dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grzesio1712

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-232
    Posty
    322

    Domyślnie

    Kolega na gaz czekał 1,5 roku (słownie półtora roku) od wprowadzenia się. Więc teraz jest z peleciakiem zaprzyjaźniony.
    Co do grzania to chciałbym kable grzejne, ale to mnie zamyka na jedno medium w domu. Rurki z wodą mimo że archaiczne (jak niektórzy twierdzą) to jednak uniwersalne. Dobra cena za rurę Blue Floor wyszła. Kiedy ją kupowałeś? teraz z katalogu wychodzi 2484 netto za 600mb.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.934

    Domyślnie

    Teraz jest po 1235 na alledrogo z Białegostoku Polecam kupić łuki, bo pomagają przy podłączeniu rur do rozdzielacza a kosztują 2zł sztuka. Klipsów też warto mieć więcej niż do zwykłej, białej rury pex, bo rurka nie ma pamięci kształtu więc na łukach i zakrętach warto ją gęściej złapać. Mi poszło z 800 więcej niż w projekcie(1200)

  3. #23
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grzesio1712

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-232
    Posty
    322

    Domyślnie

    Ja to generalnie mogę uzyskać ponad 50% rabatu na materiały sanitarne KAN, więc to akurat nie problem. A łuki jak najbardziej. Estetycznie i praktycznie. Teraz musze głowić jakie źródło ciepła wybrać.

  4. #24

    Domyślnie

    Panowie i Panie....
    mam już skrzynkę w płocie....
    przysłali dokumenty do umowy...
    1. czy na tym etapie mogę zrezygnować z dalszego przyłączenia? mogę je przesunąć na przyszły rok czy naliczą jakieś kary.
    2. projekt złożony w urzędzie czeka na decyzję (zgłoszenie) czy po wykonaniu instalacji muszę jeszcze brać geodetę... jaki to jest koszt?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony