiru bo mielismy spory zapas. Robocizna 12 z układaniem folii i styropianu. Bardzo dokładnie, równiutko i szybko. Razem wszystko kosztowało ok 7000.
    Witam. Czytam, że jesteś zadowolona z wylewek, więc jeśli mogę to proszę o namiar na wykonawców. Pozdrawiam. Dardo

  15. #55

    Domyślnie

    Wylewka tzw ciepla wylewka agregatem 350zł za 1m3 czyli 10cm cieplej wylewki to 35 zł nie trzeba styropianu !!!! cena robocizny i materiału

    To jest nowosc na rynku (od 2lat) wylewasz styropian (same granulki) z cementem + specjalny dodatek ktory powoduje ze masa jest jednorodna i kuleczki styropianu nie uciekaja do gory (mieszanka nie zawiera PIASKU!!. Calosc ma aprobaty i jest przebadane na prznikanie ciepla. W dodatku jest bardzo lekka - stropy drewniane - i jednorodna - nie ma mostkow termicznych i idealnie dolega do podloza (nierownoisci) wiec nie ma efektu klawiszowania styropianowych plyt. Przy rozlewaniu jest efekt samopozomujacej podlogi

    Jesli rozwazysz cene robocizny przy ukladaniu plyt styropianowych i koszt zakupu styropianu (teraz ok 180 zł 1m3) to wypada rewelacyjnie. ekipa wpada do domu rano i po poludniu masz ulozona wylewke kompleksowo.

    Blizsze info jesli cie to interesuje na meila

    Pozdrawiam
    Tom

  16. #56

    Domyślnie

    Proszę o namiary na tą firmę na priv .Jak to licza-za m2 powierzchni?Buduję w Tychach -jężeli możesz podaj nr telefonu,bo chciałabym więcej informacji na temat tych wylewek.Spotkałam się z tym chyba na jakiś targach.Pozdrawiam

  17. #57

    Domyślnie

    Wylewki skończone w zeszłym tygodniu...11 zł/m2 - robocizna bez układania izolacji...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  18. #58

    Domyślnie

    Ma ktoś może skalkulowany koszt wylewek razem z materiałami?

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia1667
    Ma ktoś może skalkulowany koszt wylewek razem z materiałami?
    Też chętnie się dowiem Warszawa i okolice.

  20. #60
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zygul
    Cytat Napisał Sylwia1667
    Ma ktoś może skalkulowany koszt wylewek razem z materiałami?
    Też chętnie się dowiem Warszawa i okolice.
    policzylam
    niecale 34,50 zl/m
    wylewki robione pod koniec maja..
    na Pomorzu..
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

Strona 3 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony