dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie Leon z katowic a regulamin forum

    Prosimy o nie tworzenie wątków, które służą ocenie innych osób. Pozdrawiamy

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Hmmm... w takim razie dlaczego Redakcja pozwala by ktoś niezalogowany pisał posty w dziale "Wymiana doświadczeń". Mało tego ktoś kto wprost uwziął się na Leona napisał tam kilkanascie postów oraz utworzył nowe watki. Czyżby ten "ktoś" pisał za pozwoleniem Redakcji i działał na specjalnych prawach.
    Czy też zabezpieczenia systemu są "dziurawe" i hacker może sobie buszować po serwerze.
    Sprawdziłem, bez zalogowania się nie mogłem w tym dziale napisać niczego.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  3. #3

    Domyślnie

    Po "wywaleniu" nicka posty "wywalonego" pozostają, jako posty sygnowane 'gość' [chociaż nie zawsze, czasem bywało że znikał Forumowicz z całym "dorobkiem" postnym ]
    Może czyszczenie należałoby dokończyć usuwając posty, właściwie część wątków można usunąć w ogóle.


    Swoją drogą, zastanawiający jest upór niektórych osób we flekowaniu innych.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Ponury 63 - dziękuję.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Tak Ponurku zastanawiające... i przykre – osoba była tak zaparta, że po zdejmowanym nika przybierała natychmiast następny.... ja zauważyłam trzy – wszystkie dotyczyły tego samego Forumowicza ... smutno mi się zrobiło ... bardzo. Kochani – pozwólmy żyć innym.
    A dziś taki słoneczny dzień ... kto żyw – do ogrodu .
    Pozdrawiam serdecznie

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Leon mi się uskarżał, że został totalnie zbanowany, podobno nie wpuszcza go nawet jako gościa. Może teraz trochę przycichnie, bo poziom niektórych dyskusji zszedł poniżej zera. Ktoś był perfidny, a Leona chyba poniosło... Sam nie wiem co o tym myśleć.

    PS.
    Leon prosił by Was od niego pożegnać.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Chyba chwilowo wróci on do nas, wróci

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Jak go odbanują to może wróci... dodawał pewnego kolorytu. Niektórzy forumowicze nie są bez winy...

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Sądzę, że Admin powinien po numerze IP zidentyfikować osobę która logowała się pod kilkoma nickami i prowokowała Leona.
    Ten Forumowicz także nie jest bez winy za zaistniałą sytuację.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Wowka - jest tylko problem przy połączeniach gdzie masz IP nadawane dynamicznie. W tym ukłądzie możesz zabanować niewinne osoby. Z opisu Leona wynika, że zabanowano jego IP czyli jeśli na tym publicznym IP są inne osoby to też zostały odcięte od forum. Czy Moderator może to skomentować?

  11. #11

    Domyślnie

    Moja firma wystawia na zewnątrz jedno IP. Gdyby mnie zbanowano po IP przyblokowanoby także pozostałe kilkaset osób, z których co najmniej kilka działa na forum.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Chyba, że Admin skontaktuje się z adminem Twojej sieci i ten zabanuje połączenie z konkretnego IP lokalnego do serwera na zewnątrz. Nie wiem czy jest to mozliwe

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafałek
    Chyba, że Admin skontaktuje się z adminem Twojej sieci i ten zabanuje połączenie z konkretnego IP lokalnego do serwera na zewnątrz. Nie wiem czy jest to mozliwe
    Po takim kontakcie to pracodawca może zbanować danego Forumowicza z listy wynagrodzeń
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Swoją drogą, zastanawiający jest upór niektórych osób we flekowaniu innych.

    Co to znaczy "flekować"?

  15. #15

    Domyślnie

    Standardowo "flekowanie" oznacza roboty stolarskie, polegajace na wycięciu starych, zniszczonych belek i zastąpienie ich nowymi, dopasowanymi elementami .

    W języku obiegowym to synonim kopania kogoś, kto nie bardzo może się bronić, wręcz "kopania leżącego" [etym. od fleka w bucie].

    Cytaty:
    * Machulski, Superprodukcja - he he he he he he. Niezłe, trudno żeby miał dobre recenzje, skoro treścią jest flekowanie krytyków i Andrzeja Wajdy.
    * Flekowanie ludzi przyzwoitych, a niewygodnych, za pomocą starannie wybranych, a wyrwanych z kontekstu fragmentów ich wypowiedzi to bardzo stara metoda z upodobaniem stosowana przez UB, SB i komuszą propagandę.
    * W obronie żon Kwaśniewskiego i Oleksego stanął Marek Mazurkiewicz z SLD. - Czuję niesmak, obrzydzenie. Czy flekowanie kobiet jest tradycją tej Izby? Czy żona polityka musi być kucharką i nie może prowadzić działalności gospodarczej? - pytał z sejmowej trybuny kolega klubowy Aleksandra Kwaśniewskiego."
    * Katarzyna Kolenda-Zaleska: Co się pan tak uparł na tego Rokitę? W komisji jest jeszcze dziewięciu innych członków.
    Adam Michnik: Bo pani mi zasugerowała Rokitę, więc o Rokicie mówię. Jeżeli pan Jan Maria Rokita uważa za stosowne publiczne flekowanie mnie za to, że nie ujawniam treści moich prywatnych rozmów, to niech to robi dalej. Ja życzę mu wszystkiego najlepszego. Tylko jest to niemoralne i nieprzyzwoite.

    Sorry, że taki wykład "u Leona" dałem .
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  16. #16

    Domyślnie

    Dzięki, ponurku!

    Nie byłam pewna... ......

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    ależ znajomoscią tematu sflekował mnie ponury

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Panowie widze ze dyskusja kwitnie , ze Lełon jest zbanowany to mozecie sobie miedzy bajki włożyc Szanowni Forumowicze chyba macie na mysli moją skromną osobe pisząc że ktos Lełosia atakuje ( chyba ze był ktoś jeszcze ) ....ale do rzeczy Lełon jest predzej skompromitowany niż zbanowany i to ma na swoje zyczenie. Nikt nie lubi byc obsypywany EPITETAMI a Lełos czasami nie panuje nad swoją formą pisaną ...ot i tyle

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ależ mnie gościu zaciekawiłeś swą osobą Komuż to się chciało walczyć -wszelkimi sposobami - z wiatrakami.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Leon czyta już forum, jak donióśł sam Leon...

    Gościu - piszesz, że Leon nie panuje... - Ciekawe, że Ty nie masz odwagi się ujawnić... najlepiej być Gościem lub co chwilę zmieniać nick'a i udawać odważnego. Twoje zachowanie trąca zabawą w piaskownicy... szkoda mi ciebie.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony