dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 40
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 799
  1. #1

    Domyślnie Stół i krzesła w jadalni

    Czy są może forumowicze, którzy mają krzesła do jadalni.
    Chciałbym wiedzieć co sądzicie o krzesłach z Radomska(fabryka mebli giętych, czy jakos tak).
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie takowych.

    Pozdróweczko

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Proponuję obejrzeć na stronie: http://www.demico.com.pl/krzesla.htm

  3. #3

    Domyślnie

    Eeee, niezłe te krzesełka - ale ciekawe czy te wszystkie modele i rodzaje można zobaczyć "na żywo" w ich sklepie.
    Nie ma jak własne "M"....

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Można zobaczyć i dotknąć. Kilka dni temu kupowałem tam. Wybór rzeczywiście bardzo duży, ceny nieco niższe niż marketach.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Fabryka Mebli Giętych "Fameg" produkuje przede wszystkim krzesła na drewnianych stelarzach, więc zależy jakie masz wnętrze stylowe czy bardziej nowoczesne. Niestety nie wiem gdzie oprócz Radomska możesz je obejrzeć. Niektóre są naprawdę super!

  6. #6

    Domyślnie

    Obejrzałam krzesła Demico i bardziej pasują mi do kuchni albo do ogródka. w jadalni do celebrowania posiłków zwłaszcza z gośćmi, zdecydowanie najwygodniejsze są z tapicerowanym siedziskiem i oparciem pleców i dobrze, jeśli mają oparcia na ręce jak foteliki. Wtedy wygodnie się konsumuje i rozprawia ze współbiesiadnikami. Niestety te, które widywałam w sklepach meblowych są bardzo drogie 400-500 zł za sztukę.

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Krzesełka można też zobaczyć an stronach:
    www.fameg.com.pl
    www.meblepfmsa.com.pl

    Pozdro Iv[/img]

  8. #8

    Domyślnie

    Ja również myślę o fotelikach kubełkowych do jadalni, a jeśli krzesła to tylko tapicerowane i koniecznie z oparciem na ręce.

  9. #9

    Domyślnie Stół i krzesła w jadalni

    Niedługo musimy zdecydowac się na zakup stołu i krzeseł do niezbyt duzej jadalni. Zastanawiam się jaki stół i jaka ilość krzeseł jest najbardziej optymalna.

    Generalnie jadalnia ma służyć nam, domownikom (ja, mąż + 4 letnie dziecko, drugie w drodze ), ale i przyjmujemy też gości. Zwykle bywa ok. 8 osób dorosłych, ale rodzina sie powiększa, dorastają dzieci itd...

    Czy warto kupować, aż tyle krzeseł i zagracać miejsce koło stołu? czy może kupić i wyciągać je gdy przyjedzie więcej osób? a może taboreciki?

    Jak Wy rozwiązaliście to u siebie? Jak duży macie stół i ile krzeseł?

  10. #10

    Domyślnie

    U nas na stałe przy stole stoi 5 krzeseł (stół jest dosunięty do ściany z oknem jednym bokiem - przy takim stole najmilej mi się siedzi ). Jeszcze jedno krzesło stoi w pobliżu "na posterunku". Z pewnością musisz mieć tyle krzeseł, ile wlezie na pewno nie taboreciki! Ja jestem zdania, że niekoniecznie wszystkie krzesła muszą być takie same. Dlatego pożyczam krzesła z innych pokoi w razie potrzeby. W każdym razie kupcie więcej krzeseł i część schowajcie. Z pewnością tak na codzień przy stole powinno stać mniej krzeseł (w zależności od wielkości i kształtu stołu: 4 - 6).

  11. #11

    Domyślnie

    Postawiliśmy w jadalni stół rozkładany (140/270cm) i 6 krzeseł.Krzesła metalowe,wygodne z podłokietnikami.Mamy ich 12,reszta stoi innym pokoju złożone jedno w drugie.Tak jak krzesła ogrodowe.

  12. #12

    Domyślnie

    Też jestem zainteresowana tym tematem.Może ktoś z Was ma zdjęcia lub adresy sklepów.Widzialam super stół. Elipsowaty na 4 osoby, po rozłożeniu miał 3,15. Ale niestety kosztował 2000 tys.

  13. #13

    Domyślnie

    Ładne stoły i krzesła są na Bartyckiej.Ten główny,piętrowy budynek.Parter w samym kącie po lewej naprzeciw Urzędowskiego.

  14. #14

    Domyślnie

    W najnowszych "Czterech Kątach" jest parę aranżacji jadalni, jak znajdziesz gdzieś odfoliowane, to zerknij może coś znajdziesz dla siebie. Pomysłem na przyjęcia może być stół rozkładany i krzesła jedno w drugie (jak pisał Pattaya) składane albo w innych pokojach. Jeżeli planujesz też stoły w innych pokojach, to możesz też wymyślć stół zestawiany z kilku innych, tylko wtedy trzeba zadbać o to by były to meble w tym samym stylu i oczywiście tej samej wysokości . Ja mam takie rozwiązanie u siebie i jestem zadowolona: stół prostokątny na codzień, a z okazji gości stół wędruje z aneksu jadalnego do pokoju dziennego i dostawiamy do niego po bokach 2 półokrągłe stoliki. Nie podam Ci w tej chwili wymiarów (jak chcesz daj znać), ale swobodnie mieści się 8 osób. No i oczywiście też musisz pomyśleć- czy goście pomieszczą Ci się w jadalni czy przenosisz stół. To można zresztą przeliczyć - nie pamiętam ile miejsca zajmuje jedna osoba przy stole ( 1 nakrycie chyba 60 cm) ale jeszcze trzeba dodać przestrzeń za krzesłem (taborecik zajmuje mniej miejsca- ale też byłabym przeciw, przypominają mi się przyjęcia w moim rodzinnym mieszkaniu i mama przycupnięta na kuchennym taboreciku, stale kursująca między kuchnią z dużym pokojem- pewnie nie tylko ja mam to wspomnienie rodzinnych przyjęć). Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    Poszukuję krzeseł do jadalni. Czy ktoś kupował lub zna godną polecenia firmę w lub okolicach Poznania, która sprzedaje takowe. Interesuje mnie raczej nowoczesne wzornictwo, może byc połączenie metalu i skóry lub drewna. Krzesła, które widuje w wiekszości salonów meblowych zdecydowanie nie pasują do nowoczesnego wnętrza.

    Pozdrawiam,
    Szymon

  16. #16

    Domyślnie

    jedna przestroga dotycząca tanich polskich krzeseł. Kupiłam 3 lata temu 6 krzeseł z Przeworska o ile dobrze pamiętam - wzornictwo nowoczesne/klasyczne w zasadzie dosłownie ściągnięte z firmy Calligaris, cena oczywiście krajowa coś około 160 zł za sztukę. Na oko wyglądały super, siedzi się wygodnie ale jakość lakieru jest tragiczna a drewno miękkie. obecnie (krzesła tylko używany od wielkiego dzwonu, bo jemy w kuchni na taboretach) wszystkie miejsca w których krzesło choćby lekko dotyka stołu (oparcie po przysunięciu, nogi) są wgniecione a lakier w tych i w innych miejscach łuszczy się po delikatnym skrobnięciu. Dla porównania - mamy stół Calligarisa za ponad 3 tys (prezent od teściów na chrzest naszego pierworodnego) który zniósł już 4 lata pastwienia się dwójki dzieci i nie ma na nim śladów zużycia. Wniosek dla mnie jest taki że jak będę kupować krzesła do domu (muszę kupić conajmniej 5 do codziennego kuchennego użytku) wezmę krzesła ze sklejki z IKEA - wzornictwo nowoczesne - drewno z metalem - wariacje na temat słynnego krzesła-mrówki i cena przystępna a jakość dużo lepsza, mimo, że to IKEA.

  17. #17

    Domyślnie Stół i krzesła do jadalni

    Poszukuję namiarów na porządny stół który po rozłożeniu będzie miał 2,60 m /dwie wkładki/ . Do tego krzesełka szt. 8 /drewno/
    Niestety do świąt czasu coraz mniej. Stoły które oglądałam do tej pory są jakieś małe największy jaki znalazłam po rozłożeniu to 2,10 m.

  18. #18

    Domyślnie

    W IKEA widziałam duże , piękne stoły np taki



    Długość: 218 cm
    Minimalna długość: 175 cm
    Maksymalna długość: 260 cm
    Szerokość: 95 cm
    Wysokość: 74 cm

    cena na ich stronie 1199,-
    Na żywo są o wiele ładniejsze

  19. #19

    Domyślnie

    VOX ma w ofercie stoły rozkładane do 2,4 m. Mam taki na oku. Mają też drewniane krzesła. Jest też taka firma Stillistica, albo Stilistica - też ładne stoły i krzesła, ale nie widziałam na żywo.

  20. #20
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    baba na budowie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    427
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Paged robi na 3, 50 długości po rozłożeniu. W wielu odcieniach i kolorach. Bardzo staranne wykonanie. A krzeseł to oni mają całą masę i jestem pewna, ze coś wybierzesz.
    rany, ale pracy nas czeka
    komentarze
    dziennik

Strona 1 z 40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony