dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał ufbufkruf Zobacz post
    Ja zrobiłem swoje żonie rzuty budynku w programie do meblowania i nanosiła. Zawsze jest ryzyko że coś się zmieni ale miałem punkt wyjścia dzięki temu.
    No chciałem tak zrobić ale brak czasu na takie zabawy Mniej wiecej zaznaczylismy sobie wszystko na projekcie plus to co ze zdjęc wywnioskowaliśmy

    ROZPOCZĄŁEM !


    Wczoraj zrobiłem 48 otworów i osadziłem 39 puszek reszte szczegółów przy chwili wolnej

  2. #62

    Domyślnie

    Tak jak Kaster pisał jest zapier... Przy kablach
    Mialem dac szczegoły ale nie ma chwili wolnej jak sie późno wraca to jeszcze chciaz 5min z rodziną by sie spędziło
    Dzis kable rzucone 2 pokoje, sypialnia garderoba, pralnia i korytarz od zasilania. Jutro wolne week niestety tez 30stka przyjaciółki i inne

    Pytanko gdzie i jak rozmieściliście multiswitch TV, switch internetowy, rejestrator kamer od monitoringu ?

  3. #63

    Domyślnie

    Ja daję na strychu w szafę rack.

  4. #64

    Domyślnie

    Tydzień minął za dużo czasu nie miałem na kompie od wtorku nie byłem ale śledze was na komórce
    Na gorze ruszylem oswietlenie a na dole dzis 80% otworów wywierconych z podkuciem na gotowo, duzo czasu na planowanie niby w domu ustalone co gdzie a budowa inna sprawa i na nowo mierzenie sprawdzanie i dopiero wiercenie.

  5. #65

    Domyślnie

    Potrzebuje porady, najpierw fotki






    FOTO_1 i 2
    Jakie tutaj dobrać średnice rur mając do góry podłączoną do pionu pralkę.
    I czy w tym układzie odpowietrzenie musze zrobić ?

    FOTO 3 Łazienka na dole podzielona na dwie ściany rozmiesczenie ścian w kwadraciku ponizej
    Czy do tego samotnego WC muszę wpiąc się do komina wentylacyjnego jesli tak jak to poprowadzić ?
    Jaka średnica dla pionu do łazienki do góry ?

    FOTO 4
    Jak wpiąć WC do tego pionu opcja 1 do góry w łazience czy opcja 2 przez kotłownie na dole ?
    Gdzie podpiąć się do odpowietrzenia kanalizacji ?

  6. #66

    Domyślnie

    Hej, wracam miałem trochę przerwy ale przynajmniej mam tytuł inżyniera i parę innych spraw przez, które nie mogłem być na budowie. Już miałem załamke żeby jebnąć to w piz uuu..
    Z kanalizą jak wyżej prosiłem o pomoc poradziłem sobie jest zrobiona. Elektrykę skończyłem w 98% jeszcze furtka. I parę innych rzeczy opisze później wykonane przed tynkami. Mam mieć za tydzień

  7. #67

    Domyślnie

    Jakieś dwie fotki z mniej więcej połowy prac nad elektryką.



    Jutro lub w poniedziałek tynki dziś jadę zrobić film + zdjęcia. Po pełnej dokumentacji umiescze zdjęcia z prac

    Czekam za oferta projektu podłógówki i styropianu.

  8. #68

    Domyślnie

    No nie mam kiedy tutaj porządnie coś opisać, ale działam dalej - Samorobienie jest meeeeega wykańczające a jeszcze sporo przedemną
    Mam nadzieje odrobić stracone wpisy.

    Aktualnie walcze z ... fotki niżej:


  9. #69

    Domyślnie

    Mieszkamy, budowa i blog, robienie zdjęć mnie przerosło, szkoda że nie dałem rady robić dziennika fajna pamiątka by była

    Od 30 października na swoim jeszcze dużo pierdół i cała łazienka do góry do zrobienia plus wszystko dookoła domu ale na swoim

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony