dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 40
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 799
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja zamierzam kupić stół z Pagedu - Adam



    Jego wymiary 100x1600x2200x2800x3400 (ma trzy dostawki) i po całym rozłożeniu mieści 12 osób. Zaletą tego stolu jest jego stabilność (rozsuwają mu się nogi) - sprawdzałam. Wadą cena bo jest bardzo drogi ale co mi tam jakoś uda mi się na niego odłożyć

  2. #22

    Domyślnie

    Dzięki za wasze podpowiedzi.Właśnie o takie rozwiązania mi chodziło.Fakt,że przydają się one tylko okazjonalnie ale ułatwiają życie.

  3. #23

    Domyślnie Jaki stół do jadalni wybraliście?Okrągły czy prostokątny?

    Ponieważ w mojej jadalni będzie wykusz chyba zdecyduje się na stół okrągły. Jakie są wasze decyzje?

  4. #24

    Domyślnie

    Okragly lub owalny. Ja pracuje nad rodzina i chyba juz ich przekonalam do takiego ksztaltu, latwiej ustawic i zasiasc z wieksza iloscia gosci, nie ma siniakow po zetknieciu z rogiem.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    nie mam wykusza, więc na pewno prostokąt. Gdyby był wykusz byłby okrągły lub owalny.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #26

    Domyślnie Re: Jaki stół do jadalni wybraliście?Okrągły czy prostokątny

    Cytat Napisał kasinka83
    Ponieważ w mojej jadalni będzie wykusz chyba zdecyduje się na stół okrągły. Jakie są wasze decyzje?

    witam

    Ja sadze ze powinien byc zblizony do ksztaltu jadalni w duzym jej uproszczeniu.

    pozdr. zender
    pozdrawiam
    zender

  7. #27

    Domyślnie Re: Jaki stół do jadalni wybraliście?Okrągły czy prostokątny

    to ja się wyłamię z ogólnej tendencji w tym wątku
    mamy wykusz i prostokątny stół - 90x180
    szczerze pisząc nigdy nie słyszałem o tendencji wnętrzarskiej pt. jeśli wykusz to okrągły bądź owalny stół.
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  8. #28

    Domyślnie

    Dla mnie wykusz czy nie to marze o stole okraglym, nigdy nie mialam takiego a wydaje mi sie on funkcjonalny i wszedzie pasuje ( co prawda maz chce prostokatny bo gdyby przszyszlo grac w brydza to przy okraglym nie da sie )
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  9. #29

    Domyślnie

    mam stary stol okragly - srednica ok. 120 cm ...

    dla 4 osob jest idealny, 6 jeszcze sie jakos pomiesci, ale wiecej nie da rady - juz szukam nowego stolu - wiekszego, prostokatnego, chociaz ten okragly darze wieeeelkim sentymentem.

    Jak czesto imprezujesz w wiekszym gronie - tylko prostokatny i to taki przegubowiec z kilkoma segmentami rozszerzenia.

    Y

  10. #30

    Domyślnie

    yoric: a czy rozwazales okragly z wstawkami wysuwanymi w przypadku wiekszej ilosci gosci? na codzien zlozony wygladalby jak kolo.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    teraz mam owalny i nie cierpie prasowac okraglych ( owalnych tez ) obrusow , wiec na pewno bedzie prostokatny
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Będzie prostokątny, bo musi sie rozkładać na baaaardzoooo duuuuży
    i bardziej mi się podoba
    a poza tym - okrągły wymaga więcej miejsca. a onego nie mam w nadmiarze.
    resumując...prostokąt

  13. #33

    Domyślnie

    a ja marze i czekam na okrągły z możliwoscią rozsuwania na owlany dla większej ilości gości...z racji kształtu jadalni, wyglądu i praktycznych zalet
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  14. #34

    Domyślnie

    Otoz to, dla mnie idealne wyjscie to okragly a po rozlozeniu owalny, ale przeciez kazdy ma swoje upodobania i niech tak zostanie.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  15. #35

    Domyślnie

    Długo miałam okrągły stół (rozsuwany) i z ulgą zmieniłam go na prostokątny. Podobał mi się. Ale jest w jakiś sposób niewygodny. Nie jadam z łokciami na stole, ale nadgarski też potrzebują podparcia, a przy owalu ono jakoś tak ucieka. Ponieważ lubię siedzieć przy stole (wolę od fotela) i biesiady robię rzadko, ale jak już to bywają długie - to prostokąt pasuje mi dużo bardziej.

    No i serwety - fakt, prasowanie niemiłe jest wielce. A jeszcze gorsze ich przechowywanie.

  16. #36

    Domyślnie

    Długo się zastanawialiśmy i jednak prostokątny stanął w naszej kuchni, głównie ze względów estetycznych, funkcjonalnych czyli wygody. Zajmuje prawie tyle samo miejsca co zaokrąglony a znacznie więcej się na nim zmieści, wygodniej usadzi gości i jest klasycznym meblem, bez udziwnień i zastanawiania się, czy pasuje czy nie! Jedyny mankament - to obita miednica czasami jak za szybko idę

  17. #37

    Domyślnie Re: Jaki stół do jadalni wybraliście?Okrągły czy prostokątny

    A ja uważam , że zgodnie z ven shui, powinnismy dążyc do kształtów owalnych, więc sama mam w domu stół owalny rozkładany, i na kazdej imprezie zdaje rezultat w 100%, także polecam

  18. #38

    Domyślnie

    My zakupilismy prostokštny mimo,że jest w jadalni wykusz (mały).
    Stół duży 170 cm po rozłozeniu-->320 cm x 100cm x 76 cm.
    Mam nadzieje,że sie sprawdzi

    Pozdrawiam,
    KasiaR

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaR
    po rozłozeniu-->320 cm x 100cm x 76 cm.
    to potwór nie stół
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  20. #40
    Guest

    Domyślnie

    U mnie też jest wykusz i "potwór" czyli prostokatny stół złozony 180 cm, rozłozony 350 , szerokość 110. Nas jest dużo i lubimy gości

Strona 2 z 40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony