dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Gdzie próbować nowych smaków.

    Znacie może fajne miejsca gdzie serwują dania z innych miejsc świata? Chodzi mi głównie o Wrocław, ale też Bydgoszcz, Kraków, Warszawę.

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia7766 Zobacz post
    Znacie może fajne miejsca gdzie serwują dania z innych miejsc świata? Chodzi mi głównie o Wrocław, ale też Bydgoszcz, Kraków, Warszawę.
    Szkoda ,że niezapomniany Lublin.Ale cóż czekaj.

  3. #3

    Domyślnie

    We Wrocławiu w ovo co jakiś czas są wydarzenia gdzie podają jedzenie z różnych stron świata.

  4. #4

    Domyślnie

    A konkretnie czego szukasz? Ja na Starym Rynku jadłem kuchnie meksykańską. Kiedyś na Hallera był dobry,,Chińczyk'' ale go przenieśli, nie wiem czy nie w okolice dworca PKS.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jakby ktoś szukał w Poznaniu to polecam Taj India na Malcie.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Jakby ktoś szukał w Poznaniu to polecam Taj India na Malcie.
    Jadłem tam kilkukrotnie, głównie jagnięcinę i baraninę-to trudniej przyrządzić ale dają radę, w miarę godne polecenia.
    W Katowicach dobrze dają jeść w "Sztolni", duże toto ale smacznie. We Wrocławiu "Marina" w miarę, ładne miejsce latem. Z innych we Wrocławiu "Mama Manousch", "La Maddalena", nieco gorzej było w "Bernard", "Pod Papugami" i hotelu "Haston".
    Lokalnie w Zielonej Górze to "Czarny Tulipan" -"La Tulipe Noire", choć tam różnie można trafić, trzeba pytać o sposób przyrządzania. "Bachus" jest niezły, "Es la Passion" z polskich "Zbójnicka Grota" a z hinduskich może być "Tadż Mahal".

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W Wetlinie, w "Hnatowym Berdzie" można popróbować koźlinę. Tylko dobrze uprzedzić wcześniej gospodarzy że ma się ochotę na degustację, bo nie jest na co dzień w menu.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    petrjukov

    Zarejestrowany
    Nov 2022
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    0

    Domyślnie

    Dobry dzień! Jeśli ten wątek jeszcze żyje, chciałbym wiedzieć o niezwykłych restauracjach na zachodzie kraju. Za miesiąc planujemy wybrać się z żoną na wycieczkę i chcemy zwiedzić jak najwięcej ciekawych miejsc.
    Dzięki za pomoc)
    Jak stworzyć wysokiej jakości, zdrowe sushi? Czy możesz mieć pewność, że są one bezpieczne dla Twojego organizmu? Na to i inne pytania odpowiada zespół [spam]

  9. #9

    Domyślnie

    Najlepiej u siebie w domu. Dwie ciekawe aplikacje jakie mogę polecić do gotowania:

    Supercook - wpisuje się składniki jakie ma się u siebie w domu i aplikacja przeszukuje praktycznie wszystkie strony www w poszukiwaniu pasujących przepisów
    Tasty - przepisy z całego świata, przetestowane przez zespół Tasty. niekoniecznie proste ale kilka razy już gotowałęm z tej strony i wszystko wychodzi

    Polecam też kupienie sobie . Od czasu od kiedy kupiłem, o wiele częściej piję świeże soki owocowe i warzywne.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-01-2023 o 13:15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony