dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JeyJey

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1

    Wink Beton komórkowy. Województwo podlaskie. Jaki wybrać, gdzie kupić ?

    Witam,
    Jestem nowy na forum w niedługim czasie planuję budowę domu. Jeżeli chodzi o materiał na ściany wybór padł na BK. Pytanie tylko jakiej firmy i gdzie w dobrej cenie kupić. Okolice Białegostoku. Pozdrawiam, i dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    darcjusz

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-772
    Posty
    123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Siema jestem z Białegostoku materiał kupowałem w zabłudowiu - większy sklep budowlany dostałem najlepszą cenę. Najlepiej podzwoń i popytaj o cenę i transport czasami cena jest dobra ale transportem dorabiają. Brałem Solbet pióro wpust i tylko na zaprawe solbet. Jak sam murujesz bierz pióro wpust

  3. #3

    Domyślnie

    jak chcesz wieksza ilość, to poszukaj w necie, gdzie taniej.
    ja buduje pod Warszawą, BK kupowałem w Kielcach, a transport i tak przyjechał z Tarnowa. zresztą, gdzie bym nie kupił i tak transport przyjechałby prosto od producenta z Tarnowa


  4. #4

    Domyślnie

    u mnie kup razem z robocizną 8 procent vatu na materiał to na domie sso zyskasz te kilka tysięcy

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Teraz zadałbym trochę inne pytanie...nie gdzie tanio tylko .....gdzie można kupić pustak BK, firma nie ważna byle towar był przed kwietniem, ewentualnie kto może cokolwiek załatwić byle mury postawić.
    Już są zapisy to co będzie w sezonie???
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Teraz zadałbym trochę inne pytanie...nie gdzie tanio tylko .....gdzie można kupić pustak BK, firma nie ważna
    jaki ten BK? sa różne odmiany.


  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Beton komórkowy produkuje kilka firm m in; Solbet, Termalica, Termobet czy Xella(ytong), ma różne rozmiary oraz jest produkowany w różnych gęstościach 300,350,400,500,600.
    ytong jest najdroższy ale jest jeszcze dostępny, o Solbecie można zapomnieć , Termobet może coś w lutym.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  8. #8

    Domyślnie

    popytaj tutaj. ja tam kupowałem


  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rozes2

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Szepietowo
    Kod pocztowy
    18-210
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam UNIMEX-Szepietowo

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony