dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mugetsu

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Nisko
    Kod pocztowy
    37-400
    Posty
    5

    Question Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

    Witam wszystkich.
    Potrzebuję 4 drzwi wewnętrznych i 2 zewnętrznych do domu. Co lepiej wybrać jako wewnętrzne? Płytowe czy ramowe, albo szklane? Szerokość ich do 90.
    Wybrałem na ten moment po 1 rodzaju płytowych i ramowych: Kubus (ramki z płyty MDF, klasyczne 3 zawiasy czopowe, jako wykończenie okleina), oraz drzwi lakierowane Kora pełne(Ramiak MDF, lakierowana płyta HDF) Dodatkowo płytowe zastanawiam się czy tradycyjna okleina czy lakierowane? Jakie są wasze opinie co do tych drzwi, które wybrałem na ten moment?
    Chciałbym też do nich wybrać jakieś nietypowe klamki typu 3D(znalazlem platinum).

    Proszę o wypowiedzenie się w temacie i udzielenie opinii

    #edytowane:
    Ciężko mi się wypowiedzieć co chciałbym bez podawania linków, stąd też napisałem na tyle ile moja wiedza pozwala. Dla wglądu produkty u producenta na Voster.pl (trzeba wygooglować)
    Ostatnio edytowane przez mugetsu ; 18-05-2018 o 10:06

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czego szukasz. Drzwi czy reklamy bo podajesz skrzydła od sasa do lasa z każdej grupy. Szkoda, że nie wymieniłeś systemów przesuwnych z XXXX o ile takie mają. Jak na prawdę szukasz drzwi to określ ile masz na ten cel przeznaczone, bo skrzydło płytowe kupisz za jakieś 300zł, skrzydło ramowe za jakieś 450zł, a tafle szklaną za jakieś 600zł (wszystko ceny netto bez ościeżnic).
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-03-2018 o 13:36

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    No niestety - wygląda na słabą reklamę. Może autor pójdzie po rozum do głowy i przystąpi do bardziej wartościowego udziału w forum..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mugetsu

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Nisko
    Kod pocztowy
    37-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    Generalnie budżet na ten cel nie jest kluczowym elementem. Wstępnie liczyłem do 2000 od zestawu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugetsu Zobacz post
    Generalnie budżet na ten cel nie jest kluczowym elementem. Wstępnie liczyłem do 2000 od zestawu.
    Masz 2 000 na zestaw jednych drzwi, zastanawiasz się nad drzwiami ze skrzydłem za 130 zł. Masz 2 000, wybierz drzwi z pełnego drewna. Do niektórych trzeba dołożyć parę %, zakup na lata, nie wahaj się.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mugetsu

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Nisko
    Kod pocztowy
    37-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    Jak się takie drzwi z pełnego drewna zachowują na przestrzeni lat? Jakoś ladnie to trzeba konserwować.

  7. #7

    Domyślnie

    W takim budżecie to możesz mieć znacznie więcej jak ofertę Vostera. Zobacz sobie jeszcze katalogi Invado, Porty, Erkado, DRE, Pol-skone, Stolpawu, Gipy Kings itd. Nadal nie określasz jaką grupę drzwi chcesz? W tym przedziale cenowym od razu odrzuciłbym drzwi płytowe i wszelkie wynalazki. Albo drewno, albo ramowe. No chyba że chcesz tafle szklaną to już inna historia.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mazwoj

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-153
    Posty
    274

    Domyślnie

    2000zł na komplet drzwi wewnętrznych to relatywnie dużo do tego co się spotyka zwyczajowo. W takich pieniądzach to tak jak piszę kolega wyżej. Możesz szukać drzwi drewnianych i to niekoniecznie tych sosnowych z marketu. Do wyboru będziesz miał jakieś porządne lakierowane jak w Porcie, choć tam przy odbiorze patrz na jakość powłoki, bo rzadko ale zdarza im się mieć jakieś pyłki w lakierze.
    Do 2000zł to też masz jeszcze Twiny Erkado w laminacie PVC. Nie jest to może to samo co na drzwiach zewnętrznych ale już jesteś bardzo blisko z powłoką. Wytrzymalszych oklein nie znam w drzwiach wewnętrznych.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Dla potomnych:
    sam post jest usunięty (można w nim sprawdzić kto zlecił takie spamowanie) ale twórczość spamera zostawiam do wglądu:
    Cytat Napisał mandarynaaa Zobacz post
    Myślę ,że ceny drzwi w ostatnich latach bardzo rosną. Zależy z jakiego materiału kupuje się drzwi oraz od jakiego producenta. Ja nie chciałem kupować nic w znanych marketach tylko postawić na producenta drzwi. Wybrałem drzwi z firmy , która zlokalizowana jest w /[/URL] )
    Jestem baaaardzo zadowlony!
    Super podejście, mega ceny i jeszcze do domu mi przywieźli
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #10

    Domyślnie

    Czyżby firma zaczynająca się na "V" jak z pierwszego postu? Czy też jakaś firemka krzaczek której nie stać na płatny profil do spamowania na muratorze?

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Nie..to tylko jakiś lokalny dealer.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Anita Gmitrzyk

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    2

    Domyślnie Firma D&D Company Marki

    Uważajcie na ta firmę D&D company z Marki. Przez rok nie odpowiedzieli na nasze pisma reklamacyjne i wezwania do usunięcia wad dzieła. Jak można tak traktować klientów. 4 pary drzwi wypaczonych ( w nocy przy zamkniętych drzwiach widać światło w pomieszczeniu, dodatkowo 1 drzwi uszkodzone.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Widzę że Twoje posty mają charakter wyłącznie negatywny. Nie podajesz nic na uwiarygodnienie tego co piszesz.
    A może drzwi masz zwyczajnie "po gwarancji", a wtedy firma nie ma obowiązku odpisywania na takie roszczeniowe wezwania...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mazwoj

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-153
    Posty
    274

    Domyślnie

    Że też chciało Ci się rok pisać pisma. Rzecznik praw konsumenta - kilka pism i sprawa nabiera tempa .

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Cytat Napisał eufrat Zobacz post
    Ja mam drzwi wewnętrzne drewniane, bardzo dobre, solidne, nic się z nimi nie dzieje już od ponad 2 lat.
    []
    Na 5 Twoich postów 4 zawiera ten sam link... Masz forumowiczów za głupców?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony