dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 40
Pokaż wyniki od 781 do 799 z 799
  1. #781
    Banned
    somokua

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-345
    Posty
    6

    Domyślnie

    Naprawdę fajne krzesła, choć nie w moim stylu. Szukam czegoś bardziej retro do salonu. Poza tym moim zdaniem krzesła nie pasują do stołu.

  2. #782
    Banned
    agafia87

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja też szukam jakiś fajnych krzeseł do jadalni... Coś jak meble Chesterfield, trochę takie pikowane i retro, ale nawiązujące do nowoczesności. Czy coś ktoś gdzieś? Będę wdzięczna za namiary

  3. #783
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 30-01-2017 o 15:02 Powód: Spam

  4. #784

    Domyślnie

    Stół z Decorii, krzesła na zamówienie

    Ogród - moja miłość

  5. #785
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Te krzesła są boskie ! Możesz napisac gdzie je zamawiałaś?

  6. #786

    Domyślnie

    Stelaże z rafią w internecie , projekt materiału tapicerskiego pochodzi ode mnie przy wsparciu grafiki wektorowej z Fotolii,, malowanie i tapicerka u tapicera. Koszt jednego krzesła nie przekroczył 1000 zł.
    Ogród - moja miłość

  7. #787
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    franek1988

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-835
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja mam krzesła takie jak tu w ogłoszeniu, są piękne i mega wygodne
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	263
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	378884 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	378885
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 18-01-2017 o 11:15

  8. #788

    Domyślnie

    Marzyłam o takich krzesłach, jednak ich koszt okazał się za duży na moją kieszeń.
    Ogród - moja miłość

  9. #789
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    Piękne te krzesła, ale cena zwala z nóg niestety

  10. #790

    Domyślnie

    krzesła w wyjątkowym stylu, z ciekawości zapytam do czego służą te uchwyty na oparciach z tyłu? to tylko dekoracyjna wstawka?

  11. #791
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    głownie dekoracja. Ale pomaga w odsuwaniu krzeseł

  12. #792
    Banned
    merq

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zerknij na stronę salonów York. Mają duzy wybór , wielu producentów. Na pewno coś dla Ciebie dopasują
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 16-02-2017 o 07:30 Powód: link reklamowy

  13. #793
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar czarownicaaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    178

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz10 Zobacz post
    Witam stolarz zaproponował nam stół z szklanym blatem. Tzn cały stół jest z płyty ale ma na blacie taflę szkła, której wzór można wybrać dowolnie coś na wzór takiego stołu
    http://imged.pl/stol-do-jadalni-bial...t-2840786.html

    Są dodatkowo dwie opcje albo tafla szkła jest do samych krawędzi stołu albo w tym blacie jest wyfrezowane wgłębienie i tam jest szyba czyli ok 8 cm blatu na krawędziach jest płyta a środek szyba.

    Czy ktoś użytkuje takie cudo? zastanawiamy się właśnie jak w praktyce użytkowanie takiego stołu wygląda i czy w wersji ze środkiem szklanym bród się nie zbiera w tych rowkach gdzie kończy się szkło.

    Będę wdzięczny za podpowiedzi
    ja może nie jestem dobrym źródłem użytkowania bo od 3 lat szukam stołu ale robiąc wieloletni rekonesans i w momencie kiedy miotałam się między lakierowanym blatem i szkłem otrzymałam informację w wielu sklepach że szyba się rysuje nie mniej niż lakier błysk. mnie osobiście też to stukanie szkła zniechęciło
    Mój blog o tortach dekoracyjnych i innych wypiekach http://chytrababkazradomia.blogspot.com/

  14. #794

    Domyślnie

    Też nie lubię tego stukania, bo zawsze mam wrażenie, że to szkło zaraz pęknie. Mimo tego, że pewnie wytrzyma o wiele większy ciężar. Jednak wolę stoły z płyty, a najlepiej z drewna, ale to już niestety konkretny wydatek. Teraz rozglądam się za stołem do siebie, ale chcę coś małego i rozkładanego. A potem jakieś krzesła... Te wasze wyżej są piękne, ale cena... trochę wysoka, za wysoka jak dla mnie, przynajmniej póki co

  15. #795

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz10 Zobacz post
    Witam stolarz zaproponował nam stół z szklanym blatem. Tzn cały stół jest z płyty ale ma na blacie taflę szkła, której wzór można wybrać dowolnie coś na wzór takiego stołu
    http://imged.pl/stol-do-jadalni-bial...t-2840786.html

    Są dodatkowo dwie opcje albo tafla szkła jest do samych krawędzi stołu albo w tym blacie jest wyfrezowane wgłębienie i tam jest szyba czyli ok 8 cm blatu na krawędziach jest płyta a środek szyba.

    Czy ktoś użytkuje takie cudo? zastanawiamy się właśnie jak w praktyce użytkowanie takiego stołu wygląda i czy w wersji ze środkiem szklanym bród się nie zbiera w tych rowkach gdzie kończy się szkło.

    Będę wdzięczny za podpowiedzi
    Podoba mi się ten stół, bardzo elegancko się prezentuje. Świetnie pasowałby do rodzinnych spotkań, ale rzeczywiście szkło jest bardzo delikatne. Lubię przeglądać nowe meble i akcesoria, nawet jak nie zawsze ich potrzebuję
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 08-12-2017 o 11:30

  16. #796

    Domyślnie

    Oj chciałabym kupić krzesła w stylu glamour, ale nigdzie nie moge ich zobaczyć na żywo i usiąść.. a To jednak ważne przy wyborze...

  17. #797

    Domyślnie

    Cytat Napisał veronea0987 Zobacz post
    Oj chciałabym kupić krzesła w stylu glamour, ale nigdzie nie moge ich zobaczyć na żywo i usiąść.. a To jednak ważne przy wyborze...
    My swoje zakupiliśmy w centrumkrzesel, siedziba w wawie, jest też internetowo, ale stacjonarnie lepiej, bo możesz obejrzeć i usiąść spokojnie Szeroki wybór, są też glamour.
    Nasze służą już drugi rok i żadnych śladów zużycia.
    Ostatnio edytowane przez piotrmajak72 ; 31-03-2019 o 15:20

  18. #798

    Domyślnie

    Też kiedyś o takich marzyłam, ale już przestałam bo je mam Zamawiałam na stronie [SPAM], gdzie mają naprawdę eleganckie krzesła. Można samemu wybrać tkaninę i kolor tak, aby pasowało do całego wnętrza.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 29-03-2019 o 18:54 Powód: Tutaj szeptany marketing nie przejdzie

  19. #799
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Polecamy w tym temacie ciekawy przydatny film murator.tv: Jak zabezpieczyć drewniany blat stołu.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Strona 40 z 40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony