dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 152
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gruby_2012

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kwiecień tego roku 500 zł za trzy odwierty po 4 m. 4 egz. ekspertyz po 8 str.
    Wg mnie całkiem ciekawa literatura szczególnie o nośności gruntu - dzieki niej mój architekt zmieniał fundamenty.

  2. #22

    Domyślnie

    2 odwierty + pełna dokumentacja do projektu z opinią ok 150 zł

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek69
    Właśnie wczoraj odebrałem (3 egzemplarze) Oceny geotechnicznej naszego gruntu - 4 odwierty.
    Zapłaciliśmy 550 PLN (bez rachunku).

    Wszelkie inne oferty zaczynały się od 700 w górę...
    Jestem także zainteresowany namiarami na tego geotechnika. Za pomoc z góry dziękuję.

    Mó email [email protected]

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek69
    Właśnie wczoraj odebrałem (3 egzemplarze) Oceny geotechnicznej naszego gruntu - 4 odwierty.
    Zapłaciliśmy 550 PLN (bez rachunku).

    Wszelkie inne oferty zaczynały się od 700 w górę...
    Witam,
    czy mogę przyłączyć się do prośby o namiary do tego geotechnika [email protected].

    Pozdrawiam
    Huba

  5. #25

    Domyślnie

    JA ZA 3 ODWIERTY PO 4 M 700,-
    DOKUMENTACJA 4 EGZ.

  6. #26

    Domyślnie

    W koncu udało mi się znaleźć geotechnika, 3 odwierty po 4 metry, dokumentacja w 3 egz - 600 zł.

  7. #27

    Domyślnie

    Ja zapłaciłem 550zł bez VAT za 3 odwierty po 5m i 3 egzemplarze porządnie opracowanej dokumentacji. Warto było bo wiem na czym będzie stał mój domek.
    Pozdrówko

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał DMK
    ja w W-wie za 3 odwierty po 4m zaplacilem 500
    Ja tak samo, bo ten sam geolog.
    Dzięki DMK za namiary.

  9. #29

    Domyślnie

    3 odwierty po 5m 800 zł z fakturą. 2 egzemplarze bardzo rzetelnej ekspertyzy, wszystko przywiezione pod drzwi do domu, terminowo.
    Pozdrawiam, Ada

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wicekK
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pietka
    Ja zapłaciłem 550zł bez VAT za 3 odwierty po 5m i 3 egzemplarze porządnie opracowanej dokumentacji. Warto było bo wiem na czym będzie stał mój domek.
    Właśnie kupuję działkę w Rembertowie - czekam na WZiZT , zastanawiam się nad podpiwniczeniem domu i badanie byłoby wakazane - proszę o namiary na mail : [email protected]

  11. #31

    Domyślnie

    Jeśli ktoś poszukuje geologa w okolichach Wrocławia to chętnie służę pomocą i wiedzą. Trochę się na tym znam.

    Pozdrawiam
    Agniecha
    Mieszkamy już w domu za rogi(em)

    Dom za Rogiem

  12. #32
    e_kran
    Guest
    e_kran

    Domyślnie

    Dwa odwierty, po-nie-wiem-ile-metrów, 600 zł. bez faktury, 4 egzemplarze. Kraków - to tłumaczy wysoką cenę. Nie wiem do jakiej głębokości wiercił naprawdę. Opisał do ok. 2 m. szczegółowo.

    Pozdrawiam
    e-kran

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Wczoraj usłayszłam cenę : 1800 pln !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    No to przegięcie pały !!!!!!!!
    Szukam dalej
    Rozumiem 800, no 1000 ale 1800 ??????????
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #34

    Domyślnie

    Ja miałam fajnego skrupulatnego pana za 150 zł od otworu (4 metry). Cena może nie być aktualna, bo już minęło trochę czasu ale pan raczej się nie zmienił.

  15. #35

    Domyślnie

    700+VAT
    Okolice Warszawy

  16. #36

    Domyślnie Re: Badanie geotechniczne gruntu

    Cytat Napisał basset
    Czy 60 zl za mb badania- w sumie 3 odwierty po 5 metrów co daje łącznie 900 zł to duzo? Cena bez podatku.
    To dobra cena Ja placilem w styczniu 2006 80zl za mb firma z Katowic.

    pozdr.
    pozdrawiam
    zender

  17. #37

    Domyślnie

    600 zł netto 3 odwierty oraz dokumentacja geotechniczna. Opinia geotechniczna ok. 100 zł taniej.

  18. #38

    Domyślnie

    Piotr 38

    A po cóż Ci dokumentacja geotechniczna? Wystarczy w zupełności opinia.
    Czy geolog uświadomił Cię, w jakim czasie zrobi Ci dokumentację i że wtedy jeszcze musi zrobić projekt prac geologicznych, a to znacznie wydłuża czas?

    Pozdr
    Agniecha
    Mieszkamy już w domu za rogi(em)

    Dom za Rogiem

  19. #39

    Domyślnie

    Niestety, takie wymogi MPZP, dziwne ale prawdziwe. W moim przypadku czas nie odgrywał aż tak ważnej roli raczej zakres i solidność opracowania dokumentacji. W sumie trwało to ok. 2 tygodni. Jestem zadowolony, mam to co chciałem, a chciałem to co jest w moim przypadku wymagane.
    Pozdrawiam. P.

  20. #40

    Domyślnie

    W takim razie masz opinię geotechniczną, skoro to trwało dwa tygodnie. Dokumentacja geologiczna wymaga znacznie dłuższego czasu. Na zatwierdzenie samego projektu prac geol. czeka się miesiąc, a potem dopiero robi się dokumentacę i też czeka na jej zatwierdzenie.
    Po prostu ktoś to nazwał dokumentacją, a to jest wziązane z nowym prawem geologicznym. Nieważne. Najważniejsze, że Ty jesteś zadowolony i że jest to dobrze zrobione.
    Pozdr
    Mieszkamy już w domu za rogi(em)

    Dom za Rogiem

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony