dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Manio89

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    37-987
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o kamerki camspot to mam camspot 4.8 overmax od ponad roku i sobie chwalę. Mogę na "żywo" sprawdzać co się dzieje na mojej posesji, kiedy jestem daleko w trasie. Łatwy montaż i nieskomplikowana instrukcja obsługi

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    art_composites

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Józefów
    Kod pocztowy
    05-410
    Dzielnica
    Michalin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Podejmę się pod temat. Co myślicie o takim zestawie ? https://allegro.pl/oferta/zestaw-mon...dShowitemShare

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    art_composites

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Józefów
    Kod pocztowy
    05-410
    Dzielnica
    Michalin
    Posty
    198

  4. #44
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kajtek27

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-819
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja mam zestaw od i jestem bardzo zadowolony, bo jakość jest super i bardzo dobrze się sprawdza
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-05-2019 o 10:03

  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    isom

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    116

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojdys12 Zobacz post
    Monitoring domu to nie przelewki. Każdy ma inne wymagania, a te technologie czasem różnią się niewykrywalnymi dla laika niuansami. Ja chyba skorzystam z porady jakiegoś sklepu, który się tym zajmuje, szwagier mnie odsyła do ec system. Ktoś korzystał i rzeczywiście są tak profesjonalni jak to można w Internecie wyczytać?
    Może zamiast radzić się w sklepie , zaproś jakiegoś instalatora z okolicy . Pewnie przyjedzie i na miejscu znacznie lepiej doradzi niż Pan w sklepie . W swojej ponad 20 letniej działalności już demontowałem sprzęt , który ktoś sobie kupił na znanym portalu albo doradził mu sprzedawca , który skończył ekonomię i zatrudnił się w dziale handlowym. Instalatorzy u dystrybutorów mają spore upusty i pewnie sprzęt wyjdzie taniej niż w takim sklepie.

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tapczan

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-802
    Posty
    19

    Domyślnie

    Teraz kamer jest mnóstwo. Ja zastanawiam się nad kupnem kamery ze sztuczną inteligencją i funkcją rozpoznawania twarzy, obiektów, samochodów i zwierząt. To nowość 2020 roku a przynajmniej tak wynika z tego filmu:



    Jest też model na zewnątrz. Co sądzicie o tym?

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.275

    Domyślnie

    Czekam na link do testów...

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał tapczan Zobacz post
    Ja zastanawiam się nad kupnem kamery ze sztuczną inteligencją i funkcją rozpoznawania twarzy, obiektów, samochodów i zwierząt.

    Jest też model na zewnątrz. Co sądzicie o tym?
    Pytanie po co Ci ta kamera? Jeśli do "zwykłego" monitoringu to "sztuczne inteligencje" są imho zbędne (nigdy tej funkcji nie użyjesz) Jeśli chcesz na podstawie wyniku rozpoznania twarzy np. uruchamiać alarm (lub nie) lub zapisywac obraz (lub nie) to nie sądzę, zeby wynik rozpoznania był na tyle wiarygodny żeby mu zaufać. (testy producenta, filmy promocyjne pokazują cuda - życie nie jest takie piękne.
    Ostatnio edytowane przez sebasto ; 17-01-2020 o 10:53

  9. #49

    Domyślnie

    Może do bramo, czy domofonu by ją wykorzystał, ale jak znam życie ten chiński wynalazek zanim przetworzy obraz to zdążymy 3x znaleźć klucze, albo wcisnąć pilota.

  10. #50

    Domyślnie

    Bartas, a sprawdź sobie ofertę . Ja mam od nich zestaw monitoringu i jestem bardzo zadowolony. Mają różne zestawy, które można rozbudowywać w zależności od potrzeb. Nawet obecnie są na promocji. Do wyboru są czujki ruchu, czujki dymu, itd. a dużym ułatwieniem jest aplikacja w telefonie, za pomocą której można w każdej chwili sprawdzić co dzieje się wokół naszego budynku. Ja poleciłbym Ci właśnie monitoring , co do innych się nie wypowiadam bo nie stosowałem
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 20-12-2020 o 10:36

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony