dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaromkv

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał aldente Zobacz post
    jaromkv, jeżeli myślisz, że to koniec, jesteś w dużym błędzie. Będziesz chciał coś robić (np. posadzić drzewka), rozbijesz się o fundamenty.
    Tak, tutaj się zgodzę...liczę się z tym.

  2. #42

    Domyślnie

    To nie wywalałeś wszystkich fundamentów?

    Do drzewek itp. pod ziemią fundamenty nie przeszkadzają.Lepiej pod ziemia znaleźć fundament niż granat (raz udało nam sie znaleźć niewybuch, dzień przestoju sensacja w okolicy potem saperzy i dalej)

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaromkv

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej733 Zobacz post
    To nie wywalałeś wszystkich fundamentów?

    Do drzewek itp. pod ziemią fundamenty nie przeszkadzają.Lepiej pod ziemia znaleźć fundament niż granat (raz udało nam sie znaleźć niewybuch, dzień przestoju sensacja w okolicy potem saperzy i dalej)
    Uważasz, że to błąd. Pytam Cię jako wykonawcy.
    Majster i kierownik twierdzą, że to nie przeszkadza. Zostało te na szerokość 90cm i wylany chudy beton pod ławy. Ogólnie po wykuciu grunt wyglądał ok, nie był naruszony.
    Chodzi mi o kwestie czysto techniczne ?

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaromkv Zobacz post
    Uważasz, że to błąd. Pytam Cię jako wykonawcy.
    Majster i kierownik twierdzą, że to nie przeszkadza. Zostało te na szerokość 90cm i wylany chudy beton pod ławy. Ogólnie po wykuciu grunt wyglądał ok, nie był naruszony.
    Chodzi mi o kwestie czysto techniczne ?
    Pod budynkiem, pod tarasem to na pewno nie błąd, obok bym chyba wywalił. Drzewkami bym sie nie martwił ale mi się zdarzyło już 2 razy dom rozbudowywać czego na etapie budowy w ogólnie nie brałem pod uwagę. ot życie. Dużo tego zostało poza obrysem budynku? Już wiesz że to pewnie jak coś kolejny tysiąc i po sprawie. Żeby mi ktoś znowu nie napisał nie rządzę się Twoja kasą, ale doradzam, teraz wydasz kilka stów a kiedyś jak by przyszło coś pod gotowym trawnikiem czy ogródkiem wykopać to już x 3 koszty rosną. Bo rośliny bo teren gotowy itd, teraz i tak masz pobojowisko i masz czas na takie roboty , jak nie w tym momencie to spokojnie jeszcze masz na to poł roku przy szybkiej budowie.

  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaromkv

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    155

    Domyślnie

    Większość jest pod moim budynkiem. Na pewno będę musiał wykuć w jednym miejscu doprowadzając prąd. Z wodą, gazem i kanalizacją problemu nie będzie,

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaromkv Zobacz post
    Większość jest pod moim budynkiem. Na pewno będę musiał wykuć w jednym miejscu doprowadzając prąd. Z wodą, gazem i kanalizacją problemu nie będzie,
    To wykuj to na tym etapie do zakończenia poziomu zero jest największy bałagan na budowie.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony